Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim keseyi göremez ki,ben 3 lt su içtim 4 haftalikken yok kese gozukmedi miniminnacik gördük doktorum haftaya gel dedi bak 1500 üstü hemen görmüştü 5 haftalikken. Ya içini sıkma,ishal kusma vs normal kuzum kanama olmasin yeter ki strese sokma kendini😔
Alttan da bakti ama yoktu sonra beta hcg istedi zaten değer cok düsükmüş, 5 günlük serum yazdi ama şiddetli ishal mide ağrısı kusma hepsi var. Birde midem de kalp atıyor sanki o kadar çok hissediyorum, aşırı kötü oldum dün hastaneye zor attım kendimi😔 hepsi üst üste geldi hangisine üzülsem bilemedim 😔

Hala inanamıyorum🥺 geçen ay aşılama yapmıştık olmamıştı 😞
Eşim gelsin gidip yapıcam kanamam olur diye korkuyorum
oyle nasıp kuzum bende ıkı aşılama denedım kasım aralık negatıf.
uzan dınlen avakado ye bırde kabak cekırdegı , ama ılk fırsatta kan ver

Bugunde mi versem napsam ? Dayanamiyorum ya birde midemde kalp atıyor sanki 😔
Canım aynı hastanede mi veriyorsun kanı. Başka hastane olunca değerler farklılık gösterebiliyor. Bence sorun yoktur ya içini ferah tut bol bol dinlen inşallah sımsıkı tutunmuştur sana 🤲🏻

Canım aynı hastanede mi veriyorsun kanı. Başka hastane olunca değerler farklılık gösterebiliyor. Bence sorun yoktur ya içini ferah tut bol bol dinlen inşallah sımsıkı tutunmuştur sana 🤲🏻
Aynı hastanede veriyorum canım 😔 insallah tutunmustur zaten zor oldu bari devamı gelseydi 😔

Aynı hastanede veriyorum canım 😔 insallah tutunmustur zaten zor oldu bari devamı gelseydi 😔
Bebek işi çıplak elle balık yakalama ya benzetiyorum ben suda balık zor süreç cıksa zor cıkmasa zor zorlu bi yol sitresli bi sevüren sakin ol insallah kötü bısey olmaz 🙏

X