Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım ama adet oldum yani olmadı bu ayda önümüzdeki aya insAllah anlamadık testler neden böle yapıyor dün aceba dedik eşimde bekleyelim pazartesi kan veririz dedik ama adet oldun bu gün
Kuzum şaşkınım inan ki cizgin cok belliydi degerlerine mutlaka baktir ters giden bisey olmasın bak OKYANUS302 unda öyleydi

Bebekler sonuç 71. Doktor en son regl olduğum tarihi sordu ve artış düşük takip etmeliyiz dedi. Ben biraz tuhafım, hissizleştim sankii. Ama mekanda onlaynım.
Eki Görüntüle 2997214
Afiyet olsun canım ya bırak şu doktorlar da alem yaaa hep umutsuz on gün kalada hamile.degilsin demişti
Sen bol bol dinlen güzelce beslen insallaahhh sağlıkla.ilerlesin inşallahhh aminnnn

Bebekler sonuç 71. Doktor en son regl olduğum tarihi sordu ve artış düşük takip etmeliyiz dedi. Ben biraz tuhafım, hissizleştim sankii. Ama mekanda onlaynım.
Eki Görüntüle 2997214
Waoewww hadi bakalım 2 günde 2 katı bekliyoruz bebisim hayirli olsun sağlıkla ilerlesin minnoş civcivi yapıştırdım çoktan

Afiyet olsun canım ya bırak şu doktorlar da alem yaaa hep umutsuz on gün kalada hamile.degilsin demişti
Sen bol bol dinlen güzelce beslen insallaahhh sağlıkla.ilerlesin inşallahhh aminnnn
İnşallah bebeğim, burası olmasa karamsarlığa girişirdim de siz modumu yükseltiyorsunuz çok şükür. Canlarım benim.

İnşallah bebeğim, burası olmasa karamsarlığa girişirdim de siz modumu yükseltiyorsunuz çok şükür. Canlarım benim.
Hiç karamsar olma kuzum, doktorlar hep temkinli konusur sanki değerin 10mu çıkmış gayet iyi.
Güzel düşünelim, bol.dinlen avakado yemeyeve devam et birde kabak çekirdeği kavrulmamis.
Sende canımızsin

Hiç karamsar olma kuzum, doktorlar hep temkinli konusur sanki değerin 10mu çıkmış gayet iyi.
Güzel düşünelim, bol.dinlen avakado yemeyeve devam et birde kabak çekirdeği kavrulmamis.
Sende canımızsin
Evde kavrulmuş vardı, dönüşte kavrulmamış alayım minnoşum, olumlu düşünmeye çalışıyorum, doktora da yazdım bakalım hayırlısı olsun.

Sen bilirsin canım biz eşimin spermiyogramina baktirmadik. Yani bu ayda olmasa baktircaktik ama eminim dusuktu. Yani açıkçası spermlerini pek güvenmiyordum çok aşırı sigara içiyor ve stresli bı ortamda çalışıyor. En en sağlıklısı 72 saat diyorlar ve bunun ileri hızlısı yavaş hızlısı vs vs var. Zorla yedirdigim keciboynuzuymus muz muş azıcık etki ettiyse bilemem birde yoğun çalıştığından gun aşırı ilişki zor adamın hali olmuyor birde sırf çocuk için programa girmişsin gibi hissedip zorunlu bir işmiş gibi sanki düşünüyor insan ve cinsel hayat olumsuz etkileniyor diye düşünüyorum. O moda giriyoruz çünkü. Bir ay boyunca bir gün yap bir gün yapma insanın canı çıkar ve psikolojik olarakta etkilenirsin bı sure sonra siz akışına bırakın madem ben tecrübelerimi paylaşmak istedim inşallah tez vakitte Rabbim dualarını kabul eder

Evvet ilki belirgin ikincide hiç yokk. Bileniyorumki demekki yokmuymus .canım valla erken testleri hiç guvenmiyorum hele silik çizgiler çok yanıltıyor ya en iyisi beklemek
Vala biliyorsun okyanusda böle oldu olmasa hiç çıkmaz canım herkes böle diyor olmasa hiç çıkmaz mıs anlamdık bizde hayırlısı neyse o olsun

Kızlaar bugün doktora gittim 5haftalık keseyi gördü ancak kesenin etrafında kanama varmış bi hafta sonra kontrole gel kanaman olursa ara mutlaka dedi böyle bişi yaşayan varmı hiç çevrenizde veya aranızda

Vala biliyorsun okyanusda böle oldu olmasa hiç çıkmaz canım herkes böle diyor olmasa hiç çıkmaz mıs anlamdık bizde hayırlısı neyse o olsun
Hakkinizda hayırlısı olsun canım. En azından test yaapmzsan var deyip umutlanmazsin adet olduk deyip geçeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…