Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın kuzum, ayyy bızde senı cok sevıyoruzz.amınn güzel duaların ıcın
ayyy nasıl ıc acıcı bır haber ya bu nasıl umut verıcı cok mutlu oldum,
hamıslere Rabbım saglıkla kucaklarına almayı nasıp etsın dıyorum, kader ortaklarıma da bır gun bızde o 40 kişinin içerisinde olacagız cok az kaldı dıyorum:anneadayı::KK200::nazar::anne::dua: amiinnnnnn
Amin kuzucum ♥️ şubat ayı katlanarak çoğalsın inşallah sizleri takip ediyor olacağım inşallah güzel haberlerinixle bizde cok mutlu oluruz 🤩🤩

Merhaba kızlar özellikle gebe olanlara sormak istiyorum
Adetim 2 gün geçikti
Bağırsak hareketliliğim var ishal değil ama benzer regl döneminde bu durum olurmuş 😢
Gebelik belirtisi kabızlıkmıl
Sizde durum nasıl oldu

Merhaba kızlar özellikle gebe olanlara sormak istiyorum
Adetim 2 gün geçikti
Bağırsak hareketliliğim var ishal değil ama benzer regl döneminde bu durum olurmuş 😢
Gebelik belirtisi kabızlıkmıl
Sizde durum nasıl oldu
Gebelik testi yap canım. Kaç aydır evlisin. Bende yeni evlendigşmde 1 hafta geçti adetim tüm belirtilerim vardı ama hormonel çıktı hamile değildim

Günaydın kızlar Ocak ayını 40 hamisle kapattık çok şükür :anneadayı::KK200:Rabbım sağlıcakla kucaklarimiza almayı nasip etsin regl olanlar arkadaşlarıma da Rabbım tez zaman da sağlıklı gebelikler nasip etsin sizi çok seviyorum iyi ki varsınız iyi ki tanıştık yollarımız kesişti ♥️😍
Günaydın mavişş🥰 Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin🤲🏻 kazasız belasız sağlıkla doğsunlar. Çok stresli birdurum😅 Kalp atışıyla keseyide tez zamanda görürüz inşallah

selam kzlar doktordan geldim keseyi gordu gayet normal yerinde dedi kalp atısı icin uc hafta sora tekrar kontrole gel bakalım dedi kan tahlili dedim gerek yok zaten gayet belli gebelik var dedi kalp atısını da duysak hayrlisiyla

Yanma vs oluyor mu peki? Yoksa çok su içtiğin için mi öyle dedin kuzum?
2 tane bagirsak enfeksiyonu için kullanılan Antibiyotik sanirim onu verdi,probiyotik verdi, buscopan verdi. Bugün kullandım hepsini bana mısın demedi akşam başladı yine aynı şekilde. Birazcık azaltaydi bari🥲
Enfeksiyon yüzünden zırt pırt gidiyorum minnoşum, oluyor yanma maalesef.😣
Kıyamam sana, azıcık rahatlatsaydı keşke ama daha yeni başlamışsın bebeğim üçüncü günü tesirini gösterir diye düşünüyorum.😍

Kıyamam sana, azıcık rahatlatsaydı keşke ama daha yeni başlamışsın bebeğim üçüncü günü tesirini gösterir diye düşünüyorum.😍
Merhaba sizde hamilelik belirtisi kabızlık mı oldu yoksa ishal mi

Aglama canm yaa insaallah tek skntn o igne olsun sifa olsun ben de dokuz ay panik atakla nasl gecicek diye agliyorum ilacda uc aydan sora en hafiflerinden veriyolar beni hem panik hem gebelik hayatta iyi etmez kendi ilaclarim olmadan girdik artk bi yola nasil gecicek bilmiyorum simdiden ne korkular sariyo anlatsam deli dersiniz 🤦🤦🤦 nasipse bi sekilde gecicek kucagmiza alıcaz nasip degilsede Allah herseyin en iyisini bilendir vardr bi hayrı diyip teslimiyette olucaz
Keşke tek sıkıntım iğne olsaydı.😂 Panik atak beni de boğuyor ama ilaç kullanmadan bir uzmanla görüşmek istiyorum, şu an kullandığının gebeliğe bir zararı yok değil mi bebeğim, çok dikkat et. Öyle ya da böyle geçireceğiz inşallah, belki korktuğumuz gibi olmaaz? 😍❤️

selam kzlar doktordan geldim keseyi gordu gayet normal yerinde dedi kalp atısı icin uc hafta sora tekrar kontrole gel bakalım dedi kan tahlili dedim gerek yok zaten gayet belli gebelik var dedi kalp atısını da duysak hayrlisiyla
Yaa anlatsana banada ya. Bende şubat 16 da gidecegim daha ne kese ne kalp atışı duydum korkuyorum birazcık. Kaç haftalıksın ben adete göre 7 ama normalde 5 haftalık hamileyim.

Yaa anlatsana banada ya. Bende şubat 16 da gidecegim daha ne kese ne kalp atışı duydum korkuyorum birazcık. Kaç haftalıksın ben adete göre 7 ama normalde 5 haftalık hamileyim.
bende ilk defa gittim cok korka korka gittim vallaha titreye titreye doktorun yanina girdim son adet tarihini sordu 29 aralıktı sora bakalım dedi keseyi gorunce tamam dedi gayet yerinde dedi kan tahlili istemedi gebelik var belli kana gerek yok dedi sora uc hafta sora kontrole gel dedi kalp atisina bakarz bide folik asit yazdi bitti adet tarihine gore dort bucuk haftalik falan dedi sen adet tarihine gore hesapla ona gore hesapliyolar sen 7 haftaliksan kalp atisini bile duyabilirsin muhtemelen

Dört gözle bekliyorum rahatlayacagim zamanları valla sonunda bi ohh çekerim herhalde biterse. 5 6 gündür sürüyor su içsemde halsiz kalıyorsun yani birde ağrısı var zaten. Insallah atlatırız bi an önce ikimizde🙏🥲

Keşke tek sıkıntım iğne olsaydı.😂 Panik atak beni de boğuyor ama ilaç kullanmadan bir uzmanla görüşmek istiyorum, şu an kullandığının gebeliğe bir zararı yok değil mi bebeğim, çok dikkat et. Öyle ya da böyle geçireceğiz inşallah, belki korktuğumuz gibi olmaaz? 😍❤️
suan hepsini brakmıstım doktora sordum bugun dideral e devam edebilirsin dedi kötü oldugundada pasiflora icebilirsin sakıncası yok dedi uc ayı tamamlayncada ozaman ki duruma gore bakarz dedi

bende ilk defa gittim cok korka korka gittim vallaha titreye titreye doktorun yanina girdim son adet tarihini sordu 29 aralıktı sora bakalım dedi keseyi gorunce tamam dedi gayet yerinde dedi kan tahlili istemedi gebelik var belli kana gerek yok dedi sora uc hafta sora kontrole gel dedi kalp atisina bakarz bide folik asit yazdi bitti adet tarihine gore dort bucuk haftalik falan dedi sen adet tarihine gore hesapla ona gore hesapliyolar sen 7 haftaliksan kalp atisini bile duyabilirsin muhtemelen
İnşallah inşallah duyarım dua edelim birbirimize hamilelerin duası kabul olur 😅🤲🏻

günaydınlar kızlar umarım iyisinizdir 😊
ya ben iki gündür test yapıyorum silik çıkıyor gölge gibi sanki. bat’a 4-5gün var bu şekilde öğrenen oldu mu ? önceki kimyasaldı onda daha geç çıkmıştı.
gunaydın canımmm ,sukur
ayy olabılır tabıkııı yarında sabahtan test yap ınsallaahhh bebesın senınledırr

X