Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar, taze transferde prednol kullanıyorduk da, dondurulmuş tedavisinde de prednol kullanıyor muyuz?

Kullanılır bence transferden birkaç gün önce verilebilir çünkü o ilaç bağışıklık sistemini bakılıyor vücut embriyoyu atmasın diye
Evet bağışıklık sistemini bloke ediyor canım. Verecekler mi merak ettim..

Slm kızlar bugün adetimin ikinci günüydü doktor değiştirdim Ahmet hocaya muayene oldum. Bu sefer günde iki kez estrofem kullanarak başlıyorum. Dlk2606 seninle aynı tedaviyi oluyoruz bu sefer canım.
Bir hafta sonra kontrole gideceğim

Canım hayırlı olsun, bu kez iyi olur umarım. Ben de kontroldeydim bugün. Kan verdim. Mehmet bey kana göre yarın tekrar görebilirim dedi. 14 mm yumurta, endometrium 9 mm. Ne zaman olur acaba transferim?

Canım hayırlı olsun, bu kez iyi olur umarım. Ben de kontroldeydim bugün. Kan verdim. Mehmet bey kana göre yarın tekrar görebilirim dedi.
Canım inşallah yolunda gider. Arka arkaya sonuç alacağız üçümüz kısmetse. Allah yüzümüzü güldürsün.sarı saçlı minyon saçları topuz bir batan vardı sen miydin canım ismi semaydı dedim belki o olabilir

Evet canım o bendim. Sen nasıldın? Gerçi kalabalıktı bugün.

Canım hayırlı olsun, bu kez iyi olur umarım. Ben de kontroldeydim bugün. Kan verdim. Mehmet bey kana göre yarın tekrar görebilirim dedi. 14 mm yumurta, endometrium 9 mm. Ne zaman olur acaba transferim?
Yumurtan kendi kendine güzel büyümüş, rahim kalınlığın da ideal. Bir hafta gibi bir süre içinde olur bence transferin

Benim üzerimde de mavi swet vardı ama sen beni görmedin. O zaman ben seni geçen seferki kontrollerde de gördüm çok küçük duruyorsun
Sanırım görmemiş olabilirim canım. Çok gelip gittik biz bu yıl ki tedavi için. Evet, ailecek yaşımızı göstermiyoruz. 38 yaşındayım dediğimde inanmıyorlar, bir zamanlar öğrencilerim de nüfus kağıdımı görmek istiyorlardı. Ama gel gör, ruhum o kadar yorgun ki, sanki asırlardır yaşamış gibi hissediyorum kendimi..

Maşallah canım. Ruh konusunda haklısın. Ben de öyleyim.

İnşallah, tel dileğim bu. Bazen forumda birşey aratırken çok eski tarihli konular çıkıyor karşıma. İnsanların tedavi süreçleri, transfer oluşları, sonuç gününü bekleyişleri. Şimdi çocukları 8_10 yaşında kardeşleri olmuş VS. Darısı da bizlere olur inşallah

İnş canım. Kızım normal zamanda doğup sağlıklı olsaydı simdi 4 aylık olacaktı. hayat, ne diyeyim başka..sağlıklı bebek haberlerini alalım yeter.

Öyle geliyor insana..günler geçmiyor gibi.. Bilmiyorum ki canım, herşey yolundaysa belki..ama sanırım cmt de çağırırsa olabilir.

Aynen öyle canım valla. Hayırlısıyla en güzel en doğru vakitte olsun inşallah canım benim

Aa evet canım oo maşallah test günümüzü hep beraber bekleyeceğiz sırayla güzel haberler verelim inşallah bana da 2 ile başla dedi 22 sinden sonra 3 e çıkacak 26 sında da ilk kontrölüm olacak canım

Rahim kalınlığın da gayet iyi canım çok uzun süremez transfer günün bence hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…