Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bı konuda fikrinizi almak istiyorum. Yumurtlama zamaninda hergun ilişki mi yoksa gün aşırı mi ? Hangisi gebelik şansını artırır? Eşimde sperm ile ilgili bir sıkıntı yok bu arada .

Sagol cnm, acaba zaten var olan bir cizgiyi mi goruyorum diye dusundum. Gorunuyor ama besbelli bir kirmizi cizgi degil tabiki. Birkac tane daha test aliyim cnm. Bakalim yarin ne cikacak. Herkese saglikli bir surec diliyorum
Besbelki ancak adet gecikmesi olunca oluyor zaten yoksa hep silik ve incecik çıkar bide sakıncası yoksa buraya at resmini çekip o zamana daha fazla yorum alabilirsin.. amin canım sağlıklı haberini alırsın bebeğinin amin

Bugun testim tertemiz cnm. Bugunki testi gorunce dun emin olamadigim cizginin aslinda cok bariz oldugunu anladim. Hatta bugun icini acip baktim, isik tuttum filan yok 2.cizgi yok. Ama dunku testte isik tutmaya ve icini acmaya gerek kalmadan ciplak gozle gorunuyordu Bozuldum tabi ama aksamdan da kendimi hazirlamistim. Cok okudum buralarda cizgiyi gorup negatif olan. Son sozum, erken test pismanliktir!!!

Bunu bilmiyordum ne mektubu atıyorlar ki
Almanya mektup göndermekte birinci sıradadır sanırım
Ben hiç tecrübe etmedim ama çevremden biliyorum: İşsiz olanları Jobcenter sürekli rahatsız eder, daha fazla başvuru yapmaları için baskı uygular vs.
Her sene bir sürü çeşitli yerlerden sayfalarca form gelir, aynı şeyleri her sene doldurursun. En nefret ettiğim şey buydu. Türkiyeye geldiğimde elime hiç kağıt geçmediğini farkettim bu yüzden burada daha az stres oluyorum

Evet erken test yapmak kötü ama hala bu negatif olduğunu göstermez test bozuk olma ihtimali var en iyisi gecikmeyi beklemek testler hata vere bilir veya bozuk Ola bilir hayırlısı hakkında canım

Kızlar merhaba, cumartesi günü beta hcg 600 çıkmıştı pazartesi günü sağlık ocağında yaptırdım tekrar oda 1000 çıkmış sizce ilerleme nasıl iki katı olmamış (Birde sağlık ocağında 1000 üzeri göstermiyor diyorlar doğrumu acaba)

Aynı yerde ve aynı saatte olması gerek ve ortalama %50-%60 artması yeterli ve sağlıklı demektir

Az stres iyidir

Tekrar yap canım 2 gün sonra

Yaa koranamı oldunnn??? Çok üzüldüm Dikkat et bebişine kendine
Evet canım testim pozitif çıktı normalde bugün kalp atışı duymaya gidecektik ama haftaya kaldı bütün belirtilerim de kesildi gibi inşallah bisey olmamıştır
Çok yaygın herkesten korona haberi alıyorum kendinize çok dikkat edin

Yaa inşallah birşey olmamıştır canım kendine dikkat et bol bol c vitamini al. Mandalina portakal çok ye. Çok çok çok geçmiş olsun

Yaa inşallah birşey olmamıştır canım kendine dikkat et bol bol c vitamini al. Mandalina portakal çok ye. Çok çok çok geçmiş olsun
Sagolasin canım Allah razı olsun. Almaya çalışıyorum her yer mandalinayla dolu kötü zamanlari atlattım biraz cumartesi pazar baya kötüydüm şükür geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…