Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

canım benim ilk tahlillerim yapıldı 6.haftamda,toxoplazma,kızamıkçık cmv gibi tarama testleri tam kan sayımı idrar testleri hormon testleri açlık şekeri..biraz iltihap çıktı ve su içmediğim için bu zararlı şeyler vucudumda kalıyomuş..bol su iç dedi.bir de akıntım çok dedim kokusuzsa problem değil dedi ama yine de smear için örnek aldı..buarada canım keseyi vajinal ultrasonla gördü,seninkini de öyle mi görmüştü..korktum bişiy olur diye...

mrb yarın hastaneye gideceğim.şuan tam 7 haftalık.inşallah kalp atışlarını duyarım.bilmiyorum aslında bukadarlıkken belli oluyomu kalp atışları.neyse dualarınızı bekliyorum.

canım tebrik ederim:)ben 6.haftamda keseyi gördüm vajınal ultrasonla..birhafta sonra da cuma günü kalp atışı için çağırdı sanırım 7.haftada görülebiliyor:))işaallah güzel haberler verirriz hep canım

amin canım:)hep güzel haberler alırız işallah:))

canım tebrikler :))aynen ben de senin gibi aceleciydim ama 6.haftada görebildik keseyi yani panik yapma:))

Arkadaşalr mrh.vallla benm moral sıfır dün doktora gitk keseyi üstden gördük ama haftasına göre bayğı küçük hafaya bidaha çağırdı vallla çok mutsuzum ne olur dua edin sanırım bu bbeğimide kaybedecem.görünen ooo geç döllenme falan dedi ama bende hikaye benim adetlerdüzenli gayet ve yumurtlama gününde girdik eşim işleri dolayısılsa urdada yokduda işte böyle çok korkuyorum eşim ikin gündür ezdiriyoor yeni geldim eve işte artık pek nete takılmıcam hattda evdekiinteretide kağatmayı düünüyoruz çok düşünmek iyi gelmiyr bence szi güzel bi 9 ay diliyorum arkadaşalr eğer güzel bi haber alırsam söylerim yineeeee..hoşçakalınnnnnnnnnnnnnn

benimde adet tarihim 25 aralıktı bende hamişim doktora gittim keseyi gördük kan testindede cıktı 19 subatta kalp atışini duymaya gitcez insallah duyarız 6 yıldan sonra oldu cok merak ediyorum kendimi herseye hazırladım

aaa Canim niye öyle düsünüyorsun. Bana bak hatirlamiyormusun neler cektim doktor mektup yazmisti hormonum yüksekti filan diye hikaye cikti. Doktor öyle demis ama bakalim isin asli ne. Benim kesemde kücüktü. Seninkinin boyutu ne cikti onu söyle sen. Doktorun benimkinin yaptigi gibi abartmis olmasin???dengesizdir oda olamazmi. Baska bi doktora gitmeyi bi dene. Bak bakalim o ne diyecek. Böyle kafaya birsey takildimi cok zor oluyor bilirim canim Insan herseyden hemen geciyor cok zor. Allah icine huzur versin. Sen baska doktorunda fikrini al bi bakalim dogrumuymus abartmamiymis. O zman daha rahat edersin. sonucta doktorlar abartabiliyorlar bende oldugu gibi..

Tebrikler canim. Benimde adet tarihim 25 aralik. Ve kalp atisi icin randevüm 17 sinde. Ayni günmü doguracagiz yoksa seninle... Ilk hamileligin sanirim.

canım gerçekten de barby çok haklı abartıyo doktorlar hoşlarına mı gidiyor anlamıyorum ki,sakın bir doktorla kalma başka doktorada git canım,işallah hayırlı haberlerini alıcaz:))

canım tebrik ederim,benim sat:27/12 biz de gördük kesemizi vajinal ultrasonla kalbi çiçinde 13 şubatta çağırdı sanırım onu da vajinal bakıcak...işallah güzel bir 9 ay olur canım

betencim moralini bozma hemen. dur bakalım bekle hemen umutsuzluğa kapılma. kaç mm. çıktı keşke yazsaydın araştırıp bakardık

canım evet vajinal ultrason ile gördü. korkma birşey olmaz. zaten 3. aya kadar vajinal ultrason yapılıyor. ben tekrar 8. haftada gidicem kalp atışı için. tahlillerinide o zaman yaparız dedi. geç olmaz inşallah.

canım evet vajinal ultrason ile gördü. korkma birşey olmaz. zaten 3. aya kadar vajinal ultrason yapılıyor. ben tekrar 8. haftada gidicem kalp atışı için. tahlillerinide o zaman yaparız dedi. geç olmaz inşallah.

:)yok canım geç olmaz..bana gebelik takip programı verdi baktım orda 8.haftada yazıyor bu yaptırdığım testler,yani normalde 8.haftada demekki yapılıyor ama bilmiyorum neden benimkini 6.haftamda yaptı..gerçi canım bende kansızlık var belki o yüzden acele edip yapmıştır:))birde keseye bakarken çok hafifi bir kıpırtı var demişti ama haftaya gel emin olalım kalp atışıyla ilgili dedi.beklemek zor dimi :)))

depresyondayim cevremdeki olaylar yüzünden cok cok moralsizim. Yatiyimda kafam düsünmek zorunda kalmasin :çok üzgünüm:

selam kızlar,benimde en son adetim 29/12/08 di.cuma günü doktora gittik ve acayıp morelimizi bozde.5 hafta 4 günlükken vaj.ultrasonlabaktı,keseyi gördük fakat doktorum çok küçük olduğunu söyledi.ölçüsü 3,5 mm ymiş.düşük olabilirmiş.sizde ilk muayenede boyut ne idi acaba.allahtan hayırlısını diliyorum.hepimize rabbim sağlıklı bebişler versin...

Merhaba kızlar...
benim inanılmaz baş dönmem var 4 - 5 gündür, aranızda başdaönmesi olan varmı?
bide arada midem bulanıyo, bu sabah istifra ettim.
sizdede bölemi? noluyo bana?
kızlar bide kafama takılan bişey var, sizin yazdıklarınızı okuyunca hepden endişe ediyorum...
çoğunuz keseyi 5-6 haftada görmüşsünüz, ben ilk doktora gittiğimde kan değerim 1081di, vajinal baktı keseyi gördü küçükmüş dedi ve 3 yada 4 haftalık oldunu sölemişti...
şimdi kese 5-6 haftalarda gözüküyosa acaba benim hamileliğim dahamı fazla? dr. hata yapmış olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…