Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hayırlı olsun ,seneye bu vakitler kucağında olsun inşallah canım. Bana ve Sema'ya da dua et

Amin inşallah canim benim Allah razı olsun etmez miyim her zaman dualarımdasiniz inşallah sizdende güzel haberler alacağız :KK200: :dua:

Sağol cnm.iyi geçti. Klasik bekleme sürecine girdim bakalım. Transferden sonra merkezde progestan iğne yapıldı bir seferlik. Bu arada dilek in sonucu pozitif diğer topikte yazmış
Canım inş sen de iyi sonuç alırsın..

Dlk2606 Dlk2606 canım çok sevindim, içimden geçiyordu. İnş sağlıkla olur. Hayırlısı olsun..

Canım benim Allah razı olsun çok teşekkür ederim Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah dualarimdasin her zaman. Her birimiz hayırlı ve sağlıklı evlat sahipleri olalım inşallah :KK200: :dua:

Kızlar yine ben :KK25:
Öncelikle hepimizin anneler günü kutlu olsun. :KK200::KK200::KK200:
Birşey sormak istiyorum :transferden sonra estrofemi günde 2 tablet mi kullandınız yoksa üç mü. Verilen kağıtta 2 yazıyor ama sanki hemşire bana 3 dedi emin değilim kopmuş orası

Kızlar yine ben :KK25:
Öncelikle hepimizin anneler günü kutlu olsun. :KK200::KK200::KK200:
Birşey sormak istiyorum :transferden sonra estrofemi günde 2 tablet mi kullandınız yoksa üç mü. Verilen kağıtta 2 yazıyor ama sanki hemşire bana 3 dedi emin değilim kopmuş orası

Canım yeni gördüm mesajını kusura bakma inşallah nice anneler günlerimiz olsun :KK200:
Bende 3 tane kullanıyordum verdikleri kağıtta 2 yazıyordu sorduğumda kağıtta yazan gibi kullanın demişti hemşire sende ara sor bi istersen yine canım aklına takılmasın sonra

Canım yeni gördüm mesajını kusura bakma inşallah nice anneler günlerimiz olsun :KK200:
Bende 3 tane kullanıyordum verdikleri kağıtta 2 yazıyordu sorduğumda kağıtta yazan gibi kullanın demişti hemşire sende ara sor bi istersen yine canım aklına takılmasın sonra
Merhaba canım şimdi aradım sordum 3 dediler

Dilek canım senin belirtin var mıydı bende hiçbir değişiklik yok ve bu da moralimi bozuyor. Tutunma olmuştur aslında olduysa.

Dilek canım senin belirtin var mıydı bende hiçbir değişiklik yok ve bu da moralimi bozuyor. Tutunma olmuştur aslında olduysa.

Canım daha belirti için çok erken ben 5. güne kadar hiçbir şey hissetmedim 6. günümden bugüne kadar da hep kasıklarımda ve vajinal bölgede batmalar oldu halada oluyor hiç belirti arama çok değişiklik gösteriyor çünkü kişiden kişiye canım

Arkadaşlar , Ahmet hoca erken menopoz riski olan hastaya negatif sonuçtan sonra tedaviye ara veriyor mu yoksa ilk adette tekrar başlatıyor mu.

Bu ikinci tüp bebek denememiz yurt disinda gordugumuz tedavi nedeniyle tup bebek ile ilgili detayli bilgiye ve deneyime sahibiz.Bu merkeze arkadasimizin onerisi nedeniyle geldik geldigimiz andan bu yana amatör davranislari ve hicbir konuda bilgi vermemeleri bizi sasirtti.Her ne zaman soru sorsak gerekli bilgiye sahip degillerdi.Embryolarimiz ile ilgili detayli bilgi istedik derecelendirme istedik cevap iyi kalite denildi.Tamamen ticari gudulerle acilmis olan bu tup bebek merkezini kesinlikle tavsiye etmiyorum.Lutfen bu onerimi dikkate alin ve iyi bir embryolog olan merkezi secin.Yurt disinda yaptigimiz 3 denememizin 3 u de basarili oldu burada 1 tek ve 2 embryo transferimiz sonucu basarisiz.Nedeni ile ilgili bilgi alamadik.

Dondurulmus transfer de kimyasal gebelik riski olmadigi icin genelde 5.gunden sonra gebelik testleri dogru sonucu gosteriyor.Tek embryo mu konuldu peki?

X