Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Antibiyotik ben de kullandım mecburen minnoşum, yarın söyleyeceğim ya, belki geçmiştir. İnşallah geçmiştir sürekli bir pürüz yordu artık.
Şuan bi sıkıntı hissetmiyorsan geçmiştir belki canım? Sıkıntı hissetmiyorsan ilaç kullanmana zaten gerek yok ama ayaklarını sıcak tut, bol su içmeye çalış. İdrar yoluna bunlar iyi geliyor diye biliyorum özellikle bol su. Ama kendime çare bulamadım hala kesilmiyor hepte akşamları oluyor ya

Evet biraz
Bende sigarayı bıraktım ondan oldu 2 gündür hiç içmiyorum öncesi de 1 haftadır günde 1 taneye düşürmüştüm.
Üşeniyorum da bu gece yapmazsam kesin yarın yapıcam
Ben kilo aldıkça depresyona gireceğimden eminim, çünkü evlendikten sonra 10 kilo aldım, bu sigara niye böyle ya, varlığı dert yokluğu dert.

Evet kuzum ya çok şükür nasip oldu.
İnşallah sizlerede nasip olsun daha ds guzelleri bebeğim.
Niye göçebe hayat canım ? Kaç yaşındasın

Sürekli lavaboya gidiyorum sürekli, çiş çiş çiş bıktım artık.
Sana sadece antibiyotik mi verdi minnoşum? Bu işi düzene sokacak bir takviye ilaç yazmadı mı?

Evet kuzum ya çok şükür nasip oldu.
İnşallah sizlerede nasip olsun daha ds guzelleri bebeğim.
Niye göçebe hayat canım ? Kaç yaşındasın
Amin minnoşum inşallah, siz de huzur içinde oturun evinizde.
Adam polis, ben öğretmenim. Atansam da atanamasam da oradan oraya sürükleneceğim yanında. Çok büyük konuştum polisle askerle evlenmem diye. Ah konuşmaz olsaydım.

Allah razı olsun kuzum
Ah canimmm doğru haklısın, büyük konuşmamak lazım demi ama olsun ya sağlık olsunda benimde babam askerdi

Sürekli lavaboya gidiyorum sürekli, çiş çiş çiş bıktım artık.
Sana sadece antibiyotik mi verdi minnoşum? Bu işi düzene sokacak bir takviye ilaç yazmadı mı?
Yanma vs oluyor mu peki? Yoksa çok su içtiğin için mi öyle dedin kuzum?
2 tane bagirsak enfeksiyonu için kullanılan Antibiyotik sanirim onu verdi,probiyotik verdi, buscopan verdi. Bugün kullandım hepsini bana mısın demedi akşam başladı yine aynı şekilde. Birazcık azaltaydi bari

Aglama canm yaa insaallah tek skntn o igne olsun sifa olsun ben de dokuz ay panik atakla nasl gecicek diye agliyorum ilacda uc aydan sora en hafiflerinden veriyolar beni hem panik hem gebelik hayatta iyi etmez kendi ilaclarim olmadan girdik artk bi yola nasil gecicek bilmiyorum simdiden ne korkular sariyo anlatsam deli dersiniz nasipse bi sekilde gecicek kucagmiza alıcaz nasip degilsede Allah herseyin en iyisini bilendir vardr bi hayrı diyip teslimiyette olucaz

Ah canum yaaa buscopan banada hiç fayda etmiyor du

Merhaba kızlar özellikle gebe olanlara sormak istiyorum
Adetim 2 gün geçikti
Bağırsak hareketliliğim var ishal değil ama benzer regl döneminde bu durum olurmuş
Gebelik belirtisi kabızlıkmıl
Sizde durum nasıl oldu

Günaydın kızlar Ocak ayını 40 hamisle kapattık çok şükür Rabbım sağlıcakla kucaklarimiza almayı nasip etsin regl olanlar arkadaşlarıma da Rabbım tez zaman da sağlıklı gebelikler nasip etsin sizi çok seviyorum iyi ki varsınız iyi ki tanıştık yollarımız kesişti

günaydın kuzum, ayyy bızde senı cok sevıyoruzz.amınn güzel duaların ıcın
ayyy nasıl ıc acıcı bır haber ya bu nasıl umut verıcı cok mutlu oldum,
hamıslere Rabbım saglıkla kucaklarına almayı nasıp etsın dıyorum, kader ortaklarıma da bır gun bızde o 40 kişinin içerisinde olacagız cok az kaldı dıyorum amiinnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…