Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy ölüme sevinilir mi cani mi bunlar. Kocan ne diyor annişkosunun evine girmeme durumuna benimki baya düşkün onlara

Ayyy ölüme sevinilir mi cani mi bunlar. Kocan ne diyor annişkosunun evine girmeme durumuna benimki baya düşkün onlara
O da halinden memnun çünkü görüşsek aramıza fitne sokacağını, huzurumuzu kaçıracağını biliyor, annişkosunun duygusuz olduğunu biliyor.

Birbasak tebrik ederim canım çok sevindim inşallah sağlıklı ilerler. Benim dün döngünün 24. Günüydü 63 çıktı değerim ne demek düşükmüş değer kime göre neye göre ben artık takmıyorum doktorları empati kuramıyorlar çünkü bi bırakın sevinelim dimi

Çok teşekkür ederim minnoşum inşallah her birimizin gebeliği sağlıklı sıhhatli, huzurlu ilerlesin.
Senin değerin güzel bebeğim, benimki 26. gününde 71 çıktı. Çok takılmadım hayırlısı olsun. Doktora yazdım, pazartesi gel mutlaka dedi. Bakalım.

Kız değerlerinizi kötü bulmayın sakın he, ben napayim o zaman 26. Gün 12 çıkmıştı benim. Hem adetin birinci gününden itibaren hesapliyorsunuz değil mi?

Yaa çok iyi belki boşa panik yaptın bak.
1 hafta da 56dan 527ye yükselmiş oldu canım biraz geride gibi geliyor bazen ama bilemiyorum inşallah sağlıklı olsun da ❤
Senin 500lerde çıktığında kaç haftaliktin hatırlıyor musun?
Benim dün 4+6 oluyor sanirim 527 çıktı işte bugünde 5 haftalık

Kız değerlerinizi kötü bulmayın sakın he, ben napayim o zaman 26. Gün 12 çıkmıştı benim. Hem adetin birinci gününden itibaren hesapliyorsunuz değil mi?
Ben saldım kendimi minnoş, nasip kısmet her şey. Yok kız bence de kötü değil, bence seninki de kötü değil. Tek kötü, kötü diyen daktır.

Ben saldım kendimi minnoş, nasip kısmet her şey. Yok kız bence de kötü değil, bence seninki de kötü değil. Tek kötü, kötü diyen daktır.
Ay ne bileyim ya baksana sizin değerlere kaç katı benimkinin, ilk 2 günde 4 kat artmasi iyiydi ama sonra yavaşlamış gibi geliyor bilemiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…