Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar bugün doktora gittim 5haftalık keseyi gördü ancak kesenin etrafında kanama varmış bi hafta sonra kontrole gel kanaman olursa ara mutlaka dedi böyle bişi yaşayan varmı hiç çevrenizde veya aranızda
İlk gebeliğimde bende de kanama alanı vardı, doktorum iki iğne yazdı sonra tamamen geçti kanama. Hiçbir şey olmaz Allahın izniyle, genelde oluyor bu çok duyuyorum.

@Emine1990 baksana bunu yaptım sonra bida yaptim silik gene sonra zaten bu gün adet oldum
Kimyasal oluyo tutunma asamasın da oluyo zaten dölleniyo testlerde cıkıyo ama değer yükselmiyo düşüyo kanamayla atılıyo işte rabbim ol dedikten sonra saglıklı da olacaktır hiç canını sıkma illa ki olcak cok yakın hissediyorum nasip olcak sağlıklı gebelik gecirmek de

Evet canım öle oluyor demekki sende daha iyi biliorsun testlerimi falan gün gün ama bu günde böle nasibimizde yokmuş bu ay canım onumuzdeki aya insAllah sana bana hepimizeeee

Kuzum şaşkınım inan ki cizgin cok belliydi degerlerine mutlaka baktir ters giden bisey olmasın bak OKYANUS302 unda öyleydi
Rabbim nasip edecek canım o kadar içten inanıyorum ki her şeyin vakti var sürekli bu olcak degıl ya sağlıklı da olcak tutunacak minnoş rabbim nasip ettikten sonra rabbim insallah sana da nur topu gibi bir kız nasip eder ogluş olunca ikinci farklı olsun içimiz

Aminnn insallah canim benim

Sağ ol Diloşumm. En son adet tarihim 4 Ocaktı, ‘48 saat sonra 150’yi geçmesi lazım ki olumlu ilerliyor diyebilelim’ dedi doktor hanımm.
Gel beraber olsun, kam kam.
Ee daha 23 gün olmuş adet günün bile gelmemiş olmuyor mu? Ben mi yanlış hesaplıyorum? Bence çok iyi değer. Sanki 10 20 değer. Bende 12 değerle öğrendim adet döngümün başladığı günden itibaren, 26. Gününde 12 deger çıktı catladiktan sonrada 11. Gündü benimki böyleyse seninki nasıl geç oluyor ben valla anlamadım?
Ah geleyim cok isterdim beni aksilikler bırakmıyor, serum taktırmaya gittim sözde damara takmamislar bütün serum deri altına toplandı kolum davul gibi şişti kapatamıyordum bile,

Sağ ol Diloşumm. En son adet tarihim 4 Ocaktı, ‘48 saat sonra 150’yi geçmesi lazım ki olumlu ilerliyor diyebilelim’ dedi doktor hanımm.
Gel beraber olsun, kam kam.
Ay 23 değil, adet döngünün 25. Gününde 71 çıktı yani başladığı ilk günden itibaren dimi?
Benim 26. Günde 12 çıkmıştı
Nasıl az oluyor seninki hiç takılma, öyle bisey yok yani

26 gün oldu bebeğim, regl günüm yarındı. Ben artık soğudum doktorlardan işleri güçleri olumsuz konuşmak, benim kadın doğum doktorum beni ferahlatır, o çok pozitif bir adam çok seviyorum.

Sen ciddi misin? Yavrum bu ay başımıza gelmeyen kalmadı damar yolu açamayacaklarsa orda ne işleri varmış onların? Ağrıyor mu çok?

Geçmiş olsun bebeğim. Ne kadar üst üste geldi her şey. Ay kesin retrodan. Bugün de ay boşluktaydı.

Ay 23 değil, adet döngünün 25. Gününde 71 çıktı yani başladığı ilk günden itibaren dimi?
Benim 26. Günde 12 çıkmıştı
Nasıl az oluyor seninki hiç takılma, öyle bisey yok yani
Zaten sonucu görünce ne üzüldüm ne sevindim, çok hissizdim. Allahım aklıma mukayyet ol.

Zaten sonucu görünce ne üzüldüm ne sevindim, çok hissizdim. Allahım aklıma mukayyet ol.
Yok yok sakın öyle düşünme. Benim 26. Günümde 12 cikti 28. Günde 56 çıktı bak senin değere anca yaklaşıyor düşün. Asla kötü düşünme zaten biraz benimki geriden geliyor Allah hakkımızda hayırlısını versin. Ama seninki asla küçük değer falan değil asla inan bana, öyle kötü şeyler de gelmesin aklına.

Ya sorma özelde bi serum takmaya 160 lira para aldılar serumu dışarıdan getirdiğim halde, hadi dedim devlete gideyim 2 gündür oraya gidiyordum. Hadi yapamadın bi insanları kontrol edin dimi ben nerden bileyim. 1 saat yavaş yavaş bütün serum deri altına toplanmış. Ben de uzanıyordum, serum normal akıyor sıkıntı yok diye. Son anlarda kolum iyice uyusmaya hissizlesmeye başladı kafamı bi kaldırdım kavun var sanki öyle bi şişmiş kolumu birleştirip kapatamıyorum, çağırdım cikarttirdim, bisey olmaz alkolle sil diyor bana. Ya alkolü ben bi yerimden mi cikaricam. Kadının biri Allah razı olsun aldı geldi masalarından alkolü pamuğu kolumu ovaları, benimde tansiyonum düştü görünce o ilgilenmese hemşireler doktor bakan yok. Ben şimdi bunlara kızınca haksız mı oluyorum ya?

Kızlae adetimin 14. Günü gittim doktor bana yumurtan 13mm dedi ve sürekli doktora gidiyorum ilk defa pco görünümün vardı 4 aydır 28 günde bir oluyorum
Haliyle saldım bu ay bende 14. Gün 13 mm olduğu için 28. Gün regl olmam diye düşünüyorum
Bugün 32. Günüm sizce ne zaman test yapmalıyım
Ne adet belirtim var ne de hamilelik
Eskiden göğüslerim şişerdi hiç şişlik yok
Sadece beyaz akıntım biraz fazla

Yok bebeğim iyiyim öyle kötü düşüncelerle bopmadım kendimi, ilk başta bir afalladım ama geçti, Olumlu düşünüp dua edeceğiz gerisini Allah bilir, her şey bir şekilde olacağına varıyor zaten.

Sen tabii ki haklısın, bu sorumsuzluk, hatta şikayet etmek lazım cimere bunları.
Salla başı al maaşı felsefesine tutunmuş tipler, insan canı mal sanki. Benim gözümde bunlarınki haksız kazanç.

Şimd iyi mi kolun? Şişlik indi mi yavrum sen dikkat et ona, hiç duymadım böyle bir şey. Sen artık evden çıkma ben korkmaya başladım bak.

Kızlae adetimin 14. Günü gittim doktor bana yumurtan 13mm dedi ve sürekli doktora gidiyorum ilk defa pco görünümün vardı 4 aydır 28 günde bir oluyorum
Haliyle saldım bu ay bende 14. Gün 13 mm olduğu için 28. Gün regl olmam diye düşünüyorum
Bugün 32. Günüm sizce ne zaman test yapmalıyım
Ne adet belirtim var ne de hamilelik
Eskiden göğüslerim şişerdi hiç şişlik yok
Sadece beyaz akıntım biraz fazla
Testi ne zaman yapmalıyım sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…