ocak ayı balayıı tavsiyeri :)

sln17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
141
76
35
merhaba kızlar ocak 2 gibi balayına gidicez ama termal mi olsun yoksa normal bi otel mi olsun karar veremedim.tavsiye edebileceğiniz yemekleri güzel,kapalı havuzu olan(malum kış sezonu) ,odaları güzel olan jakuzili falan,balayı paketleri sunan (şarap.meyve :)).. var mı bildiğiniz yerler

kızlarrr acilll yardımlarınızı bekliyorm.rzervsyon yaptırcaz cunku

Biz abanta bayıldık ailecek Büyük abant oteli hem çok eski hem de beşyıldızlı bir otel çok hoş olur bence.

Biz abanta bayıldık ailecek Büyük abant oteli hem çok eski hem de beşyıldızlı bir otel çok hoş olur bence.

Balayı için uygun mu snce orası ve antalya,izmir civarında bildiğin güzel ama aynı zamnda hesaplı bir yer var mı :)

Balayı için uygun mu snce orası ve antalya,izmir civarında bildiğin güzel ama aynı zamnda hesaplı bir yer var mı :)
Kışın gölün yüzeyi buz tutuyor romantik bir manzara oluşuyor diğer yerleri bilmiyorum canım ama kış için uludağ da güzeln olur

Kışın gölün yüzeyi buz tutuyor romantik bir manzara oluşuyor diğer yerleri bilmiyorum canım ama kış için uludağ da güzeln olur

teşkkür ederim canım oteli incelicem.bi yer bulduğumda burdan yazarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…