Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah hislerim bana yap yap dedi erken öğrendim işte. Akıntım da olunca kahverengi korktum progestana başladım hemen sımsıkı tutunsun diye
Oh maşallah inşallah güzel ilerler kuzum ben öğrendiğini bilmiyordum. Gözün aydın olsun sağlıklı sihatli gebelik geçirirsin inşallah

İnşallah yaşamam senin de devamı gelmez inşallah gerçekten çok kötüymüş kusmak
Allah razi olsun kuzum insallah devam etmez. Benim zaten mide sorunum da vardı üstüne tuzu biberi oldu bu. Geceleri mide de ağrı gaz sorunu yaşıyorum birde resmen kombo. Insallah düzelir bi an önce

Allah razi olsun kuzum insallah devam etmez. Benim zaten mide sorunum da vardı üstüne tuzu biberi oldu bu. Geceleri mide de ağrı gaz sorunu yaşıyorum birde resmen kombo. Insallah düzelir bi an önce
Amin inşallah bu kadar zaman sonra olunca insan tedirgin oluyor tabi. İçini ferah tut şurup veriyorlar genelde bulantı için iyi geliyormuş doktora sorsan verir belki ismini bilmiyorum da

Hasetlik kim bilir ne ağırdır, farkında mı acaba? Ben düşmanım dahi yaşamasın diye için için dua ederken millet küçücük bebeğin hayatına nazar edecek kadar kötü niyetliyse hak ettikleri hayatı yaşasınlar.

Kayınvaliden aynı şehirde mi? Yahu benim zaten kayınvalide alerjim var. Benimkinin bir göbek atmadığı kaldı utanmaz yaratık, bir defa bile aramadı hem hayırlı olsun için hem de geçmiş olsun demek için. Tiksiniyorum o kadar tiksiniyorum ki. Onun da kızları var Allaha havale ettim neyse.

Sen üzülme kendi kızı olmadığı zaman vicdansızdır, umursamazdır onlar, sen bunu düşünüp üzme kendini, ben yaptım zehir ettim kendime o süreci. Sen de ona göre davran bebeğim, dost düşman belli ediyor kendini böyle zamanlarda.

Kesinlikle katılıyorum, sağlıklı olsunlar/olalım her şeyin üstesinden gelebiliriz çok şükür.

Amin inşallah bu kadar zaman sonra olunca insan tedirgin oluyor tabi. İçini ferah tut şurup veriyorlar genelde bulantı için iyi geliyormuş doktora sorsan verir belki ismini bilmiyorum da
Aynen kuzum öyle çarşamba gidince soracağım bakalım sadece bulantı değil ağrıda oluyor, mide sorunu da var işte. İnşallah sizler yaşamazsınız ya

Bakar misinz arkadaslar

Eklentiler

• IMG20220128161923.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2022-01-28-16-21-55-17_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 53
Şu ilk yazdığın cümleler bile içime oturdu, ki bu insanlar bunu düşünüp hissediyorlar bu nasıl kötü kalplilik ya aklım hayalim almıyor gerçekten almıyor. Günahsız bir bebekten bile fesatlık yapmak, kötü bisey oldugunda sevinmek nasıl bir kötülüktür ki en saf kötülüklerden biri.
Yok aynı şehirde değiliz canim biz görev için başka şehirdeyiz onlar annemlerle aynı yerdeler. Daha önce söyledikleri şeyleri bile unutamıyorum daha, şuan detay veremesemde. Gülüyormuş normal laf anlatiyormus gibi yapar lafı da sokar. Aramızda da hiç bisey yok Allah biliyor bu zamana kadar da bisey demedim de ondan böyle yapılıyor zaten.
Ne bileyim ya oğlunu bile arayıp bisey demedi, bilmiyor ayağı işte sorunca da kem küm ediyor, bisey uyduramiyor çünkü.
Ne bileyim ya ben bu kadar olamam, komşum var bi tane duyunca hemen yanıma çıktı o da asker eşi, niye beni aramadın yarın acile seni ben götüreyim falan kadın nasıl yardımcı olmaya çalışıyor, bi de bunlara bakıyorum bir telefon etmeye bile tenezzül etmiyorlar ya. Ben sana ne yaptım ki laf mı söyledim burnundan mı getirdim naptim beni görmüyorsun bile.
Gerçekten sağlıklı olalım gerisini hallederiz allahın izniyle benim tek duam bu. İnşallah sende sorunsuzca atlatırsın bu dönemi cook coook isterim hiç bi sorun çekme hatta o kadar kolay geçsin ki, bütün tadını çıkar hamileligin

Bütün bu kötülüklerin empati yoksunluğundan doğduğunu düşünüyorum. Gerçekten rabbim bizi esirgesin bu insanlardan.

Nerde kalmıştık, empati; Mesela kayınvalidelerimiz kendini bizim annelerimizin yerine koyup düşünebilirlerdi.

Sen aramızda sorun yok desen de var bebeğim belli, kadının bir hazımsızlığı var işte. Ben de tek laf etmedim onları üzecek kıracak, ama insan duygusuzsa duygusuz, bizler kadar ince düşünen insanlar değiller işte ne yapalım?

Bak yedi kat yabancı insanın merhametine.
Ne kadar az beklenti o kadar huzur, mis. Biz bize.

Aynen öyle empati yok ki sana gidip özelden yazasım geldi detay vermek istiyorum detayyyyy.
Kız ben gerçekten bisey yapmıyorum diyip yapanlardan da değilim ya bilen bilir beni, vur enseye al ağzındakini öyleyim resmen iyi olalım diye çaba gösterdim yani başından beri. Ben seni de görüyorum güzel yüreğin yazdıklarından belli oluyor zaten, bazı insanlar kötü işte hayatın dengesi ya bu maalesef öyle. Biz bize yetelim de başka hiç bisey istemiyorum

Kızlar bişey soracaktım ilişkinin üzerinden 8 gün geçti bugün kan verdim negatif çıktı erken mi verdim yükselir mi acaba adetimede 7 gün var bu arada cevaplarmısınızz

Ben inanıyorum sana çünkü gerçekten bir şey yapsaydın onlara, gözlerinde daha değerli olurdun. Yolda görsek selam vermeyeceğimiz insanlara (kv) saygı sevgi gösterdiğimiz için böyleyiz biz.
Ne kadar saygı duyarsan o kadar kıymetin azalıyor. Ne olursa olsun doğru olanı yapıyoruz.
Ama ben hayatımdan çıkardım çok rahatım sana da mesafe koymanı tavsiye ederim tatlış. Ayrıca yazabilirsin özeldeen, istediğin zaman.

Müsaadenizle ben uykuya kaçıyorum prenses, fena bastırdı. Sana da tatlı uykular diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…