Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahhah😂 ben daha beterini yaptım, bir kayınvalide için oğlunun evine girememek ne demek bilir misin? Beter olsun.😂

Biz de söylemeyeceğiz, nasip olursa doğumdan sonra haberleri olacak, o zaman bile gelirse sıkıntı çıkarırım. Benim bebeğimin ölümüne sevinen kadın torununu mu görmek isteyecek? Rezil ederim, yeter sustuğum.
Böyle bi günde anma adini boşver, hatırlamamak çok daha iyii🙏

İnşallah minnoşum, canım sigara istiyor böyle stresli olduğumda.🥲

Bana yaşattıkları, hissettirdikleri hak etmediğim şeylerdi. Hatırlamadan edemiyorum bazen.😔
Bende de var o bırakmaya çalışıyorum içmedim, stres olduğumda çarpıntı yapıyor. İnşallah kolayca geçiricez bu dönemleri de inşallah.
Biliyorum seni anlıyorum da ne kadar anlayabilirsem tabi, sen yine gebelik için kan verince aklına geldi herhalde. Aynı şeyleri yaşayacaksın diye bisey yok
Bu sefer allahin izniyle çok güzel ilerleyecek inşallah.
Onu da aklına getirme, düşündükçe kötü şeylerden besleniyor sanki daha çok karşımıza çıkıyor daha çok stres oluyoruz.
Kan tahliline odaklanmaya başla inşallah cook güzel çıkacak değerin 😍

Bende de var o bırakmaya çalışıyorum içmedim, stres olduğumda çarpıntı yapıyor. İnşallah kolayca geçiricez bu dönemleri de inşallah.
Biliyorum seni anlıyorum da ne kadar anlayabilirsem tabi, sen yine gebelik için kan verince aklına geldi herhalde. Aynı şeyleri yaşayacaksın diye bisey yok
Bu sefer allahin izniyle çok güzel ilerleyecek inşallah.
Onu da aklına getirme, düşündükçe kötü şeylerden besleniyor sanki daha çok karşımıza çıkıyor daha çok stres oluyoruz.
Kan tahliline odaklanmaya başla inşallah cook güzel çıkacak değerin 😍
Haklısın bebeğim kesnlikle bu sebepten daha çok hatırlıyorum ve sinirleniyorum.
İşin kötü tarafı çok gerginim şimdi kocam beyi parçalayasım var mesela, gel sarılayım diyor öf git ya uzak dur diyorum adama, her şey gözüme batıyor ne olacak böyle? 😂

Haklısın bebeğim kesnlikle bu sebepten daha çok hatırlıyorum ve sinirleniyorum.
İşin kötü tarafı çok gerginim şimdi kocam beyi parçalayasım var mesela, gel sarılayım diyor öf git ya uzak dur diyorum adama, her şey gözüme batıyor ne olacak böyle? 😂
Ay kıyamam ya 😅 sen gerçekten çok stres olmuşsun ay kan sonucun çıksa da bi an önce rahatlasannn. Protokol numarasını falan alsaydın keşke, e nabiza benim genelde hep geç düşüyor

Aaa öylemi daha dün konuşuyorduk.. erken mi oldun sanki? Olsun hayırlısı canım inshallah şubata
Yok canm geçen ayda 29 unda olmuştum 30 günde bir oluyorum. Aynen şubata taşınıcam 😊😊
Kesinlikle katılıyorum, pepapp vazgeçilmezim.😂
Güzel mi uygulama gerçekten. Bide mavi gösterdiği tüm günleri değerlendir Cezmi canm

Ay kıyamam ya 😅 sen gerçekten çok stres olmuşsun ay kan sonucun çıksa da bi an önce rahatlasannn. Protokol numarasını falan alsaydın keşke, e nabiza benim genelde hep geç düşüyor
Hem de ne stres, oğluşum (kedi) bile beni görünce kaçıyor iki gündür.😂
Yavrum, hiç numara falan almadım kanı verip çıktım hemen.
Eşim yalvarıyor sigara alayım birkaç tane iç rahatla diye😂 git al dayanamıyorum dedim. o_O

Yok canm geçen ayda 29 unda olmuştum 30 günde bir oluyorum. Aynen şubata taşınıcam 😊😊

Güzel mi uygulama gerçekten. Bide mavi gösterdiği tüm günleri değerlendir Cezmi canm
Ben çok seviyorum bebeğim, nokta atışı yapıyor genelde, ben ovülasyon gösterdiği hafta günaşırı denedim. O hafta hepsi mavi bir tanesi mor oluyor ve o mor renk kesinlikle değerlendirilmesi gereken gün.😂

Ben çok seviyorum bebeğim, nokta atışı yapıyor genelde, ben ovülasyon gösterdiği hafta günaşırı denedim. O hafta hepsi mavi bir tanesi mor oluyor ve o mor renk kesinlikle değerlendirilmesi gereken gün.😂
Waooww okadar yaniiii😍 flo 14 şubat gösteriyor. Pepapp 11 şubat aradaki farka bak. Tamam senin dediğini denicem canım bu ay 🥰💋

Hem de ne stres, oğluşum (kedi) bile beni görünce kaçıyor iki gündür.😂
Yavrum, hiç numara falan almadım kanı verip çıktım hemen.
Eşim yalvarıyor sigara alayım birkaç tane iç rahatla diye😂 git al dayanamıyorum dedim. o_O
Noldu canım baktın mı hiç?

X