Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım. Yükselmiş değer , ama.15gun gecikmeye daha çok cikmaliydi beta.

Evet eve gelirken nasıl içim.mutluydu yani ilerde diğer doktorumla tüp bebek bile olsa devamı bu doktorla olacak inşallah.o günleri.gorursek
İnsallaahh kuzum, Allah razı olsun
Bebisinnn nasıl,gördün mü minnaki

Canım. Yükselmiş değer , ama.15gun gecikmeye daha çok cikmaliydi beta.
Evet doğru ama iki günlük bi kan vermede çıkmıştı sağlık ocağı doktoruna sizde 1.20 hastanede 2.39 çıktı dedim ve ben öyle söyleyince daha çok yeni olabilir dedi ve hala adet olmadım. İki gün boyunca çok aşırı kasık ağrısı çektim dünde bi bel ağrısı tuttu ayakta duramıyordum

Ya bncede yani.beta gebelikte yükselir.belki.gec dollenmedir.
İçme.bence ilacı bekle iki.gun sonra kan.ver

Evet eve gelirken nasıl içim.mutluydu yani ilerde diğer doktorumla tüp bebek bile olsa devamı bu doktorla olacak inşallah.o günleri.gorursek
İnsallaahh kuzum, Allah razı olsun
Bebisinnn nasıl,gördün mü minnaki
Hadi inşallah o günlere gerek kalmaz canım gelsin minigin kısa sürede sağlıklı şekilde
Ben dün kasık ağrısıyla acile gittim devlete görüntüde kötüydü ama az da olsa gördüm sonra ağlamaktan bebis kayboldu göbek hareket edince

İnşallah bebişim ya
Oyy minnak yaa,iyi misin şimdi nasılsın kuzum.
Korkmuşturrr çocuk

İnan sırf bu kafa karışıklığını yaşamamak için doktor kontrolüyle takip ediyoruz.Okadar yıpratıyo ki beni o soru işaretleri
Bende gidiyodun da eşimin işinden dolayı devamında gidemedim çatladı ama ne zman çatladı emin değilim inşallah hepsi çatlamıştır diyorum senin için de hayırlısı olur inşallah

Öyle tabi Allah sağlık versin nasipse olur zaten nasip değilse ne yapsak az canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…