Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman hemen kana koş bu ay ben de çift çizgiyi gördüm biraz bekleyelim dedim sonra adet oldum kimyasal dediler ama çok pişman oldum ilaç falan verilse devam eder miydi diye hadi güzel haberlerini bekliyoruz
Sağlıklı olsa zaten tutunacak aslında şükür sebebi tutunsa daha cok ilerlese bu sefer kürtaj olsan daha mı iyi en azından vucut begenmediğini kendi atıyo ben bu ay cızgıyı gorur gormez basladım progestan içmeye yine leke sonra kanama gecen ay içmedim kimyasal oldu diye bu sefer hemen progestana sarıldım ama yapacak bısey yok saglıklı gelecek arkadan inanıyorum rahim kendini hazırlıyo rabbim hepimize nasip etsin

Bebeğim çok geçmiş olsun, üzüldüm çok. Güvenemiyorum işte bu yüzden. Bugün vereyim ben tamam.
Canım benim sağ ol güzel bir haber alınca burda seviniyorum inşallah çok güzel değerlerle sağlıkla devam eder biz de arkandan geliriz anneler grubuna

Aminnm canim tek tesellimiz o Allah sağlıklı evlatlar versin hayırlısıyla hepimize

canımmm test yap bence, bu belırtıler gebelıkte de yasnaıyor regl oncesıde
Ya geçen ayda 4 -5gün gecikti yine ağrım vardı ama o zaman daha çoktu test yaptım çıkmadı akşamına regl oldum o yüzden test yapıp gelmesinden korkuyorum sanırım sürekli burda gezinip belirti okuyorum takıntı yaptım şuan

Dilosum için rahatlasın diye önce ki kan degerlerimi atayım, çok güzel artmış ayrıca sen neden içini sıkıyorsun canım
Allah razı olsun canım doktor da kese için bakmak istedi hem karından hem alttan göremedi sata göre de 4+6.
Benim gec döllenme ihtimali falan da yok iğne atmıştım tek yumurtam vardı.
Göremeyince dedi tekrar beta isteyelim ona göre şu gün gel, ama rahmin gebe rahmi gibi gözüküyor kalinlasmis dedi.
19. Ocak 12
21. Ocak 56
27. Ocak 313
Doktora da düşük geldi biraz sanırım ben kağıdı sekreterine vermiştim, bisey olursa gelsin hemen demiş, 2 gündür de çok şiddetli ishal kusma mide ağrısı yaşıyorum korktum

Aşırı hastayım birde insallah hiç bisey olmaz
Kuzum nasibinde varsa hic bir şey olmaz çok duymuyor muyuz büyüklerimizden çocuğu düşürmek için defalarca damdan atlayan bir tanıdığım var yine almış sağlıkla kucağına sen yine tedbirli ol güzel bak kendine degerini de kafana takma iki kat diyoruz ama %60 artış yeterli oluyor zaten

öyle oluyor yapmadıkcada ınsanın kafasında kurmaca oluyor ,

Ve insan sürekli kendini dinleyip birilerine şöyle şöyle oluyor diye anlatmak istiyor sanki karşıdaki hamilesin dese hemen inanıcam Allah hepimizin gönlüne göre en hayırlı zamanda versin inşallah
haha bende aynıyım ıkı senedır hamıleyım ama ortada bebiş yok :)
amıınnnn canımm ınsallaahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…