Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim bu ay da nasip etsin canım amin tüm isteyen mesajımı okuyan herkese nasip etsin amin

Aynen öyle canım, değeri bilene vereceksin zaten, iyi olalım diye değer vermek çok saçmaymıs.
Her zaman konuşabiliriz, sıkıntıda sevinçte
İnşallah hep güzel şeyler konuşuruz bundan sonra sana tatlis geceler yarın kan verirsen muhakkak haberdar et bizleri beni de uyku bastırdı güzel bi sabaha günaydın diyecegimiz gün olsun insallahh tatlış bol güzel rüyalı geceler

Ayy kaynana dedikodusu mu en sevdiğim benimki de öyle gıcıktır 2 aylık evliyken bebek yokmu diye sorardı daha sonra eşimden dolayı olmadığını söyledim tabi bu 10 ayı buldu bizimde öğrenmemiz. 10 ay boyunca her telefonu kapattığımda ağlama krizine girerdim. Sonra öğrenince söyledim kurtuldum bi daha da sormadı. Yani bi insan ancak bu kadar itici olur sevimsiz o yüzden hiçbir sürecimi paylaşmadım aşılama doktora gidip tedavi olma vs. Eşimde zaten bişey anlatmıyor ailesine. Aynı şehirde yaşıyoruz maalesef eşim istiyor diye haftada bir gün giderdik baktım psikolojim bozulacak gitmemeye başladım ben gelmiyorum hastayım işim var derken derken görüşmeyince kendime geldim. Ay en tuhafı da ne biliyor musunuz bana ilk aydan hamile değil misin diye soran kadın korunmayın işte erken olsun vs diyordu. Oğlundan dolayı olmuyor değerler düşük genelde de bu şekilde olunca aşılama yapıyorlar dedim. Yokyok erken daha acele etmeyin demişti bunu söyleyince 1 yılımız dolmuştu erkense 1 yıl 2 aylık neydi o sorduğun o kadar cimriler ki sırf para gideceğini bildiği için acele etmeyin diyordu sanki cebinden çıkacak. tabi o hiperaktif gelinini iyi tanımıyordu

Bence yükseliş iyi cnm hiç bozma morelini. Gittin mi bı daha

Ayy eşarp sırf seni merak ettim geldim ovulasyon testin yum dan sonra bile çıkıyordu dmi tıpkı benim gibi bence kesin hamilesin kan verdin mi
Saol canım benim dün testler öle çıkınca. Bende sevindim ama adet oluyorum lekem gelio bida test falan erkenden yapmam ben kana da gerek kalmadı canım hayırlısı hakkımızda önümüzdeki aya insAllah

İnşallah minnoşumm, çiçekler açsın hayatımızda. Günaydııın.

Günaydın canım benim lekelenme başladı canım adet oluyorum galiba kana gerek kalmadı dünkü teste sevinmiştim ama demekki bozuk yani bida da erkenden yapmam test falan artık önümüzdeki aya nasip insAllah canım benim

Ya şimdi günaha gireceğim tövbe tövbeee, senin oğlun ana kuzusu da bu kızı leylekler mi getirdi? Onun da bir anası yok mu? Keyfine göre bunalt işlence et ne de olsa el kızı, haysiyetsiz. Böyle kaynanaların ahirette çekeceği acıları hd izlemek istiyorum.

Saol canım benim dün testler öle çıkınca. Bende sevindim ama adet oluyorum lekem gelio bida test falan erkenden yapmam ben kana da gerek kalmadı canım hayırlısı hakkımızda önümüzdeki aya insAllah
Canım ama gebelik testin çift çizgi idi acaba yerleşme kanamas veya kimyasal mi olduki
. Rabbim hayırlısı ile nasip etsin amin

Canım ama gebelik testin çift çizgi idi acaba yerleşme kanamas veya kimyasal mi olduki
Kimyasal canım aynen yoksa gebelik testi pozitif cıkarmı isterse 40 saat dursun o kadar oluyor ya gerisi gelir rabbim nasip eder saglıklı gebelik de

Günaydın canım tamamen söküldü m ki. Belki yerleşme falandır. Testlerde baya belli idi çünkü

Hiç bilmiyorum canım benim ya ne bilim ki test bozuk da olabilir tutunmayabilir tek bildiğim şu anda çok ağrım var ya nasip canım vakit saat gelince insAllah

Evet hiç umudum yoktu ama oldu çok şükür senin de olur inşallah bat ne zaman? Arkadaşım senden önce davrandı ziyan etmicem ya
Bat 29 ama geçen ay 4 gün gecikti bu ara böyle gecikiyor olmazsa bende ovulasyon alırım belki bilemiyorum. Flo uygulamasından takip ettim artık ne kadar doğru bilmiyorum
Seni çok iyi anlıyorum. Ben de okdar yalnizdimki eskiden hep burda takılırdim. Burda insanlarla sohbet ederdim çok iyi gelirdi. Buradaki insanları çoğuda bu şekilde . Ama evladım sayesinde çevrem çok genişledi yok parkidir yok okuldur derken çevre genişledi.
Seninde öyle olucak. Akraba bende hiç yok hepsi arkadaş komşu inan.. Akraba ile işim olmaz
Şeffaf akıntım oldu bitti sonra bu akıntı oldu işte.önceden de olurdu ama yumurtlamadan hemen sonra böyle yoğun olmazdı ve coook az olurdu şimdi neden böyle acaba
Benimde aynı canım. Sanki yeniden yumurtluyormusuz gibi bakalım bekleyelim
Canım sigara istiyor vicdanım rahatsız ne yapacam ben bilmiyor
Canm bu yawruyu bu kadar isterken Rabbım iz vermişken bence onu zehirleme. Sigaraya içmeye ben karşıyım hele hamileyken tamamen yanlış buluyorum. Bizim aklımız fikrimiz ne isterse onu yapıyoruz. İstemez isek kararlı olursak canımızda istemez

Günaydın canım tamamen söküldü m ki. Belki yerleşme falandır. Testlerde baya belli idi çünkü
Dün değildi canım ama sabah oluyorum dedim karnım çok ağrıyor bı sökülsem zaten rahatlayim önüme bakayım zaten dünkü teste istinaden aceba dedim düne kadar beklemiyordum dünde öle çıktı olmazsam kana giderim dedim oluyorum nasip canım insAllsh birdahaki aya daha sağlıklı olur

Dogru söylüyorsun bazen dışarıdakiler yakın olanlardan daha yakın. Allah doğru insanlarla karşılaştırsın hepimizi, kötü düşünene de kalbine göre versin ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…