Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa Bak bakiyim kızmı erkekmi
Şu bebeleri gösteriyorsunuz, duygulanıyorum, şu görüntünün güzelliğine bak allahım.
Valla minnoş uyduracak kadar bile anlamıyorum o işlerden ama elleri kafasının altına alıp ayak ayak üstüne atmış uzanıyor gibi, sülalesi rahat bir bebe geliyor.

Maşallah maşallah Evet anasıda rahat

Kızlar bata 1 gün var sabah test yaptım tarihi kaçırdık diye hesapladım aslında kavgalı bi ay oldu ama yine de test yapmak istedim.Paylaşıcam bi el atın yarını beklemek zor geliyo şuan

Eklentiler

• 8CF9324B-076D-4B5C-855D-1D6E54A01A83.png
    235,8 KB · Görüntüleme: 60
  • 9EE443FA-571C-479F-8966-00EF1E5704BF.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 56
Verebiliyo olsam durur muyum anam burda işler öyle yürümüyoyarın bat.Eğer gecikirsem kesin dicem.Sabah ilk idrarla bi test daha yaparım artık hayırlısı
Yurt dışına yerleşecektiniz değil mi? Hatırladımm.
Hayırlısı olsun tabii beybisi, ama inşallah diyelim. haber et yarınn.

Dilos6342 caniisiii sana birşey sorcam.. canım Hsg yumurtlamayı engellemez değil.mi birde hemen hsg den sonra ilişkiye girilebilirmi?
Engellemez kuzum, ben adetin 4. Günü femaraya başladım sonra adet bitince rahim filmi çekildim ve o şekilde yumurta takibi oldu yumurta büyüyünce de catlatma iğnesi verdi. Doktora sordum ben bebek tutunursa da hiç bi problem olmaz dedi

Dilos6342 caniisiii sana birşey sorcam.. canım Hsg yumurtlamayı engellemez değil.mi birde hemen hsg den sonra ilişkiye girilebilirmi?
ben de dün hsg cektirdim, doktorum 4 gün ilişkiye girme dedi, sonrasında tabiki gebelik olabilir deneyebilirsin dedi ki bende 2 kucuk kist var ona ragmen gebelik gercekleşebilir dedi. ama kistlerden dolayı klomen vermedi bu ay biraz kafama göre takılıcam :)

Tamam canım.. bende bekliyorum şimdi kanamam hala devam ediyor yoğun bir şekilde bugün 5. Gün

Rabbim kolaylikla.nasib etsin isnhaAllah

Nasıldı peki tecrüben.. doktorum biraz acı yapıyor dedi.. oncenden. Bilmem için söyledi..

Birde Hsg sonucu nezaman çıkıyor ?

Rabbim kolaylikla.nasib etsin isnhaAllah

Nasıldı peki tecrüben.. doktorum biraz acı yapıyor dedi.. oncenden. Bilmem için söyledi..

Birde Hsg sonucu nezaman çıkıyor ?
amin Allah hepimize saglıklı evlatlar nasip etsin.
biraz acı yapıyor ama oyle dayanılmayacak gibi değil, zaten işlem toplam 10 dk suruyor. benim 2.hsg bu, daha onceki de cok agrı yapmamıstı. burda okuyorum cok agrıdı diyen de oluyor ama bilmiyorum bünyeye mi baglı.
inşallah agrısız olur seninki de, herhangi bir sorun cıkmaz.
doktorum işlem bittikten sonra soyledi bana tüpler acık herhangi bir sorun yok diye.

canım senin hsg cekildiğin ay mı gebelik gerceklesti?
Allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin bebişi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…