Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

Ayy bunu o kdr çok istiyorum ki yani ne kadar çok istediğimi anlatılmaz yaşanır şuan yorumunuzu okuduğum anda gözlerim doldu İnşAllah öyledir yaa size çok dua ederim
Rabbim saglıkla nasip etsin inşallah nub paralel görünüyor inşaşlah sizde de tutar tahminim

Merakını gideriyoruz Canım Allahım bana da böyle usg nasip et diyerekten kız diyorum bende olsam ağlardım sevinçten
Cnmmm iki oğlum var ve bunun kız olmasını çokkkkkk istiyorummm İnşAllah öyledir dr kız dediği anda kesin ağlarım ve şükür namazı kılarım İnşAllah Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı saliha evlat nasip eder tüm isteyenlere İnşAllah amin

Ayyy inşallah Canım ya benm de iki oğlum var bi kızım olsun o kadar istiyorum ki şükür namazın da bana da dua et lütfen sonucu paylaş bizle

Ayyy inşallah Canım ya benm de iki oğlum var bi kızım olsun o kadar istiyorum ki şükür namazın da bana da dua et lütfen sonucu paylaş bizle
Etmem mi canım ederim tabiiki şimdiden ediyorum bile Rabbim sanada sağlıklı hayırlı bi kız evlat nasip etsin inşAllah doktorun cinsiyet için verdiği tarih 23 temmuz daha çok var günler geçmiyor
Ben hiç anlamam bu tahmin işlerinden sizin tahminler genelde tutar mı ?

İkra meyra ve benim tahminlerimiz tutuyo çakım ki ikimiz de kıza benzettik sanırım umarım gönlündeki nasip olur Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

İkra meyra ve benim tahminlerimiz tutuyo çakım ki ikimiz de kıza benzettik sanırım umarım gönlündeki nasip olur Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
Amin İnşAllah cnm sağlıklı sıhhatli olsun hayırlısı İnşAllah Allah razı olsun

İki oglum var 3 gebeleğim de ikiz kızlarım oldu sukur rabbime her iki meyveden tatdıyorum rabbim ömürlerini uzun ve saglıklı versin hayırlı evlat olurlar inşallah
Ayy ne güzel maşallah Rabbim size bağışlasın bayılıyorum ikiz kızlara amin İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…