Ocak 2023 tüp bebek transfer olacaklar

karamel Latte

Nirvana
Pro Üye
12 Mart 2019
14.188
33.487
Merhabalar arkadaşlar bu ay transfer olacaklar gelin hep birlikte bu güzel süreci geçirelim🥰

İsimembriyo bilgisitransfersonuç
C Cloudrose 5 günOcaktransfer
İptal
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi 5 gün22 ocak:anneadayı:
mucize1996 mucize1996 5 günocak:anneadayı:
P pembeumut111 5 günOcaktransfer
İptal
Ahsen555 Ahsen555 5 gün24 Ocak:anneadayı:
LeyLA84db LeyLA84db 3 günocak:KK43:
Hope3535 Hope3535 5 günocak:anneadayı:
A Aymelek 5 gün4 ocak:anneadayı:
geceyagmuru geceyagmuru 3.gün13 Ocak:KK43:
K Kubra Avci 5. Gün6 ocak:anneadayı:
karamel Latte karamel Latte 5 gün23 ocak:KK43:
sihaymihay sihaymihay 5. GünOcak:anneadayı:
MaviHayallerim MaviHayallerim 5. Gün9 ocak:anneadayı:
Smileess Smileess 5.gün14 Ocak:anneadayı:
lor-kurabiyesi lor-kurabiyesi 5.gün17 ocak:anneadayı:
B Buurcuumm 5. Gün2 ocak:anneadayı:
N Neptunnn 5. Gün16 ocak:anneadayı:
U unknown1234 5. Gün24 ocak:anneadayı:
Teach_Mavi Teach_Mavi 5. Gün10 ocak:anneadayı:
sev9 sev9 5. Gün23 ocak:anneadayı:
Maysa2011 Maysa2011 5. Gün17 ocak:anneadayı:
N nirayku 5. Gün30 ocak:dua:
Hilal911 Hilal911 3. Gün3 ocak:anneadayı:
Prairie daisy Prairie daisy 5.Gün20 ocak:anneadayı:
P Patilisever 5. Gün10 ocak:KK43:
Titizzzz Titizzzz 5. Gün13 ocak:anneadayı:
R Rosee0 6.Gün18 ocak:dua:
Sevm57 Sevm57 5.Gün23 ocak:dua:
H Hayalinpesinden 5.Gün17 ocak:anneadayı:
benarya benarya 5.Gün18 ocak:anneadayı:
partalina_ partalina_ 5.Gün24 ocak:dua:
cerenay000 cerenay000 5.Gün14 ocak:anneadayı:
Nuketttt Nuketttt 5.Gün27 ocak:dua:
I ideaidea 5.gün23 ocak:dua:
N Nur s 5.gün18 ocak:anneadayı:
GoldEagle GoldEagle 5.gün24 ocak:dua:
mucizelerim34 mucizelerim34 5. Gün26 ocak:anneadayı:
E ebi-tugi 5.gün:anneadayı:

Son düzenleme:
Merhaba 🙋 bende ocak ayında transfer olucam. Kasımda opu oldu. Heyecanla o günü bekliyorım 🙈 yanlız bişey sorucam. Opudan sonraki adetiniz normalden uzun mu sürdü. 11 gündür adetim halada devam ediyo leke halinde. Sizde de böyle bi durum yaşandı mı acaba 😬

Merhaba; bende 2 aralıkta opü oldum 5 gün regli oldum , cumartesi hsg ve rahim emarı istedi doktor cikolata kisti var benim , bir sorun cıkmazsa bunlarda bende ocakta transfer olacağım 5. gün embriyolarım donduruldu 3 tane

Merhabalar ben geçen ay opu oldum ve embriyolarim donduruldu. Ocak ayında nakil olunacak. Embriyo dondurma ve rahim dinlendirme olan Ocak ayında nakil olacak olan arkadaşlar var mı acaba
bende 17kasımda opu oldum.
28 aralık ıkıncı reglım gorunuyor sanırım ocakta transferım olur..
inşallaahh hersey iyi gider :KK37: :emir_bebek:

7 Aralık'ta 2.kez OPU oldum, 12 yumurta toplandı, 9 u olgun, 6 sı döllenmişti. 2 tanesi 3.gün 2 tanesi 5.gün donduruldu. Ocak'ta transfer olacağım. İlk OPU'da 5 yumurta toplanmıştı, 3 ü olgun 2 si döllenmişti, 2.gün dondurulup 2 si de çözülüp 3.gün 1 i transfer edilmişti diğeri de 5.güne getirilmeye çalışıldı gelemedi. İlkinde aslında planlanan aşılama idi ama pkos olduğum için çok düşük dozla overim fazla stimule olunca toplanması kararı alınmıştı tabi az embriyo olmuştu bu nedenle :)

Benim 20 tane embriyom oldu 9 tanesi donduruldu 2 tane üç günlük transferim oldu temmuz ayında tuttu ama maalesef kalpleri durunca kürtaj oldum 7 tane 5 günlük embriyom var
İnşallah bu defa hiç aksilik olmadan güzel sonuçlanır 🤲 benim ilk transfer olacak ve 6. Gün olduğu için biraz tedirginim ama Allah'tan ümit kesilmez

İnşallah bu defa hiç aksilik olmadan güzel sonuçlanır 🤲 benim ilk transfer olacak ve 6. Gün olduğu için biraz tedirginim ama Allah'tan ümit kesilmez
Hiç tedirgin olma güzel beslenmene dikkat et dinlen stres yapma Allah’ın izniyle kavuşursun inşallah 🙏🙏 Benim rahmim kalınlaşmadığı için doktorum iptal edecekti embriyon çok deneyelim 3 günlükte embriyolarla dedi tuttu içini ferah tut sadece

Hiç tedirgin olma güzel beslenmene dikkat et dinlen stres yapma Allah’ın izniyle kavuşursun inşallah 🙏🙏 Benim rahmim kalınlaşmadığı için doktorum iptal edecekti embriyon çok deneyelim 3 günlükte embriyolarla dedi tuttu içini ferah tut sadece
Aslında şu stresten bı kurtulsak herşey daha güzel olacak gibi elimde olmadan sürekli düşünüyorum , ☺️ inşallah canim tek teselli sabır dua, tez zamanda hayırlı sağlıklı şekilde nasip olsun hepimize,bak mesela senin için doktorun öylesine denediği tutmuş ne güzel inşallah bu defa da tutar sonuca ulaşmak nasip olur

Merhaba 🙋 bende ocak ayında transfer olucam. Kasımda opu oldu. Heyecanla o günü bekliyorım 🙈 yanlız bişey sorucam. Opudan sonraki adetiniz normalden uzun mu sürdü. 11 gündür adetim halada devam ediyo leke halinde. Sizde de böyle bi durum yaşandı mı acaba 😬
Ben ilaçları bıraktığım gün yani opudan bir hafta sonra regli oldum cok kanamam oldu ama yine normal süresinde bitti canım doktoruna danıştın mi kaç yumurta toplandı belki ondandir

Bir de kızlar beşinci gün embriyosu daha mı iyi benim de 26 yumurtam dollendi ama doktorum beşinci güne goturucem hepsini dedi elimizde kalan dört tane oldu

Ben ilaçları bıraktığım gün yani opudan bir hafta sonra regli oldum cok kanamam oldu ama yine normal süresinde bitti canım doktoruna danıştın mi kaç yumurta toplandı belki ondandir
21 yumurta toplandı. Açıkçası aramadım da geçer diye bekledim. Bide ohss olmuştum belki onun etkisinden dolayıdır diye düşündüm.bide tedavim Bursada oldu ben tekirdağda yaşıyorum gel dese gidemem de. Eğer bitmezse burdaki eski doktoruma gidicem artık 5. Gün embriyosu daha iyi diye biliyorum benimkilerde 5. Gün embriyosu 6 tane kaldılar ☺️

21 yumurta toplandı. Açıkçası aramadım da geçer diye bekledim. Bide ohss olmuştum belki onun etkisinden dolayıdır diye düşündüm.bide tedavim Bursada oldu ben tekirdağda yaşıyorum gel dese gidemem de. Eğer bitmezse burdaki eski doktoruma gidicem artık 5. Gün embriyosu daha iyi diye biliyorum benimkilerde 5. Gün embriyosu 6 tane kaldılar ☺️
Ne zaman nakil olacaksın canım inşallah herşey yolunda gider bakalım 🤗

X