ocak ayı balayıı tavsiyeri :)

sln17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
141
76
35
merhaba kızlar ocak 2 gibi balayına gidicez ama termal mi olsun yoksa normal bi otel mi olsun karar veremedim.tavsiye edebileceğiniz yemekleri güzel,kapalı havuzu olan(malum kış sezonu) ,odaları güzel olan jakuzili falan,balayı paketleri sunan (şarap.meyve :)).. var mı bildiğiniz yerler

kimse yok mu yardım edecek
Tatlımm Kış sezonu balayı romantik bir otel olmalı kapadolyayı düşünürsen Karlık Evi ni bir inceleme balayı çiftlerine özel indirimler sağlıyorlar. Gerçekten çok hoş bir oteldr. Çalışanlar olsun sahibi abdullah bey olsun çok ilgililer. Tek eksiği onun kapalı havuzu olmaması onun dısında kesinlikle tavsiye ederim eminim cok memnun kalcaksınız

Tatlımm Kış sezonu balayı romantik bir otel olmalı kapadolyayı düşünürsen Karlık Evi ni bir inceleme balayı çiftlerine özel indirimler sağlıyorlar. Gerçekten çok hoş bir oteldr. Çalışanlar olsun sahibi abdullah bey olsun çok ilgililer. Tek eksiği onun kapalı havuzu olmaması onun dısında kesinlikle tavsiye ederim eminim cok memnun kalcaksınız

Teşekkür ederim canım evet orayı inceledim ya orası olacak ya da istanbula yakın diye NG Sapanca Wellness Convention düşündük bakalım hangisi olacak bilmiyorum :)

argon in cappadocia oteline bak canım suit odası var şömine başı merdivenlerden inip havuzlu yatak odası var 120 m2 lik müthiş romantik kış balayı :KK75:

X