Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok şükür canım kaç oldu değerin

Normal canım normal değer bi yükselsin başlar

Yapma yapma çok fena duygulanıyorum. Kimseyle paylaşamıyorum ben de bu yüzden, yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği en yakınım dediğim insan ilk hamileliğimi duyduktan sonra aramayı da yazmayı da tamamen kesmişti, yan yana geldiğimizde buz gibi davranıyordu bana, yazıklar olsun düşündükçe üzülüyorum. En sevdiklerin bile kıskanıp uzaklaşacaksa ne diye paylaşasın ki?
En kötüsü neydi biliyor musun? Bebeğimi kaybettikten sonra benimle bir ilgilendi bir ilgilendi inanamazsın. Sevindiğini bu kadar belli edemez insan.
Annem dışında kimseyle paylaşmayacağım, hiç güvenim kalmadı insanlara, iyi ki siz varsınız bebekleriim beniiim.

Onlar düşünmesin seni biz düşünürüz. Zaten çok içerliyorum bu günleri yalnız geçirmeni, eşim sürekli yanımda olmasına rağmen bunalıma giriyorum sürekli, burda kimsem yok tanımadığım memleket, kimseye güvenip arkadaşlık da edemiyorum diye. Allah sana sabır ve iç huzuru versin Diloşum, her şey gönlünce olsun.

Neden olmasııııın, inşallah öyledir minnoş ama o idrar konusunda aklıma başka bir şey gelmiyor. Gebe kızlarımız o akıntı hakkında bizi aydınlatsınlar bence.

Ah canım ya resmen bildiğin kıskançlıktan ölüyormuş o kişi Allah onunda kalbine göre versin ne diyelim. Insallah bir gün herkes kalbinin ekmeğini yesin en büyük dualarimdan biri bu.
Benim dediğim kişi kv. Yani ne bileyim hiç bi sorun yok vs. Arada kötü bisey gecmemis niye bu kadar olur ki insan. Biliyor ama bilmiyor ayağına yatıyor söyledik çünkü. Keşke diyorum bende paylasmasaydik çok pişman oldum. Annene söyle sende sadece onun ellerinden öperim, en iyi sana o yaklasacaktır, anneden başka yar mı var.
Allah razı olsun canım benim, bi sorun çıkmasında ben kötünün iyisine bakmaya çalışıyorum sadece, bir sorun olmasın hallederim diyorum. Doktor da dün halimi görüp kimle geldin dedi, kimseyle dedim ama içim nasıl kötü. Kötü bi sebeple gitmeyeyim o hastaneye de hem erkek hem kadın oldum artık idare etmeye çalışıyorum tek isteğim bu

Pahalıymış baya diğer marka da güzel diyorlar ben hep ovulasyon testlerini kullanıyordum. Bebişkomu laboquickle öğrendim laf söyletmem
Saglikla ilerlesin inşallah kuzum laboquick hic yanıltmiyor canim yoksa yok yani kuruma bile göstermiyor maşallah hakkini yiyemem pozitif olunca da senin gibi mutlu ediyor insanı demek ki Yüzün hep gülsün canim

ay nasıl sevindimmmaşallah maşallah kendine çok dikkat et bol su iç meyve ye bol bol bebiş ben burdayım korkma anne diyo
Allah razı olsun canım benimm hastalığı unuttum valla inanki bisey yiyemiyorum muz bile tatlı diye midemi bulandırıyor ama patates haslamasiyla yoluma devam ediyorum

Vallahi öyle bu ay sadece yanımdakilerden 4 hamile var.burda da baya var
Maşallah burda da çok olduk, geçen ay bu kadar değildi. Uğraşan insanlarız hepimiz biri de uğraştıktan sonra güzel haber alıyor ya çok seviniyorum ben. Insallah sende güzel haberler alırsın bu ay hayirlisiyla canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…