Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

neyse tasinirsanda ozman kendini yormadan agirdan agirdan yerlesirsin dikkat et kendine aceleci davranma bende aceleciyim malesef

insallah canim dedigin gibi pesi gelir de bebek olur..sagliklli olarak ben ve bebegim:)

canim ben surekli tedavi olmak zorundayim yok gec adet oluyorum.. bakalim insallah asilama falan olmadan hamile kalabilirm.. ben zaten cok stresliyimdir.. stress de ii bisi degil..

düsünme arkasi gelir canim biseycikler olmaz. bende su anda tam kritik zamanlardayim sali randevüm var baklim bebis ne durumda. öncekinden dolayi yine bi korku yok degil icimde insaallah bisey olmaz.

benim isim gercekten zor adet olmak icin ilac bebek iicn ilac hep hap kullanmam gerekiyor biktim aslinda haplardan falan.. ama hap icmeyincede kistlerim artiyor yine.. ilacla her ay olunca azaliyor kistler yumurta hucresine donusuyor,,

coook dua ediyorum bunun iicn canim bu genetik bir rahatsizlik tedavisi de ilac bakalim ilaclar bi gun baska bi yan etkiyle ortaya cikarsa ne olcak bundan korkuyorum

ilk bastaki arkadaslar nereye kayboldu anlasilan herkes stresli yazmiyolar bana da oyle olmustu bikacgun icimden yazmak gelmedi.. birsuru yeni arkadas katilmis.. onlarinda bebekleri ve kendileri saglikli ve hayirli olsun insallah..

yok hayir o her acidan rahime iyi gelirmis. polikistik overi tedavi edermis dene bence.iltihabi temizliyor. saracoglunun sitesinde yaziyor oku oradan isterden

tamam canim hemen baslicam yarin kuru yapmaya saracogluna bakarim ogreniirm en guzeli dogal yollarla hamile kalabilmek insallah sifa olur bana da bebisim gelir yuzumu guldurur:)

slm arkadaşşlar bende ocak 2009 da hamile kaldım.ikinci bebegim.6 hafta 4 günlük bugün ultarasa girdim.kalp atışlarını alamadıklarını haftasına bağlı olabileceğini söyledi doktor.ancak iki hafta sonra ya randevu verdiler.devlet hastanesi gittiğim yer ultarasa göre değişirmi.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim kalp atışları kaçıncı haftada hissedililr.hihoyyyt

merhaba aramıza hoşgeldin
çanakkalenin neresindesin ben de çanakkaleliyim allah hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin bebişine.hangi doktora gittin memnunmusun doktorundan ben de ikinci bebeğimi bekliyorum ama bugünlerde bulantı ve halsizlikten uyuşmuş haldeyim düşünemiyorum hiçbişey.

ya nasıl bir hata geçirdim anlatamam sadece ağladım çünkü kese 2 hafta geride görnüyor dedi ve bugüne gün verdi ya alllahım ne kadar büyük bu gün gitdim ama çok mtsuzdum yatdım doktor bebeğin görndü dedi bide kalini dinltdi inanamadım bu hafta bir hafta geri görünüyor o da olabilirmiş heralde aman duydumyaaa darısı sizlerin başına

X