Ocak 2023 tüp bebek transfer olacaklar

T rahim darlık demek ama başka çeşit darlıkta olabilir. Darlık düşük sebebi ameliyatla genişletmediniz mi?
Tam bilmiyorum işte doktor ne dediyse onun yolundan gittik acikcasi hiç bir şeyde sormadik herşey yolunda gidince çok fazla ilaç ve iğne kullanımı oldu bende zaten.Benim 5 aydan sonra erken doğum oldu düşük yapmadım yani birde son 2 ayım kalmıştı coranaya yakalandım o yüzden birazda onun dışında normaldi herşey hayırlısı artık kısmet değilmiş bir ikizdi benim çok zor oldu .Yok ameliyatla genişletmek olmadı hiç

Merhaba kızlar bu grubun ilk listesinde yer alıyordum nasılsın
K Kubra Avci canım son yazıda gördüm çok üzüldüm bebeklerine inşallah tekrar sağlıkla nasip etsin Rabbim
Çok şükür canım iyi diyelim iyi olsun şükür halimize sen nasılsın?☘️😚Evet hatırlıyorum canım seni Teşekkür ederim 🌸 Amin inşallah bütün bekleyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah 🤲

Çok şükür canım iyi diyelim iyi olsun şükür halimize sen nasılsın?☘️😚Evet hatırlıyorum canım seni Teşekkür ederim 🌸 Amin inşallah bütün bekleyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah 🤲
Bizde uğraşıyoruz heran herşeyle imtihan olarak rabbim beterini vermesin ben gruptan çoğu kişi hamile iken ayrıldım düşük yapanda olmuş sanirim
Senin serklaj yokmuydu
Biden suyun felanmi geldi

Tam bilmiyorum işte doktor ne dediyse onun yolundan gittik acikcasi hiç bir şeyde sormadik herşey yolunda gidince çok fazla ilaç ve iğne kullanımı oldu bende zaten.Benim 5 aydan sonra erken doğum oldu düşük yapmadım yani birde son 2 ayım kalmıştı coranaya yakalandım o yüzden birazda onun dışında normaldi herşey hayırlısı artık kısmet değilmiş bir ikizdi benim çok zor oldu .Yok ameliyatla genişletmek olmadı hiç
Evet hem düşük hem erken doğum sebebi. Tekrar tedaviye vs başlayacaksanız ya da içindeyseniz bunu dikkate almanızı öneririm tekrar aynı üzüntüyü yaşamamak için. Drlar bu konuda 2 ye ayrılmış durumda kimi gerekli görüyor kimi önemsemiyor bu darlığı.

Benim kalp şeklindeydi rahmim. Biliyorsun düşük yaptım 2 aylıkken artık onunla mı alakalı embriyo genetiği ile mi alakalı sadece allah bilir. Ama benim rahmimi histeroskopi yaparak genişletmeden yapmadılar ikinci transferi. Ve o şekilde tuttu

Bizde uğraşıyoruz heran herşeyle imtihan olarak rabbim beterini vermesin ben gruptan çoğu kişi hamile iken ayrıldım düşük yapanda olmuş sanirim
Senin serklaj yokmuydu
Biden suyun felanmi geldi
Öyle canım evet Malesef 😚imtihan dünyasındayiz rabbim ol der olur ?Amin inslalah rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🤲 Evet çoğu hamileydi bekliyordu kimi düşük yapti kimi tutmadı üzücü oldu biraz malesef 🌸 Benim de ikiz di az kalmıştı 2-2 buçuk ay kadar falan erken doğumla 5 aylık suyum geldi kaybettik kuzum çok üzülüyorum ama yapicak bişey yok hayırlısı olsun inşallah rabbim en kısa zamanda nasip eder bizede 💙♥️

Evet hem düşük hem erken doğum sebebi. Tekrar tedaviye vs başlayacaksanız ya da içindeyseniz bunu dikkate almanızı öneririm tekrar aynı üzüntüyü yaşamamak için. Drlar bu konuda 2 ye ayrılmış durumda kimi gerekli görüyor kimi önemsemiyor bu darlığı.
Evet başlayacağım da şu an ne zaman başlayacağım tam net değil tabiki dikkate alıyorum yaşamak asla ve asla istemem zaten Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 🤲😘 Yokuş doktorum ilgili bir sıkıntı yok zaten dar olduğu için ilaçla genişletiyor o şekilde alıyor işleme yoksa almıyor onları tatmin edicek şekilde aliyolar işleme

Benim kalp şeklindeydi rahmim. Biliyorsun düşük yaptım 2 aylıkken artık onunla mı alakalı embriyo genetiği ile mi alakalı sadece allah bilir. Ama benim rahmimi histeroskopi yaparak genişletmeden yapmadılar ikinci transferi. Ve o şekilde tuttu
Himm anladım canım bana da yaptılar hiskoroskopi ama miyom vardi 3 Tane onu aldılar .İlaçla genişledi zaten bir sıkıntı olmadı ben transfere 8 kusurle girdim oda yeterli dedi zaten doktor transfer için.Cok şükür öyle sorunlar yaşamadım Allah'ıma şükür tuttu ikizlerim fakat nasipleri yokmuş yapicak bişey yok malesef 🌸 Bazen emriyoyla da alakalı olabiliyor çoğunlukla taze dondurulmuş emriyo tutuyor yani bende o şekilde tercih etti çok da iyi oldu o şekilde

24 Ocaktaydi senin hatırlıyorum benimde 6 ocaktı zaman çok çabuk geçti vala 🌸😘😚hala inanamıyorum

Şansıma randevu açıldı sabah 9’da gittim. İçeride kanama olmuş pıhtı birikmiş ve rahim ağzı dar olduğu için atamamış. Atmaya çalışıyormuş ondan bu şekilde pıhtılı geliyormuş. Onun dışında iyi görünüyor bir yapışıklık vs yok dedi. Cytotec verdi 4 tane dil altı olarak kullanacağım bugün. 2 tane birazdan alacağım kanama başlayıp atılırsa diğer ikisini almayacakmışım

Merhaba canım doktor banada cytotec verdi 1 tane kullandım kanama az oldu şimdi 2 tane almamı söyledi.Kanaman çok olursa korkma dedi kanama cokmu oluyor

Ay canım benim çok şükür iyiym sen nasılsın?keşke henüz değil tedaviye başladım hayırlısıyla inşallah nasip olursa bu sefer sağlıkla kucağıma almak istiyorum ?
PROFİLİNDE 4 HAFTALIK YAZIYOR ONDAN DEDİM. İNŞALLAH SAĞLIKLA HAYIRLA MUTLULUKLA HUZURLA BİRLİKTE GELSİN BEBİŞİN.

BEN O KAYIPTAN SONRA HAMİLE KALDIM AMA DIŞ GEBELİK OLDU TEK TÜPÜMÜ ALDILAR AĞIR BİR AMELİYAT OLDUM. TEK TÜPÜMLE HAMİLE KALMAYA ÇALIŞIYORUM YUMURTLAMAYI TAKİP EDİYORUM ŞUAN TÜP BEBEK DÜŞÜNMÜYORUM ÇOK YORULDUM.

AMA İNŞALLAH SENİNKİLER SANA TUTUNUR ANNE OLMAYI BU SEFER NASİP EDER İNŞ RABBİM. RAHAT OL STRES YAPMA KİMSEYİ TAKMA KENDİNE ODAKLAN CANIM. DİNLEN BOL BOL.

PROFİLİNDE 4 HAFTALIK YAZIYOR ONDAN DEDİM. İNŞALLAH SAĞLIKLA HAYIRLA MUTLULUKLA HUZURLA BİRLİKTE GELSİN BEBİŞİN.

BEN O KAYIPTAN SONRA HAMİLE KALDIM AMA DIŞ GEBELİK OLDU TEK TÜPÜMÜ ALDILAR AĞIR BİR AMELİYAT OLDUM. TEK TÜPÜMLE HAMİLE KALMAYA ÇALIŞIYORUM YUMURTLAMAYI TAKİP EDİYORUM ŞUAN TÜP BEBEK DÜŞÜNMÜYORUM ÇOK YORULDUM.

AMA İNŞALLAH SENİNKİLER SANA TUTUNUR ANNE OLMAYI BU SEFER NASİP EDER İNŞ RABBİM. RAHAT OL STRES YAPMA KİMSEYİ TAKMA KENDİNE ODAKLAN CANIM. DİNLEN BOL BOL.
Hadi ya demekki eskiden kalmış biliyosun bende zor zamanlar geçirdim o kayıptan sonra ancak 1 senede toparlandım biraz zor oldu ama şükür halimize.İnsallah canım bu sefer rabbim sağlıkla nasip eder .Ben tüp bebek yada normal hamile kalamiyorum zaten biliyosun mecbur yumurta donasyonu olucak şimdi tedaviye başladım Allah'ın izniyle 2 gün sonra ilacım biticek adeti bekliyorum.Rahim hazırlıklarına başlayacağız bizde Mayıs ortası yada sonu gibi transfer olurum heralde bende bakalım doktor ne dicek gün olarak şu anda ilaç olarak imom levatrom ecopirin kullanıyorum.İnsalalh rabbim en yakın zamanda sana da nasip eder. bana bu sefer tek embriyo transferi yapıyor.Bu sene sağlıkla sorunsuz kucağımıza alırız inşallah 😍 ♥️ 💙 🤍 ☘️ Pozitifi görürüz .

Hadi ya demekki eskiden kalmış biliyosun bende zor zamanlar geçirdim o kayıptan sonra ancak 1 senede toparlandım biraz zor oldu ama şükür halimize.İnsallah canım bu sefer rabbim sağlıkla nasip eder .Ben tüp bebek yada normal hamile kalamiyorum zaten biliyosun mecbur yumurta donasyonu olucak şimdi tedaviye başladım Allah'ın izniyle 2 gün sonra ilacım biticek adeti bekliyorum.Rahim hazırlıklarına başlayacağız bizde Mayıs ortası yada sonu gibi transfer olurum heralde bende bakalım doktor ne dicek gün olarak şu anda ilaç olarak imom levatrom ecopirin kullanıyorum.İnsalalh rabbim en yakın zamanda sana da nasip eder. bana bu sefer tek embriyo transferi yapıyor.Bu sene sağlıkla sorunsuz kucağımıza alırız inşallah ♥️😍💙 🤍 ☘️ Pozitifi görürüz .
BİLİYORUM DONASYONLA EMEK VERİYORSUN. EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI NASİP EDER RABBİM İNŞ. ÇOK ZOR OLDU SENİN İÇİNDE İNŞALLAH BUNDAN SONRASI HEP İLERİYİ GÖSTERSİN MUTLULUK İÇİNDE.TEK DAHA UYGUNSA ÖYLE YAPILSIN TABİ TAKİP ETTİĞİM OSMAN DEVELİOĞLU VAR İKİZ ÇOCUK HER ZAMAN BÜYÜK RİSK DER. GÜZEL HABERLERİNİ ALACAĞIZ İNŞALLAH BENDE TAKILIRIM PEŞİNE RABBİM NASİP EDERSE. ♥️😍💙 🤍 ☘️

BİLİYORUM DONASYONLA EMEK VERİYORSUN. EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI NASİP EDER RABBİM İNŞ. ÇOK ZOR OLDU SENİN İÇİNDE İNŞALLAH BUNDAN SONRASI HEP İLERİYİ GÖSTERSİN MUTLULUK İÇİNDE.TEK DAHA UYGUNSA ÖYLE YAPILSIN TABİ TAKİP ETTİĞİM OSMAN DEVELİOĞLU VAR İKİZ ÇOCUK HER ZAMAN BÜYÜK RİSK DER. GÜZEL HABERLERİNİ ALACAĞIZ İNŞALLAH BENDE TAKILIRIM PEŞİNE RABBİM NASİP EDERSE. ♥️😍💙 🤍 ☘️
Evet canım çok zordu rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısı İnsalalh amin canım amin .Doktor öyle dedi uygun olan o sekildeymis riskli dedi diğer gebelikte de yapmamam gerekiyordu dedi size ısrar etmem lazımdı dedi ama zaten sen hamile kalabiliyosun dedi denedik bunu da dedi tek koyucaz bundan sonraki süreçte dedi hayırlısı olsun inşallah ♥️ ☘️ 🌸 inşallah güzel haberleri alırız hem heyecanlıyım hemde korkuyorum ya tutmazsa olmazsa diye endişeliyim ne bilim işte rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 😍

Evet canım çok zordu rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısı İnsalalh amin canım amin .Doktor öyle dedi uygun olan o sekildeymis riskli dedi diğer gebelikte de yapmamam gerekiyordu dedi size ısrar etmem lazımdı dedi ama zaten sen hamile kalabiliyosun dedi denedik bunu da dedi tek koyucaz bundan sonraki süreçte dedi hayırlısı olsun inşallah ♥️ ☘️ 🌸 inşallah güzel haberleri alırız hem heyecanlıyım hemde korkuyorum ya tutmazsa olmazsa diye endişeliyim ne bilim işte rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 😍
EVET HAMİLE KALABİLİYORSUN VE VUCUDUN KABUL EDİYOR. TEK DAHA UYGUN DOKTORUN NE DİYORSA ONA UYMAK LAZIM. VALLA BENDE HEYECANLANDIM. BEKLİORUM HABERİNİ SABIRSIZLIKLA. OLUMLU DÜŞÜN OLUMLU OLSUN. KISMET OLMUŞ YENİDEN BAŞLAMIŞSIN RABBİM EMEKLERİNİ DOLU DOLU ÇIKARSIN İNŞALLAH. :)

EVET HAMİLE KALABİLİYORSUN VE VUCUDUN KABUL EDİYOR. TEK DAHA UYGUN DOKTORUN NE DİYORSA ONA UYMAK LAZIM. VALLA BENDE HEYECANLANDIM. BEKLİORUM HABERİNİ SABIRSIZLIKLA. OLUMLU DÜŞÜN OLUMLU OLSUN. KISMET OLMUŞ YENİDEN BAŞLAMIŞSIN RABBİM EMEKLERİNİ DOLU DOLU ÇIKARSIN İNŞALLAH. :)
Evet canım çok şükür 🤲😍♥️ inşallah nasip olur adetim haftaya kadar başlar diye düşünüyorum yarın ilacım biticek çünkü adet olunca doktorumla görüşüp rahim için kontrole giderim heralde iğne ilaç başlar artık 😚Aynen kötü düşünmüyorum aslında ama sadece tedirginim biraz rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 😍 Coooook amin canım inşallah

Kızlar iyi olmanıza toparlamanıza çok sevindim :) Hepimiz benzer zamanlarda üzücü kayıplar yaşadık.

Ben de ilk denememden tam 1 yıl sonra, ekim 2023'te ikinci transferimi oldum. Bir adet embriyotuttu çok şükür. 31. haftaya geldik, şimdi kızımızı bekliyoruz, odasını düzenliyoruz. Darısı emek veren isteyen herkesin başına

X