Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sancim var adet olacak gibi ağrı ama devamlı değil belirtiler arasında vsr mi bu amiin inşallah canım benim
Canım ben test yapmasam adet olucam sanırdım. Ne akıntım vardı ne göğüs hassasiyeti hala daha öyle sadece ağrım vardı. Tek fark böyle kasiklarimi yukarı çekiyorlar gibi hissediyordum o şekilde ağrı vardı ve batma şeklinde oluyordu. Sonra normal adet ağrısı gibiydi yani

Canım haber et demiştin beta pazar günü 27 idi şuan 80 çıktı sevinsemmi üzülsem mi bulamadım
Canım senin kendi gittiğin doktorun var mı yoksa da 2 gün sonra kanı tekrarla ve bi doktorla konuş bence şimdi hesapladım tam 3 kat artmış aslında. Bence iyi gibi ama aklına takıldıysa 2 gün sonra tekrarla

Canım senin kendi gittiğin doktorun var mı yoksa da 2 gün sonra kanı tekrarla ve bi doktorla konuş bence şimdi hesapladım tam 3 kat artmış aslında. Bence iyi gibi ama aklına takıldıysa 2 gün sonra tekrarla
Canım ben şehir dışındym aynı yerde yaptrdim aynı Hastane de. Ama yarın başka şehre gidiyorum dha burda yaptıramam artık haftaya kendi oturdgum yerde Direk kadın doğuma giderim

manisa mı ? ankarada yaşıyorum tatlım bende ameliyat çözüm olmadığı için seçenek arıyorum sanırım birde o doktora gideyim yada alıp söksün içimden şunu bıktırdı
Canim cokmu buyukte. Sökülüp atılınca bitse keşke . Gittiğim hocalar cımbızla toplasak bile kalan bi hucreden yine başlar bu dedi.

Anladım canım yarın belli olur hayırlısı olsun inşallah ne deyim

çok yakınız istanbula kocaelide oturuyorum havalar toparlansa gitmeyi düşünüyorum oraya ya
Evet yakınız canım, bana da bir arkadasim tavsiye etmişti sadece azıcık kasik agrim.oldu okadar , ben regl de daha çok sancı çektiğim için o normal geldi. Tavsiye ediyorum o yüzden orayı

Kızlar iyi akşamlar en son 2 aralıkta adet oldum sonra bidaha hiç olmadım normalde 2 ocakta olmam gerekiyordu 19 ocakda test yaptım negatif.karnım adet olcakmış gibi ağrıyor bugün başımda ağrımaya başladı testin yanlış olma ihtimali varmıdır?

Canim baya olmuş geçeli, kan versene geç döllenme olabilir

Benim komşuma vardı çikolata kisti vardı. Aşılama hersey yapıldı olmadı. Tam tüp bebek için dosyasını teslim edicek ti kendiliğinden hamile kalmış

Benim komşuma vardı çikolata kisti vardı. Aşılama hersey yapıldı olmadı. Tam tüp bebek için dosyasını teslim edicek ti kendiliğinden hamile kalmış
Böyle şeyler duyunca bana o kadar iyi geliyo ki inan normal muayene bile bana o kadar zor geliyor ki ben vajinusmus yaşadım normal muayenede bile kendimi kasıyorum bazen geçen ay hsg çekildim ve bildiğin işkence gibiydi ama benden öncekiler ne kadar normal girip çıktılar yani demem o ki aşılama tüp bebek vs herşeyden çok korkuyorum panik atak var bi yandan ne bileyim işte çok zorlanıyorum rabbime dua ediyorum sadece bi tane nasip etsin hayırlı sağlıklı bi tane evlat başka bisey istemiyorum çünkü zor günler geçirdim vücudum herseye acıyla tepki veriyo gibi oluyo niye bunları yazdım bilmiyorum ama öyle işte çok bunalıyorum...

Elbette var.. ben kesinlikle idrar testlerine güvenmiyorum okadr çok örnek okudum ki idrarda çıkmayıp kanda çıkan.. adetin baya gecikmiş.. bence kan ver hemen orda belli olur işte.. daha önce hiç geciktinki? Yani gecikmelerin varsa normalde de o baska

Seni çok iyi anlıyorum. İnsan öyle bir duruma geliyor ki hani 1 tane olsun da yeterki olsun diosun. Benmde doktor hatasından kıstım büyüdü ameliyatlık hale geldim ameliyat oldum tekrar 6 ay çocuk olsun diye bekledim çok yıpratıcı idi. Ama bence bu tarz olaylar biraz daha sağlam durman gerekiyor amaç belli o amacının gerceklesebilmesi için biraz sabretmek ve sakin kalmak gerekiyor.
Mutlaka olucaktir Allahın izniyle. Hiç kascak birsey yok bunu yaşayan tek bizler değiliz bundan emin olabilirsin. Hatta ben en son Hacet namazı kılmıştım. Rüyaya yattığım gece doktorumun yüzünü gördüm 2 gün sonrada hamile olduğumu gördüm imkansız gibi geliodu artık etraftaki baskı zaten bambaşka bir problem. Allah ol dedikten sonra olur yeterki ondan işte ve yapman gereken tedavi ne varsa yaptır onlem bizden taktir Allah tan biliyorsun

Kızlar yumurtlamanın 11ci günü diye bahsediyorsunuz ya nerden saymay başlıyorsunuz takvimime bakarmisiniz bide yumurta ma ne zaman mis anlamıyorum ben

Eklentiler

• Screenshot_20220125_212514_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar yumurtlamanın 11ci günü diye bahsediyorsunuz ya nerden saymay başlıyorsunuz takvimime bakarmisiniz bide yumurta ma ne zaman mis anlamıyorum ben
Keşke ovulasyon tetsi kullansan.. bu takvimlerle çok yanilan oluyor tabiki istisnalar kaideyi bozma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…