Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enox iğne yazdı, hocam diyorum ben normalde kan alınırken bile bakamam iğne ucuna nasıl yapacağım? Tut sapla çok kolay diyor da bakalım bana o kadar kolay mı?
bende normalde oyleydım de asılamada ıgne kullandım catlatma ıgnesı bırde yapabıldım ya ısın ıcınde bebıs olunca ınsallah kolay olur senınkıde kuşum

2 gün geçti minnoşum, ben yine kan veririm iki gün sonra. Biraz rahatladım ama rabbim devamını da nasip eder inşallah.
2 güne göre çok iyi değer canisi benim 5 6 gün geçince 313 çıkmıştı o yüzden çok iyii maşallah minik bebisine
Eder inşallah canım herkeste aynı riskler var, sen ilkte yaşadığın için stresin çok ama lütfen şimdi bunları aklına getirme

Canım.ozele mi gittinizde para verdiniz..benim annem de babamda kanserdi hiç para vermedik ikiside akıllı ilaç aldı

Canım.ozele mi gittinizde para verdiniz..benim annem de babamda kanserdi hiç para vermedik ikiside akıllı ilaç aldı
canım akıllı ılac devletin ödeme kapsanımda degıldı ozel devletle alakası yok akcıger kanserı babam, ıkı kürü alıp sgk yı mahkemeye verıyorsun sonra parayı alıyorsun 20bını aldık, dıger 20 bın ıcın hala mahkeme devam edıyor.
çok gecmıs olsun bu arada ne kanserıydı?

Çok şükür minnoşum, seninki de sonradan depara geçti, böyle söyleyip üzme onu bak hisseder falan.
Evet ilki yüzünden devamı ile ilgili endişelerime engel olamıyorum ama şu an ki gündemimiz iğneler, bugün bir siftah yapayım allahın izniye.

Canim benimkide akcigerdi. Ama biz ücretsiz aldık ibnisinada ve Akdeniz ünv aldı babam.

Aynen benimki ilk endişelendirdi beni ama yine haftasına göre normal araliktaydi değer. Sonradan coştu minik tırtılım insallah böyle sağlıklı bi sekilde devam eder hep hepimizin insallahh
O ignelerde sana şifa olacak canisi insallah

Canim benimkide akcigerdi. Ama biz ücretsiz aldık ibnisinada ve Akdeniz ünv aldı babam.
ya türleride degısıyor ne bıleyım valla, bır bucuk sene tedavı gordu sonra akıllı ılac dedı doktoru cukuroava un. hastanesınde suan, kullanabılecegı ıkı ılac vardı işte onlarıda karsılamıyordu 3b sanırım babamınkı bır suru farklı seylerı var,

nasıllar ıyılerdır ınsallah suan ?

Olabilir canım belki ondandır belki hastaneden bende bilmiyorum malesef babami.kaybettik fakat kanserden değil ama tümör bitmişti fakat beyni su topladı sonra toparlayamadi sonra bı turlu.kanseri yeniledi. Babamdan iki sene sonra annem meme kanseri oldu çok şükür iyi şimdi annem

Enox iğne yazdı, hocam diyorum ben normalde kan alınırken bile bakamam iğne ucuna nasıl yapacağım? Tut sapla çok kolay diyor da bakalım bana o kadar kolay mı?
Ben yapıyorum şimdi canım neden verdiğini de bilmiyorum tedavi sürecinde vermişti yumurtlamadan sonraki günden itibaren 10 gün kullandım daha sonra gebeliği öğrenince aradım tekrar yazdı 1 hafta kullan gel dedi ama ben o doktora gitmicem diğerine söylerim gerekli görürse devam edicem mecbur yoksa bırakırım. Yaptıkça alışıyorsun havasını aldıktan sonra koy ama ben ilkinde havasını almadan koydum morardı iğne yeri sıktım elimle havası çıktı havasını alıp yavaş bırakırsan sıvıyı morarma olmaz

evet canım ya bın bır turlu seylerı var ıcıne gırınce bızde ogrendık
cok cok uzuldummm Rabbım mekanını cennet etsın, annene saglık sıhhat versın.
herkesın basında bu hastalık, Rabbım kımseye vermesın dusmanıma bıle

Minik tırtıl mııı?
İnşallah bebeğim, hadi bakalım sırada keseler var.

Aaa ama havasını almamak gerekiyormuş, doktor öyle söyledi. Kullanma kılavuzunda da öyle yazıyor. Al işte ben gene muallakta kaldım şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…