Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canım teşekkür ederim.. ama aynı gün ilişki değilde ertesi gün olur değil mi? Hem belki kanamamda olursa

Tabiki olur önemli olan sonrasi geçiş rahatlıyor diye üstelik tıkanıklık varsa basınç İle açılmış oluyor ondan hsg sonrası ihtimal artıyor derler
Evet bende öyle okudum.. hamile kalabildigime göre en azından birtanesi acıktir diye düşündüm ama tabi kapalı olan varsada açılır belki İnshaAllah gerek bile yoktur temiz çıkar herşey

Amine senden bir şey isteyeceğim ben için öğrenebilirmisin kanda beta baktırmak için nasıl bir yol izlemeliyim sen geçenlerde bir yerden öğrenmiştin ya yine öğrenirsen bana yazarmısın
Kadın doktoruna gidiyorsun canım dikkat edilmesi gereken belirli bir şey yok

Amine senden bir şey isteyeceğim ben için öğrenebilirmisin kanda beta baktırmak için nasıl bir yol izlemeliyim sen geçenlerde bir yerden öğrenmiştin ya yine öğrenirsen bana yazarmısın
aile saglık merkezinde de baktırabilirsiniz ücretsiz

Canım doktor bana 4 gün ilişki yasak dedi, int.te de okudum 2-3 gün ilişkiye girmeyin deniyor, sonucta hsg ile radyasyon alıyoruz. bu konuya dikkat edin olurmu
Orda sorarım herkes farklı birşeyler söylüyor bende nette 1 veyya 2 gün ara olduğunu duydum.. Yaa sadece yumurtlamayı kaçırmak istemiyordum benim nezaman yumurtlayacagim belli olmuyor..

Orda sorarım herkes farklı birşeyler söylüyor bende nette 1 veyya 2 gün ara olduğunu duydum.. Yaa sadece yumurtlamayı kaçırmak istemiyordum benim nezaman yumurtlayacagim belli olmuyor..
Anladım canım hayırlısı inşallah kacırmazsın. ben adetin 8.günü cekildim sen kacıncı günü cekileceksin

Anladım canım hayırlısı inşallah kacırmazsın. ben adetin 8.günü cekildim sen kacıncı günü cekileceksin
Şuan düşük yaptığım için ne zaman biter bilmiyorum..ama doktor kanama bitince 10. Git dedi 14 günü geçmesin dedi gebelikden korktukları içinmiş benim adetim uzun sürer dedim 10 gün veya bir kaç gün daha dedim en fazla 12 gün gibi.. tamam dedi maedem senin uzun dedi nezaman biterse hemen git dedi

yumurtlama zamanını biliyormusun canım? ya da bu ay istersen ovulasyon testi al oyle kacırmazsın belki yumurtlama gününü. bayag uzun sürüyormus adetin, yumurtlama olduktan sonra hsg yaptırırsan o ayki yumurtan radyasyondan etkilenir, hamilelik düşünmemen gerekir sanırım oyuzden 14 günü gecmesin dediler. hayırlısı olsun hakkında canım, inşallah hersey yolunda gider

Merhaba
Bu testi İzmir’de bir merkezde mi verdimiz baş anomalisi için ne yorum aldınız bilgi rica edebilir miyim?.
Can hastanesine gidiyoruz biz.Baş anomalisi için aldığım yorumu söyleyip sizi ve kendimi üzmek istemiyorum şuan.Takviye kullanıyoruz henüz sonuç elde edemedik ama örnek verir de düzelme görürsek mutlaka öneririm size de.Şuan da söylerim kullandıklarımızı ama öneri olarak kabul etmeyin araştırın uygun görürseniz kullanın.Arı sütü bal polen karışımı ve promotil men kullanıyo eşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…