Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar, bu arada mikroçip ücretini biliyor musunuz? Biz talep edebiliyor muyuz yoksa doktorlar mı yapalım diyor, bilginiz varsa..

Sağol canım, iş bebeciklerinin haberini verirsin buradan bana. Çok sevinirim.

Canım benim çok çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler verebilirim bazen çok korkuyorum ama yinede pozitif düşünmeye çalışıyorum inşallah hayırlısı olur :KK200: :dua:

Kızlar, bu arada mikroçip ücretini biliyor musunuz? Biz talep edebiliyor muyuz yoksa doktorlar mı yapalım diyor, bilginiz varsa..

Canım hiç bilgim yok benim ama sanırım doktorlar söylüyor buranin web sitesinde yazıyordu bi girip bak istersen

Sağol canım, korkak da korkmasak da herşey olacağına varıyor ama yine de hep iyi olacağını düşün olur mu?

Sağol canım, korkak da korkmasak da herşey olacağına varıyor ama yine de hep iyi olacağını düşün olur mu?

Doğru söylüyorsun canım benim ne yaparsak yapalım nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz öyle düşünüyorum ve inşalalh öyle de olur :KK200: :dua:

Herkese merhabalar umarım hepimizin gönlünce olur çok zor bir süre., bir konuda fikrinizi soracaktım. Dondurulmuşlarla tedavide kullanılan ilaçlar estrofen progestan vajinal ve coraspin ne kadar süre kullanılıyor?

Dlk2606 Dlk2606 G Gabriel_
Canlar, 3.gün dondurulmuş 2 adet embriyo transferi 10.gün sonucum, 1.20 yani çok çok düşük bir değer..tutunma bile olmamış, zaten biliyorsunuz olmadığını hissetmiştim, ilk hamileliğimdeki gibi değildi. Çok üzgünüm. Eşimle sarılıp ağladık..Kızım, yavrum demek ki benim mucizemmiş..böyle zamanlarda insan sanki o hasreti hiç gideremeyecekmiş gibi geliyor.
Umarım siz güzel sonuçlar alırsınız.
Canim senin sonucuna bakmaya girmistim gece okuyunca cok uzuldum rabbim yardimcin olsun sabir versin insallah

Canim senin sonucuna bakmaya girmistim gece okuyunca cok uzuldum rabbim yardimcin olsun sabir versin insallah
Çok sağol canım, yarın doktorla görüşeceğim. Değerden anlaşılan tutunmaya çabalama durumu bile olmadan yok olmuş embriyolar..şimdi kızıma daha çok sarılıyorum, fotoğrafını daha çok öpüyorum..

Çok sağol canım, yarın doktorla görüşeceğim. Değerden anlaşılan tutunmaya çabalama durumu bile olmadan yok olmuş embriyolar..şimdi kızıma daha çok sarılıyorum, fotoğrafını daha çok öpüyorum..
Hep dua ettim sana insallah kizinin acisini unutturur diye nasip degilmis rabbim buyuk insallah kendiliginden kalirsin kuzum

Hep dua ettim sana insallah kizinin acisini unutturur diye nasip degilmis rabbim buyuk insallah kendiliginden kalirsin kuzum
Sağol canım, zor biraz o durum..zaten konuşup haziran-temmuz gibi yeniden iğne tedavisine başlamayı düşünüyorum. Annem, bir doktora daha gidin diyor da, gerek var mı bilmiyorum. Hemşireyi aradım, ilaçlarınıza devam edin dedi. Değerim zaten 1, kullanmak çok gereksiz bence boş yere..

Sağol canım, zor biraz o durum..zaten konuşup haziran-temmuz gibi yeniden iğne tedavisine başlamayı düşünüyorum. Annem, bir doktora daha gidin diyor da, gerek var mı bilmiyorum.
Kafan rahatlayacaksa git canim ama doktorundanda memnunsun bildigim kadariyla 2 ay bekliyolar galiba temmuzda baslarsin canim

Sağol canım, zor biraz o durum..zaten konuşup haziran-temmuz gibi yeniden iğne tedavisine başlamayı düşünüyorum. Annem, bir doktora daha gidin diyor da, gerek var mı bilmiyorum. Hemşireyi aradım, ilaçlarınıza devam edin dedi. Değerim zaten 1, kullanmak çok gereksiz bence boş yere..
Gec dollenecegine falanmi inanip oyle diyolar bilmiyorum canim ilaclar konusunda

Gec dollenecegine falanmi inanip oyle diyolar bilmiyorum canim ilaclar konusunda
Hımm, evet gebelik oluşmamış dedi telefonda..sanmıyorum. Evet sanırım temmuzda başlar. O arada belki ben de kısa süre il dışına çıkıp ortam değiştiririm. Belki biraz iyi gelir.

Herkese merhabalar umarım hepimizin gönlünce olur çok zor bir süre., bir konuda fikrinizi soracaktım. Dondurulmuşlarla tedavide kullanılan ilaçlar estrofen progestan vajinal ve coraspin ne kadar süre kullanılıyor?

Canım henüz oraya kadar gelemedim ama coraspini ve estrofem ı kalp atışı duyulduktan sonra bıraktiriyorlar genelde progestanida 3 aya yakın bir zamanda diye biliyorum

Hımm, evet gebelik oluşmamış dedi telefonda..sanmıyorum. Evet sanırım temmuzda başlar. O arada belki ben de kısa süre il dışına çıkıp ortam değiştiririm. Belki biraz iyi gelir.
Hakkinda hayirlisi olsun canim neyin iyi gelecegini kendin daha iyi bilirsin onemli olan pozitif dusunmek

Mikrocip ücreti geçen sene 1000tlydi.
Konuşun gerekli görürse yapar zaten Mehmet Hoca.
Umarim her şey güzel olur...
Öğrendim, 1250 imiş..gerçi mikroçiplik bir durumumuz yok. Eşimde öyle bir problem de yok..çare arıyorum artık. İlk denemede tuttu, ikinci tutmadı, artık 3.de bebeğimi kucağıma almak istiyorum.

X