Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya aslında ben 2 ay annemdeyim o ara bisey almayı düşünmüyorum eve getirmesi zor olacak diye memleket çok uzak zaten ondan bakmıştım battaniye
Aklıma gelen ufak tefek şeylerden bakayım demiştim. Hediye olarakta pek hediye getirecek etrafım yok özellikle memlekete gitmezsem. Aslında bi yandan hiç hediye kabul etmek istemiyorum çünkü başıma gelecekleri biliyorum
Birileri düğün zamanı kullanılmis tava ve borcamlari getirip kız tarafı kadar eşya getirdim demişti o yüzden bu sefer temkinliyim Hahaha

Tovbeee o nedir kız ben evlenirken ceyrek 230 liraydı bacım şimdi gel de çeyrek borclarini tak ama çeyreğe de götürüp gram takmak hiç huyum değil gönlüm rahat etmez yandık yandık

Tovbeee o nedir kız ben evlenirken ceyrek 230 liraydı bacım şimdi gel de çeyrek borclarini tak ama çeyreğe de götürüp gram takmak hiç huyum değil gönlüm rahat etmez yandık yandık
Bunu diyen kv sorun orda zatenn.
Ben çeyrek fiyatına bakmayalı çok oldu hahah iki kişiye borcum var sadece şimdiden alıp koymak lazım

Bunu diyen kv sorun orda zatenn.
Ben çeyrek fiyatına bakmayalı çok oldu hahah iki kişiye borcum var sadece şimdiden alıp koymak lazım
Farklı ailelerde yetişip türlü türlü insanlarla karşılaşıyoruz canım buda onlsrdan biri neyse ki senin çok yokmuş canim

Farklı ailelerde yetişip türlü türlü insanlarla karşılaşıyoruz canım buda onlsrdan biri neyse ki senin çok yokmuş canim
Kesinlikle öyle bana bulasmasinlarda başka bisey istemiyorum
Evet düğünde gelenlerde genelde geri dönenlerdi diğerleri bizim borcumuz dediler zaten o yüzden 2 tane arkadaşımın var sadece

Aman ALLAHım neler okudum ben nayir nolamaz
Valla bencede kabul etme bide minnete geçirirler
Yavaş yavaş alırsın ya annedeyken çok hoşuna giden olursa alırsın bencede yük etme kendine ❤

Aman ALLAHım neler okudum ben nayir nolamaz
Valla bencede kabul etme bide minnete geçirirler
Yavaş yavaş alırsın ya annedeyken çok hoşuna giden olursa alırsın bencede yük etme kendine ❤
Erkek de olduğu için bi tahminde bulunuyorum o yüzden hiç gerek yok kendim alırım istersem de kendim isterim.
Aynen canım dün bebisin besigiyle dolabını aldık, birde bebek arabasını almıştık zaten büyük eşyalar bitti nasipte varsa kullanılacak allahin izniyle. Ben onları dert ediyordum çünkü ne zaman gitsem sormaya fiyatlar artmış oluyor Allah yardımcımız olsun zaten 2 ay yokuz birde fiyatlar artıyor aldık artık. Kıyafet geri kalan en son iş, kolay iş. Hiç almasam bile olur geldigimde alırım diyorum artık
Darısı bekleyenlere insallah

İnshaAllah hepsini kullanmak nasib olur Allah'ın izniyle kuzummmm

Hayırdır canım nereye gidiyorsunuz?

En güzeli için rahat olur ve amin amin sağlıkla gelsin kullansın eşyalarını yakışıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…