Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

barbycim valla bu hafta ömrümden nelr götürdü neler geçtü aklımdan kürtaj düşük uffffff neler kurum kafamdan.allahımm yaşamadı şükür öyle şyler kimseye yaşatmasın hayırlısıyla şu 9 ay bi bisede allah bebeşleri.elifcim hayırlısı senin lekelerin oluyordudemekki bebiş sağlıklı değilmiş allah sağlıklısındann ömülüsünden versin en zından kürtaj olmadın bak o da zor stresli.canım allah herşeyin hayırlısını versin.bende ilki düşdüğün çok ağladım ama ilklerde oluyor genlde.

ahhh ben yine tereddütteyim. ilkinde birden gögüslerimin acimasi durmustu ve sonuc kürtajdi. Simdi sürekli gögüslerimi gözetliyorum tam kritik dönemlerya. allahim su dönemi bi atlatsak hayirlisiylan.

canım göğüslerni takma o belli olmaz benimde çok ağrımıyor göğüslerim hatda öyle çok bulantı falanda yok o yüzden olmaz diye düşünmüştüm ama allaıma binlerc kez şükürler olsun yolunda daha belli olmaz ama demi bi 12 hafta geçse o zman daha kesin olcak inşalalah bi görelim o günleri.

elifçim çok üzüldüm hani hiç tanımıyorum seni ama inan yakın bir arkadaşımdan bu haberi almış gibi oldum şu anda..inanç gerçekten çok önemli ve herşeyin gerçekten de bir zamanı var sadec biz bilmiyoruz canım..herşeyin hayırlısını istiyoruz allahtan işallah bundan sonra senin için hayırlı güzel şeyler olur canım:))yazmaya devam et olur mu ben hepinizi çok benimsedim:))

betencim çok sevindim bak boşuna stres yapmışsın dicem ama aynı durumdayım bende..pazartesi işallah duyabilicez kalbini bebişin::)..ve sana katılıyorum canım internet bazen strese sokabliyo insanı,bilmek bilgilenmek güzel de bazen de cehalet mutluluktur diye düşünüyorum az şey bildikleri için endişelenicek bişiyleri de olmuyo okumayan insanların..sanırım fazla okumamak lazım canım:))

betencim çok sevindim bak boşuna stres yapmışsın dicem ama aynı durumdayım bende..pazartesi işallah duyabilicez kalbini bebişin::)..ve sana katılıyorum canım internet bazen strese sokabliyo insanı,bilmek bilgilenmek güzel de bazen de cehalet mutluluktur diye düşünüyorum az şey bildikleri için endişelenicek bişiyleri de olmuyo okumayan insanların..sanırım fazla okumamak lazım canım:))

benden bi gün önce ögreniceksin canim haberlerini bekliyoruz. su zaman su gibi akip gitse...

merhaba arkadaslar daha yenı uyeyım ve ılk buraya mesaj yazmak ıstedım:eek:
bende ocak ayında hamıle oldugumu ogrendım ve bu benım mucıze bebegım
3.5yıllık evlıyım ve bu zaman zarfında yumurta takıplerı 3asılama ve 3tupbebek tedavısınden gectım ve tam ara verıp buzaman zarfında kılolarımdan kurtulayım dıye dusundum ve dr tavsıyesıyle dıyetısyne basladım (pkoslar kılo vermesı sartmıs) ve tam dıyette 1ayımı doldurdum 5kılo verdım veeeeeee melegım bana suprız yapıp geldı:emir_bebek::emir_bebek:resmen şok olduk cunku okadar tedavıler yanıtsız kaldı ve ummadıgım anda melegım bana geldı:CüvCüv::CüvCüv:
suanda 6+4haftalık melegım keseyı 5haftalıkken gordum ve ınsallah 23undede kalp atısını duyacagım:dance::dance::dance:ve sızlerın arasına katılmak ıstıyorum kabul edersenız bu guzel surecı beraber gecırelım :eek:
bıraz baktımda bu tıckerlerı nereye kaydedecegız bulamadım yardım edermısınız

senden 4gun onceyımkaydirigubbakcemile3 beraber gecırelım bu 9 aylık surecımızı:emir_bebek:
canım ya tıckere nerden yaptın ben bakındım ama goremedım

5 haftalıgımd aha kesyeı görmeye gıtmedım.. beklıyorm zaman gecsınd ekalbinide duyayım dıye meleğimin

tesekkur ediyorum peloosh cum ve beten cim.. insallah bende size yetisirim arkanizdan gelirim..

burcucum senin adinada cok sevindim canim.. ne guzel yaa demekki zamani varmis ama biz sabredemiyoruzki hemen olsun simdi olsun diyoruz..rabbim herkesi guldursun.. canlarim dualarim sizlerle..

Burcu ve Nisasum sizleride tebrik ederim. aramiza hosgeldiniz. Insaallh hepimiz bebeklerimizi saglikla kucaklarimiza aliriz zamanlari geldiginde.

kızlar merhaba. ben düzenli adet olmuyordum son adetimide ilaçla olmuştum 28 aralıkta. son adet tarihime göre 7hafta 1 günlük hamileyim.bu ayın 24 ünde gideceğim kontrole. folik asit ve vajinadan progesteron kullanıyorum. bir hafta önce bebeğin kesesini gördük ama kalp atışlarını duyamadık.şimdi haftaya doktor günümü bekliyorum.inşallah bi pronlem olmaz.
bide geçenlerde arkadaşlardan bazıları saraçoğlunun kürlerini deneyeceklerini yazıyodu. ben saraçoğlu hakkında bütün araştırmaları yapıp doktoruma götürdüm. bunlar doğrumu diye sordum . oda saraçoğlu için iyi şeyler söylemedi.bilginiz olsun arkadaşlar. boşu buşuna öyle şeylerle uğraşmayın. tıpta herşeyin bir çaresi var.
bende hamila kalamıyordum .yumurlarım gelişmiyodu ve adetlerimde olmuyodu ama çok şükür 4 aylık düzenli bir tedaviden sonra Allah nasip etti.ama doktorumun sölediği herşeyi yaptım. bütü ilaçlarımı düzenli olarak kullandım. çok şükür sonucunu da aldım. Allah isteyen herkese nasip etsin. benim gibi hamile olanlara ve banada sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almak nasip etsin.

eve elıfcım ya vaktı saatı varmıs ama bızler cok sabırsızız ben sahsen oyleyım tedavılerde hıc ara vermedımkı hemen bebegımı kucagıma alayım dıye ama rabbım tedavıyle degılde normalle nasıp ettı sukurler olsun:ecrin_bebek:
barbycım tesekkurler umarım saglıklı gebelıkler gecırırız hep beraber bu arada senın ısmın neydı?

Son düzenleme:
kızlar dun gece kanamam oldu ve bugunde bıraz devam edınce korktum ve dr uma gıttım neysekı uzerıne gorme gıbı olmusum ultrasonda baktı kanama bebekle alakasız yerdeymıs ve melegım saglıklıydı hihoyyyt haftaya kalp atısını duymaya gıdecektık ama bu olay olunca bugun kalp atısınıda sukurler olsun duyduk:nazar:delikafadulden darısı sızlerınde duyacagı gune:lepi: ve gelısımı guzel devam edıyomus bırdahakı bulusmamız 2mart(2hafta sonra)sositosositoogunu sabırsızlıkla beklıyorum..
bu arada sızlerın durumu nasıl bende gebelıge daır hıcbelırtı yok:sm_confused:bugun gormesem hamıle degılım derdım sızler nasılsınız kızlar:smiley-cool:

kızlar merhaba. ben düzenli adet olmuyordum son adetimide ilaçla olmuştum 28 aralıkta. son adet tarihime göre 7hafta 1 günlük hamileyim.bu ayın 24 ünde gideceğim kontrole. folik asit ve vajinadan progesteron kullanıyorum. bir hafta önce bebeğin kesesini gördük ama kalp atışlarını duyamadık.şimdi haftaya doktor günümü bekliyorum.inşallah bi pronlem olmaz.
bide geçenlerde arkadaşlardan bazıları saraçoğlunun kürlerini deneyeceklerini yazıyodu. ben saraçoğlu hakkında bütün araştırmaları yapıp doktoruma götürdüm. bunlar doğrumu diye sordum . oda saraçoğlu için iyi şeyler söylemedi.bilginiz olsun arkadaşlar. boşu buşuna öyle şeylerle uğraşmayın. tıpta herşeyin bir çaresi var.
bende hamila kalamıyordum .yumurlarım gelişmiyodu ve adetlerimde olmuyodu ama çok şükür 4 aylık düzenli bir tedaviden sonra Allah nasip etti.ama doktorumun sölediği herşeyi yaptım. bütü ilaçlarımı düzenli olarak kullandım. çok şükür sonucunu da aldım. Allah isteyen herkese nasip etsin. benim gibi hamile olanlara ve banada sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almak nasip etsin.

hayırlı olsun bebegın canım:CüvCüv:
saracoglundan bahsetmıssınde bende senın gıbı dr uma sormustum oda aynı seyı soyledı. ama ben lokman hekımın kıtabındada okudum pişmiş sogan kadın kısırlıgına ıyı gelıyormusa.s pkoslara daha faydaklıymıs dıye duydum ve ben gecen ay yumurtlama ılacımla sogan suyunu ıkı hafta kullandım ve o ay hamıle kaldım hee bundan hamıle kaldım desem yalan olur vaaktı saatı gelmıs oldu ama bence yarar sagladıgına ınanıyorum..tabıkı bu yorumlar boyle gıder tartısılmaya acık bır konu cunkua.s

merhaba hayırlısı olsun inşallah. Benim 18 aralıktı sat. bende sadece folik asit ve vajinadan jel kullanıyorum. Bebeğimin 2 kere kalp atışlarını duydum. senin ultrason nasıl karından mı bakılıyosun ki görmediniz kalp atışlarını. Bende vajinal ultrasonla bakılıyor ve 6 haftalıkken az da olsa gördük ve dinledik. Allah herkese nasip etsin inşallah...:nazar::nazar::nazar:

yaaa kizlar kac haftaliksiniz söyle yazin kafamiz karisiyor inanki aklimizda kalmiyor. ticker yapsaniza alta sizde. o zaman kimin kac hafta oldugunu daha iyi anlariz

X