Nuslank x-tra gel

aysunyasar

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2009
20
4
44
Arkadaşlar,zayıflama ürünleri ararken nuslank diye bir krem buldum,ilginçte bir video var sitede.Kullanan ve memnun kalan var mı diye sormak istedim.

Aysun merhaba,
Ben de bu kremi kullanmaya yeni başladım ve memnunum şimdilik. İlk başlarda biraz şüpheli yaklaşmıştım, ama daha sonra benim devamlı olarak bişeyler aldığım bir firmayla görüştüm ve o da bana işe yaradığını söyledi ve ben de gidip aldım.
Kullanımı konusunda internette de bol miktarda video mevcut ve onlara bakarak nasıl kullanacağın konusunda bilgi edinebilirsin.

kikirdek sen kullandığından beri incelme başladı mı ya fiyatı çok fazla eğer işe yaramıyorsa o kadar para vermek açıkcası pek akıl karı birşey değil senden kullanım sonucu deneyimlerini paylaşmanı istiyorummm
Bende ona göre alacağım birde geçici bir zayıflama diyorlar ama bilmiyorum kafam karıştı valla-tatlicadiarzu-

Ben oldukça memnunum aslında. Yani beklentim zaten bir haftada yarı yarıya ince bir bel ve sıfır selülit değildi, ama yine de düşündüğümden çok daha faydalı oldu diyebilirim. Sen kaça buldun kremi? Eğer ben daha ucuza bulduysam sana, sen daha ucuza bulduysan bana söylersin.

Ben başka bir yerden aldım ama 89 TL'ye aldım. Burada yeniyim ve reklam olur mu bilemiyorum diye sitenin adını yazamıyorum.

benim kalça ve basenlerim ile başım dertte zayıflamaya çalışıyorum bu uğurda yapmadığım hiçbirşey kalmadı şimdi bende sitesinden inceledim ürünü ceyda düvenciyi konuşturmuşlar yani işe yarıyor mu onu merak ettim

canım senin söylediğin siteyi inceliyorum şimdi orjinal üründür o değil mi?

Teşekkür ederim canım yaa ben aynı zamanda 5 ın1 kullanıyorum zayıflamak için ama bu ürün eğer etkili ise onu kullanmaya devam etmeye gerek kalmaz benim sorunum çünkü basen ve kalçalarım zayıflayınca üsttümden gidiyor oralardan gitmiyor

O sorun hepimizde var canım. Ben de bunu lokal olarak kullanıp çözüme ulaşmaya çalışıyorum işte. Aynı zamanda spor aleti de kullanıp geri kalanını tamamlıyorum.

merhaba bayanlar,, inceltici ürünleri araştırırken bu krem ziyedesiyle dikkatimi çekti. sizler de faydasını görmüşsünüz galiba. ben de kullanmaya karar verdim. ancak piyasadaki sahte ürünlerden o kadar çekiniyorum ki sipariş vermeye çekiniyorum. yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm... şimdiden teşekkürler...

Selam Crew,
Buradan adres yazamıyoruz galiba. Reklama giriyor olabilir. Ama istersen sana özel mesaj atayım ve nereden aldığımı söyleyeyim.

çok sewinirim kikirdek,, yine araştırmalarımda guarana diye bi ürüne rastladım,, ikisi arasında tereddütteyim,, ama yine de senin adresi de bilmekte fayda var

sana özel mesaj attım. umarım işine yarar. başka sormak istediğin bişey olursa, ya da aklına takılan herhangi bişey, cevaplamaya çalışırım canım.

Merak,merak...derken aldım en sonunda.Henüz 3 uygulama yaptım.Ölçülerde hiç bir değişiklik olmadı.Yani öyle 15 dakikada falan bir cm olayı yok.Bazı arkadaşlar çok yaktığını söylüyor,ama bende hiç olmadı.Etkili olması için yakması gerektiğini düşünüyorum.Halbuki banyo yaptıktan sonra uyguladım ikisini.Yarın arayıp sorucam.Kokusu falan mentol gibi.Ama kafamı karıştıran başka şey,masaj yaparak uygulayım diyorum anında vucudüm emiyor,eni konu masaj yapmak mümkün değil.Sizin ürünlerde öyle 2 dakikada falan emiliyormu bilgi verirseniz sevinirim.Henüz birşey söylemek için erken ama gelişmeleri sık sık yazıcam.Ben para verdim,işe yaramıyorsa başkası vermesin.

Arkadaşlar Merhaba,
Şu Nuslank x-tra gel hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olan var mı?
Yani denemiş ve bu konuda yorum yapabilecek birileri?
Doğrusunu isterseniz çok kışkırtıcı geliyor fakat ne nedir bunu bilmek gerek
yani bu gel sadece geçici bir çözüm mü yoksa gerçekten işe yarıyor mu?
Beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

Ben bu konuyu bayağı araştırdım maviserap. Gezmediğim internet sitesi kalmadı ve sonunda da özellikle birkaç sitede çok detaylı içerik açıklamaları buldum. Ondan sonra da almaya karar verdim. Şu anda kullanıyorum ve memnunum. Bazı arkadaşlarda aynı etkiyi yapmamış sanırım, ama bende düşündüğüme yakın bir etkisi oldu.
Ne öğrenmek istediğini bilirsem, sana cevap vermem daha kolay olur sanırım...

nuslank normalde 89 tl fakat kendi adını taşıyan sitelerde 99 tl bence internetten almayın en güvenlisi eczaneler.bende almayı düşünüyorum.lahana kapsülü kullandım ama hiç bir faydası olmadı bana kişiye göre degişebilir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…