Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

Yorumlarinizi alabilir miyim? 12+4 teki usg miz

Eklentiler

• IMG-20190708-WA0008.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG-20190708-WA0006.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 60
Ayy İnşAllah öyledir yaa bunu o kdr çok istiyorum ki anlatamam yanii ama tabi öncelikle sağlıklı ve hayırlısı İnşAllah
Bu arada emin misiniz ?
İnşallah rabbim gönlündeki nasip eder canım.benim gördüğüm nub çizgisi paralel.eminim demek istemiyorum.sonra tersi çıkınca bu sefer buraya geliyorlar “aaa bak sen bilemedin ben bildim alkış bana” minvalinde yorum yapıyorlar.o yüzden gerek yok çok kesin konuşmaya.sadece eğlencesine tahmin yapıyoruz.bu kadar ciddiye almamak gerek.en doğrusunu doktor bilir .ha doktorlarda yanılabiliyorlar bazen,en doğrusunu Allah bilir.rabbim hayırlı evlatlar versin canım

ANladım cnm bana dr 11 haftalıkken erkeğe benziyo ama kesin demiyorum dedi 2 oğlum olduğu için biraz üzüldüm açıkçası ama sonra dedim herşeyde vardır bi hayır
Ama oğullarımın hamileliğinden farklı bu bazı belirtilere bakıp kız diye düşünüyordum dr öyle deyince şaşırdım Rabbim hayırlısını nasip etsin amin
Bu arada yorumun için çok teşekkür ederim çoğu kişiye kesin kız diye belirtmişsin bende sorayım dedim

Son düzenleme:
Rica ederim canım benim,inşallah kızdır pembiş pembiş kıyafetler alırsın

Nub çizgisi göremiyorum,o yüzden kesin birşey söyleyemiyorum.kafa yapısı erkeğe benziyor sanki.yinede emin değilim kız da olabilir.11 12 haftalık usg görüntüsü yokmu
Yok canim sadece bu var malesef . 10+4 haftalikti burda . Sali gunu gidecegim doktora . Niyeyse cok merak ediyorum heyecan yaptim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…