Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Klinikte era testi başlamış fiyatı dolar üzerinden dedi sekreter muharebeden öğrenebilirsiniz dedi...
Ayseem hoca sana erayi demiş olmadin

Ben ikinci tupu hacettepede denedim mehemt hocanin tedaviden bi farki uok di yapan da hocaydi memnunda kaldim bu sefer onsa denemeyim farkli birsey yapmayacak dedim eee burasida yani tek fark daha pahali
Canım benim de kafam karma karışık ne yapicaz bilmiyorum.Thorbank era testi mi demiş ama o nasıl birşey bilmiyorum ki.o kadar para yorgunluk sonu boş malesef

Canım benim de kafam karma karışık ne yapicaz bilmiyorum.Thorbank era testi mi demiş ama o nasıl birşey bilmiyorum ki.o kadar para yorgunluk sonu boş malesef
Evet erami yapacaklarmis ki artik sende onu yaptir canim yada sana bahsettikleridemi oyduki acaba senden bi farkim yok benimde kafam karisik bu tupu kredi cekip yapacagiz diger tupe 2seneye yakin oldu maddi olarak bu da olmazssa ne zman deneriz bilmiyorumm korkuyorum o yuzdenn

tatlım çok haklısın bu ilgiyi beklemekte.Bu kadar başarısızlıklar neden oluyor , neden araştırılmıyor, neden kişiye özel tedavi yolu belirlenmiyor herkese fix aynı tedavi deneniyor , kolay deil ki biz zaten psikolojik olarak diplerde olan insanlarız bu deneme yanılmalar kolay mı? Hem manen hem madden neler gidiyor bizlerden? Novaarta çok araştırarak başlamıştım ben ama 2 aydır kafamda soru işaretleri oluşmaya başlamıştı , son gittiğimde iyice netleşti..Bi kere inanılmaz kalabalık bizden saatlerce derdimizi dinlemesini beklemiyoruz da en azında kafamızda ki sorular netleşene kadar konuşabilelim , bu kadar kalabalıkken ve 3 dk arayla hastalara randevü verilirken bu nasıl olacak? Ben her gittiğimde tüm geçmişimi yeniden anlatmak zorunda kalıyorum doktora , bu da beni doktora güvensizliğe itiyor , neden beni hatırlamıyor, durumumu konuştuklarımızı neden bilmiyor diye. dedim ya psikolojik olarak destek ve morale çok ihtiyacımız var bu gösterilemeyen ilgiden dolayı doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum, eğer tedavim olumsuz sonuçlanırsa.Çünkü aldığım daha doğrusu bana vermedikleri eksik bilgi yüzünden yine zaman kaybettim. 1 gün olsa kayıplar önemli değil ama aylar geçiyor böyle böyle..En ufak bir bilgi eksikliği bikaç ay ertelemeye sebep oluyor..Çok kızgınım ve çok moralim bozuk inanın..Hocalar kötü değil tabiki oldukça bilgili ve başarılılar o konuda dicek lafım yok ama ilgi yok kalabalıktan dolayı , kendini hastanın yerine koyup onu anlamaya çalışmak yok.bekle, sabret demek kolay biz zaten yeterince sabredip bu aşamalara gelmiş insanlarız 24 saati 24 gün gibi geçiren insanlarız bize hiç kolay deil beklemek..Kusura bakmayın sadece size ve eşime geçiyor nazım, başka kimseyle paylaşamıyorum bunları.çok konuştum inşallah tez zamanda gelir beklediğimiz güzel günler.Bugünlerde transfer olmuş olacak arkdaşlara da bebişlerinin tutunmasını ,bir an önce güzel haberleri almalarını diliyorum.

Bizde kredi çektik canım...eranin kağıdı vardı merkezde onu okudum ve aldim parasının muhasebeye sorun dedi netten araştırdım 1800 2000 TL civariymis...

slmm canlar ben yarın kaplıcaya gidecegim yeni adetim bitti sıcak iyi gelir dediler kardeşimin arkadaşı hamama gitmiş hamile kalmış umut dünyası RABBİM hepimizin yüzüne baksn inşş

Iyi fikir cnm bende birdahaki adettimde büyük bi ihtimal sinopta olucam samsuna kaplicalara gidiym iyice kemiklerim isinsin :) :) herseyi dener olduk rabbim bu capalarimizi görsün insallah :)

Thorbank hayirli olsun canim insallah bu sefer guzel sonuclarini duariz buradan .. Kizlarr bu kadar sikayetciuseniz neden devam ediyorsunuz orada baska yerlerde dusunulebilir aslinda baskentteki hulusi hocaya cok iyi diyorlar mesela.. Maddi olarak da bu surecler yipratici ve nova ucuz bir merkezde degil..

Mk128 seni cok iyi anliyorum canim bizde 6 ay bekleme karari aldik ama insallah olur diye umut ediyoruz dua ediyoruz.. 2.5 yil oldu evleneli herkes sorup duruyor sinir oluyorum bu psikolojide igrenc birsey

Mk128 seni cok iyi anliyorum canim bizde 6 ay bekleme karari aldik ama insallah olur diye umut ediyoruz dua ediyoruz.. 2.5 yil oldu evleneli herkes sorup duruyor sinir oluyorum bu psikolojide igrenc birsey
Biz 4 yıllık evliyiz ama 10 aydır deniyoruz . Bayramda yine herkes iğneler artık .

Ben yazsam anca bu kadar olurdu doktorun hastayi hatirlamamsi cok kotu gecen gun gittigimde bi hastayi transfere 12 alacagiz demisler 2olmustu daha almamislardi birazdaha ozen istiyoruz sadce herkes oaraya ne umutla ne sıkıntıları geride birakarak gidiyor

Evet canım zaten bende şimdi tedavinin oortasında bırakıp başka yere gitmek istemediğim için devam ediyorum. Şehir dışından gelip gidioz zaten novaartıda çok araştırdık filan burdan zor oluyor yeni bir doktor bul orası nasıl bilemiosun değiştirsem tedavi negatif olursa pişman olurmuyum orası da böyle yoğınsa filan aklımda deli sorular anlayacağın o yüzden şimdilik bu tedavi sonuçlanana kadar burda devam etmek zorunda hissediyorum kendimi. Ama tedavi olumsuz sonuçlanırsa kesin değiştiricem doktorumu 3 kuruş fazla alsın ama bana zaman ayırsın

Bizde kredi çektik canım...eranin kağıdı vardı merkezde onu okudum ve aldim parasınınuhasebeye sorun dedi netten araştırdım 1800 2000 TL civariymis...
Canım transferin hayırlı olsun, hayırlı haberini bekliyorum inş.ne kadar kalacaksınız ankara da.dikkat et kendine.

İyi aks kızlar güzel dilekleriniz için TSK...6-7 gunkalacagim
Hulya90 tatlım novaartta neden devam ediyoruz dersen tedaviyi yarıda bırakmak olmuyor ...2 veya 3. Denemeyi orda yapan arkadaşlarım drlarin bilgi ve deneyimlerine güveniyor o yüzden galiba....
Kalabalık evet ama diğer merkezlerinde bu yönde farkı yok...
Eğer şahsi fikrimi sorarsan başka deneme orda yaptırır misin dersen başka merkezi araştıririm...
Dr hastayı hatırlaması önemli ...her tedavide aynı şeyleri Anlat güveni sarsar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…