Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

canım eşim girmiyecek ben girecegim satlerce icerde kalayım damrlarım yumuşasn istiyom
sen naslsn bu arada??
Nasıl olayım arkadasım moral bozukluğu çaresizlik Birazda hamileleri kıskanarak Geçiyor ömrüm .eşin sıcağa girecek sandım korktum çok Zararlı sperm için . Benim eşim girdi beni dinlemedi .

Canım isim olarak söylemedi rahim zarindan kaynaklı olabilir ilaç vericem kullanır kan testi yaptırır çağırdıgim gün biyopsi için gelirsin transfer gününü belirlememiz kolay olir

Yaa umutsuz olma canim yaa moral en onemli sey bu konuda herseyiniz normal bak esinin skntisida bitmis olmamasi icin bir sebep yok su anda oyle dusun.. Rabbim isterse hersey olur

Canım isim olarak söylemedi rahim zarindan kaynaklı olabilir ilaç vericem kullanır kan testi yaptırır çağırdıgim gün biyopsi için gelirsin transfer gününü belirlememiz kolay olir
Ozaman benimkimden farkli canim yransfer gununu belirliyormus ne guzelll insallahh gercekten faydalidir serumu bugun merkezi aradim sordum yapmiyorlarmiss

Bu ay sadece tek bir tane iğne verdi doktor onu yaptır ilişkiye gir dedi . Ama umut yok içimde bitanem .
Canim neden morelini bozuyorsun ne guzel normal yoldan sansiniz varmis mutlu olman gerekirr morelini yuksek tut olur insallahhh

Ozaman benimkimden farkli canim yransfer gununu belirliyormus ne guzelll insallahh gercekten faydalidir serumu bugun merkezi aradim sordum yapmiyorlarmiss
Valla canım aradiklarinda tekrar sorucam öyle bir yöntem var mı ki normal biyopsiyse yaptirmam yeni bir yöntem lazım, madem problem yok neden olmuyor.niye serumu yapmıyorlar ki ????

Valla canım aradiklarinda tekrar sorucam öyle bir yöntem var mı ki normal biyopsiyse yaptirmam yeni bir yöntem lazım, madem problem yok neden olmuyor.niye serumu yapmıyorlar ki ????
Serumu suan iki doktor yapiyor zaten canim biri paylastigim yazidaki biride adanadaki baskent bi arkadasimin 8 kaybi var ona yapacak doktoru istee aynen canim mehmet hoca bana sana ekstra birseye gerek duymuyorum diyo ama ben oyle dusunmuyorum tutmuyor iste iki denemede de sebep yok en azindam bu deneme oncesi birsey yapilsa olmasa elimizden geleni yaptik diyecegimm novartt yeni bi merkez bazi şeyler eksik mesala embryolar kamera ile izlenmiyor ayse canimbende senin gibi dusunuyorum naparim diyee bana byopsi yapildi okadar canim yandi katlandim olsunda dedim meger bosaymiss hemen doktor sunu yapalim deyince neden ne kadar fayda demiyoruzz umut gorup evet diyoruz ama dogru degil

Ben ikinci tupu hacettepede denedim mehemt hocanin tedaviden bi farki uok di yapan da hocaydi memnunda kaldim bu sefer onsa denemeyim farkli birsey yapmayacak dedim eee burasida yani tek fark daha pahali

Mrb kızlar novaarttayiz şuan...bekliyoruz...ben de hocayla konuştuğumda fazla bir tedaviye gerek yok dedi...yanı 4 defa başarısız HIc tutunma olmamis...insan biraz araştıralım su tetkikleri yapalım diyecek diye bekliyor...
Bir arkadaş Şişli memorial de Semra hanıma yaptırdım butun tetkik tahlilleri yeniden yaptırdık masraf 10 bini geçti dedi ama negatif..bazen insan kendini o kadar çaresiz hissediyor ki.. Anlatamam...bu arada pazar olmasına rağmen merkez bayağı kalabalık.

Mrhb canimm haklisin umut verecek seyler duymak istiyoruz ama olmuyorr mehmet hoca da tedavi olmadim ama bence kotu bi doktor degill kac senedir bu isi yapiyo ozel yerini acmasini beklemeyen cok kisi vardi kalabalik oyuzden hangi merkeze gitsen kalabalik malesefff benim tedavide embryolarin durumundan suphelendi sana hicmi birsey demedi

Yok canım ...iyi embriyo elde edelim rahmi hazirlayalim yeter dedi......
Ne desem bilmiyorum canim insallahh bu sefer olurr nasipte varsa bi arkadasimda embryo hic guzel degil transfer etmeyelim demis doktorr arkadasimda olsun yapalim demisti hamile kaldi suan elimizde sunu yapalimda olsun diyecegimiz birseyy yokk canini sıkma olacak diye düşün hepp Allahin izni ile benim içimden de öyle geciyorrrr

Yaa umutsuz olma canim yaa moral en onemli sey bu konuda herseyiniz normal bak esinin skntisida bitmis olmamasi icin bir sebep yok su anda oyle dusun.. Rabbim isterse hersey olur
Herşey normal ama bebek yok . Tamamen belirsizliğe itiyor bizi canım benim ya

Canim neden morelini bozuyorsun ne guzel normal yoldan sansiniz varmis mutlu olman gerekirr morelini yuksek tut olur insallahhh
Canım benim ya artık her ay adet olmaktan umutlarının suya düşmesinden yoruldum . Normal yolla olur diyorlar ama olmuyor ya...

Thorbank transferin şimdiden hayırlı olsun canım inşallah sana sımsıkı tutunurBen de tatile çıktım adet Olmayı bekliyorum Eylül de transfer olacaklardan biride benim inşallah hayırlı olur
Eylulde insllh senin guzel haberini aliriz donmus mu emboslarin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…