Ocak 2023 tüp bebek transfer olacaklar

Size neden nar suyu önermedi? Bana birşey demedi opudan itibaren adeti de gördüm devam ettim içtim şuan birkaç gün ara verdim insana bıkkınlık geliyor taze sıkıyoruz birde. Ama pek bir değişiklik olmadı yine aynı sonuç 😔Arı sütü de kalınlaştırıyormuş onu da kullanıyorum düzenli. Siz şu meşhur ilaç var ya neugepen Di sanırım onu demeyi düşünmediniz mi? Pahalı ama kesin çözüm diyorlar ilk aşamada yapmazlar ama ben gidelim ısrar edelim yapsınlar garanti olsun diyesim geliyor. İnşaallah en kısa zamanda kavuşuruz 😢
Antioksidan olduğu için ilaçların kan sulandırıcıların etkisini bozar dedi doktor o zaman. Bende içmedim ama bu defa risk alcam. Neugepen’i ilk defa duyuyorum ne ilacıydı o. İnşallah 🤲🏻🤲🏻

Rahminiz t rahim mi? Çift transfer düşünüyorum ama normal rahim genişliği değil dar ameliyat olmama rağmen. Erken doğum vs risklerden korkuyorum 😔
Canım hiç bilmiyorum t rahim mi değil mi ?Doktor o konuyla alakalı hiç bişey demedi benimde aklıma sormak hiç gelmedi doktor ne dediyse onu yaptık bizde tuttu zaten 5 aylıkken kaybettim ikizleri Malesef 😪Ama doktor dar olduğunu söyledi bu yüzdende Bundan sonra olucak transferim için tek emriyo koyucagini söyledi rahim dar olduğu için sanırım son iki emriyom kaldı benimde korkma canım rahim darda olsa ilaçlarla genişliyor benim öyle oldu yani ben transfere 8 kusuratla girdim o yüzden korkma doktorunu dinle ama kesinlikle sor herşeyi özellikle ilaçlarını iğnelerini düzenli al yap daha çok etkisi var

Merhaba arkadaşlar bende 20 Aralık'ta transfer oldum ama o günden beri sancım var böyle adet olacakmisim gibi sızlıyor ara ara bu kötü birşey mi
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun 🤲😘 Merak etme normal o ağrılar sancılar bir süre sonra geçiyor tabiki ol zamanlarda olur ama çok içine sinmiyorsa doktoruna sor

Canım hiç bilmiyorum t rahim mi değil mi ?Doktor o konuyla alakalı hiç bişey demedi benimde aklıma sormak hiç gelmedi doktor ne dediyse onu yaptık bizde tuttu zaten 5 aylıkken kaybettim ikizleri Malesef 😪Ama doktor dar olduğunu söyledi bu yüzdende Bundan sonra olucak transferim için tek emriyo koyucagini söyledi rahim dar olduğu için sanırım son iki emriyom kaldı benimde korkma canım rahim darda olsa ilaçlarla genişliyor benim öyle oldu yani ben transfere 8 kusuratla girdim o yüzden korkma doktorunu dinle ama kesinlikle sor herşeyi özellikle ilaçlarını iğnelerini düzenli al yap daha çok etkisi var
T rahim darlık demek ama başka çeşit darlıkta olabilir. Darlık düşük sebebi ameliyatla genişletmediniz mi?

Antioksidan olduğu için ilaçların kan sulandırıcıların etkisini bozar dedi doktor o zaman. Bende içmedim ama bu defa risk alcam. Neugepen’i ilk defa duyuyorum ne ilacıydı o. İnşallah 🤲🏻🤲🏻
İşte bu ilaç. En son aşamalardan biri. Rahme enjekte ediliyor ve kesin kalınlaştırıyor Allah ın izniyle. Kesin çözüm diye okudum hep.

Eklentiler

• IMG-20231226-WA0000.jpg
    IMG-20231226-WA0000.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 30
Gebelik aşısı değil diye biliyorum başka bir tedavide de kullanılıyormuş.
Ben rahim kalınlığını arttırmak için kullandım bunu. Gebelik aşısı diyorlar transferden 5 gün önce aynı transfer olur gibi idrara sıkışık bir şekilde yapılıyor. Ama benim rahmim zaten 11di en kalın yeri 15’e kadar gidiyordu. Ne kadar etkisi olmuştur bilmiyorum

Ben rahim kalınlığını arttırmak için kullandım bunu. Gebelik aşısı diyorlar transferden 5 gün önce aynı transfer olur gibi idrara sıkışık bir şekilde yapılıyor. Ama benim rahmim zaten 11di en kalın yeri 15’e kadar gidiyordu. Ne kadar etkisi olmuştur bilmiyorum
11 çok iyiymiş neden yaptılar ki anlamadım? 7 - 14 sınırı var zaten.

Prp mi oluyor bu yani. Bakalım ne yaşıcaz bu defa yeni sürecte inşallah herşey normal giderde gerek kalmaz hiçbir şeye 🤲🏻
Hayır prp değil kanlandıran bir ilaç. Dr unuza danışın bir isterseniz en sona bırakıyorlar sanırım. Amin İnşaAllah Allah ım nasip etsin hepimize 🤲

Hayır prp değil kanlandıran bir ilaç. Dr unuza danışın bir isterseniz en sona bırakıyorlar sanırım. Amin İnşaAllah Allah ım nasip etsin hepimize 🤲
Baktım siz yazdıktan sonra birazda bilimsel olarak kanıtlanmamış deneysel bir ilaç. Doktorum bilimsel olmayan hiçbirşeye pek yanaşmıyor aslında. Ama yine bir sorarım teşekkür ederim 🤲🏻

Nasıl bilimsel değil bir sürü tıbbi makale var. Kesin artırmasına dair makalelerden geçiyor ki kesin çözümmüş diye söyledim. Sonrasında prp var zaten. Rica ederim.

Nasıl bilimsel değil bir sürü tıbbi makale var. Kesin artırmasına dair makalelerden geçiyor ki kesin çözümmüş diye söyledim. Sonrasında prp var zaten. Rica ederim.
Ben şimdi muayeneden dönüyorum yeni sürece başlıcaz. Benim dosyamı tüp bebek eksperleri olan bir heyete cıkaracak doktorum. Rahime cizik atmayı görüşecekler. O oradan cıkacak karara bağlı. Ama kesin olarak prp yapılacak. Sonra benim kayıplarımdan dolayı transfer günü ve sonrasındada ıntralipit serum tedavisi devam edicek inşallah poxitif olursa belli bir haftaya kadar.

Ben şimdi muayeneden dönüyorum yeni sürece başlıcaz. Benim dosyamı tüp bebek eksperleri olan bir heyete cıkaracak doktorum. Rahime cizik atmayı görüşecekler. O oradan cıkacak karara bağlı. Ama kesin olarak prp yapılacak. Sonra benim kayıplarımdan dolayı transfer günü ve sonrasındada ıntralipit serum tedavisi devam edicek inşallah poxitif olursa belli bir haftaya kadar.
Hadi İnşaAllah hayırlısı olsun. Bu sefer güzel haberlerinizi okuyalım burdan.

X