Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canim sana da demiştim ilk emin değilim diye ama bunda eminim gördüm👍🏻
İnşallah vardır da birlikte anneler grubundan devam ederiz hep birlikte inşallah hepinizi alıp oraya götürmek istiyorum❤
İnshaAllah kuzum yaaa bende çok isterim... Bakalım. O beklediğim beyaz akıntı geldi dün.. geçen ayda olmustu sonra kese görmüştüm.. akıntım çoğaldı sevindim vallaha.. İnshaAllah vardır ya.. hele rahimde batmalar.. bugün resmen acıdı muyfaktaydim.sey demişim.dur çocuğum demsiim hahahah

İnshaAllah canımm yaaaa... Yok vermedim canım daha . doktora gideceğim zaten haftaya İnshaAllah tam da 10 gün filan gecikmsi olxam bakarsın birşeyler cikar.. aaaa sen bilmiyorsun tabiii yoktunya burda bir ara .. ben aslında ocak ayında gebeymisim aynı sizin gibi .. kanda çıkmadı testte çıkmadı doktora gidecektim ya en son işte gidince direk kese gormsutum.. . sonra kese de bebiş görüruz diye beklerken kese gelişmedi aynı kaldı brikac gün sonra düşük oldu canım yaaaa.. 😔 sonra hsg filan çekildim simdide durum bu .

Ocak ayindaki gebelikten Gösterim kızlar bakın kesyee Dilos6342 Dilos6342 maviss_34 maviss_34
Canımsın, ne büyük hayal kırıklığı olduğunu tahmin edebiliyorum bebeğim.🥺 Rabbim hayırlısıyla önce sağlıklı bir gebelik sonra da sağlıcakla kavuşmak nasip etsin inşallah.🤲🏻❤️

Canımsın, ne büyük hayal kırıklığı olduğunu tahmin edebiliyorum bebeğim.🥺 Rabbim hayırlısıyla önce sağlıklı bir gebelik sonra da sağlıcakla kavuşmak nasip etsin inşallah.🤲🏻❤️
İnshaAllah canım benim. Burda seneye İnshaAllah bebişlerimzin ufak tefek dertlerinden bahsedeceğiz .. yok kusuyordu yok az yedi 😂😂😂🥰🥰😘

İnshaAllah kuzum yaaa bende çok isterim... Bakalım. O beklediğim beyaz akıntı geldi dün.. geçen ayda olmustu sonra kese görmüştüm.. akıntım çoğaldı sevindim vallaha.. İnshaAllah vardır ya.. hele rahimde batmalar.. bugün resmen acıdı muyfaktaydim.sey demişim.dur çocuğum demsiim hahahah
Canım benim inşallah yarım kalan mutluluğun bu sefer devam eder🤲🏻 hep dualarimdasiniz belirtilerin çok güzel inşallah devamı da gelecek kıpkırmızı o çizgiyi göreceksin inşallah bu ay insallah🤲🏻

Çocuk uyuyunca çay kahve hayali kurup, içemeden yorgunluktan oracıkta sızacağız.😂😂
Ayyyyy en sevdiğimmmmm... Böyle olup ta arkamızdan bizi bekleyen çocuğu olmayan biri olmaz İnshaAllah.. hepimiz bebeler uyuya kalriiz:uykucu::uykucu::uykucu:

Benim en yakın arkadaşımla gece oturmasını çok sevrdik ama o önce bebeleri uyumak isterdi .. rahat olalım diye.. ama asla geri gelemezdi 😂 🤣😅😂 bende hem ozenridim bende sıkılırdim yalniz kaldım diye

Ayyyyy en sevdiğimmmmm... Böyle olup ta arkamızdan bizi bekleyen çocuğu olmayan biri olmaz İnshaAllah.. hepimiz bebeler uyuya kalriiz:uykucu::uykucu::uykucu:

Benim en yakın arkadaşımla gece oturmasını çok sevrdik ama o önce bebeleri uyumak isterdi .. rahat olalım diye.. ama asla geri gelemezdi 😂 🤣😅😂 bende hem ozenridim bende sıkılırdim yalniz kaldım diye
Amin yavrum inşallah, rabbim gönülden dileyen her kadına tattırsın anneliği, hepimize nasip olsun inşallah.🤲🏻❤️

Artık sen de gidip gelmeyeceksin, özendiğin şeye ağlayıp sızlanma sonra.😂

Canım benim inşallah yarım kalan mutluluğun bu sefer devam eder🤲🏻 hep dualarimdasiniz belirtilerin çok güzel inşallah devamı da gelecek kıpkırmızı o çizgiyi göreceksin inşallah bu ay insallah🤲🏻
İnshaAllah canım benim 🥰🥰🥰

Kız bu arada tam aynısı değil ama dün iç bacaklarım içerden geririliyordu resmen kasiklara doğru değil ama böyle assagiya doğru ckeiliyordu kaslar sanki .. çok değişikti bak ilk kez hisettim onu

X