Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

sem06 sem06 G Gabriel_ Canlarım benim inşallah bizde alacağız pozitif sonuçlar Allahım utandırmasın çektiğimiz zorlukları unutturacak Rabbim evlatlarımızla inşallah :KK200: :dua:
Rabbim hepinize hayırlı evlat versin kuzucuklar bizimde yarın ikili testimiz var rabbim büyük bu sıkıntımız çıkmaz ınsallah

Rabbim hepinize hayırlı evlat versin kuzucuklar bizimde yarın ikili testimiz var rabbim büyük bu sıkıntımız çıkmaz ınsallah

Aminn canım benim Allah razı olsun :KK200: Çıkmaz canım korkma Allahın izniyle sonuçları güzel çıkacak inşallah :dua::KK19:

Rahim kalınlığın da gayet iyi canım çok uzun süremez transfer günün bence hayırlısı olsun inşallah :dua:
Bilmiyorum ki canım, kan sonucumu bekliyorum. Ya yarın ya da cmt çağıracak. Ovülasyonumun 2 güne başlaması lâzım çünkü. Sanırım 10-12 mm.yi bulur birkaç güne. Geçen yıl taze transferde 14-16 mm olmuştu ve tuttu. Bu yıl ne olacağı hakkında hiç fikrim yok açıkçası..

Bilmiyorum ki canım, kan sonucumu bekliyorum. Ya yarın ya da cmt çağıracak. Ovülasyonumun 2 güne başlaması lâzım cuma çünkü. Sanırım 10-12 mm.yi bulur birkaç güne. Geçen yıl taze transferde 14-16 mm olmuştu ve tuttu. Bu yıl ne olacağı hakkında hiç fikrim yok açıkçası..

Anladım canım inşallah hayırlısı olsun prednolu da en son kontrole gittiğinde verirler belki. Zaten 8-9mm olması yeterli diyorlar rahim kalınlığı için de inşallah yine tutacak miniğin yine pozitif sonuç alacaksın kucağına aldığın günleride göreceksin Allahın izniyle inşallah canım benim :dua:

Anladım canım inşallah hayırlısı olsun prednolu da en son kontrole gittiğinde verirler belki. Zaten 8-9mm olması yeterli diyorlar rahim kalınlığı için de inşallah yine tutacak miniğin yine pozitif sonuç alacaksın kucağına aldığın günleride göreceksin Allahın izniyle inşallah canım benim :dua:
İnş canım, söyler zaten mehmet bey yada hemşire..yarın veya cmt kullanmaya başla denilebilir belki. Crinone JEL de kullan diyebilirler..

İnş canım, söyler zaten mehmet bey yada hemşire..yarın veya cmt kullanmaya başla denilebilir belki. Crinone JEL de kullan diyebilirler..

Aynen canım olabilir. Artık Crione jel vermiyorlar yani Novaart vermiyor hep kapsül veriyor kapsülde verebilirler yani canım

Aynen canım olabilir. Artık Crione jel vermiyorlar yani Novaart vermiyor hep kapsül veriyor kapsülde verebilirler yani canım
Geçen yıldan iki kutu var, onları kullanacağım söyledim Gül hemşireye, varsa onları kullanın dedi. Diğeri de var ama ben crinone jeli tercih ediyorum.

Geçen yıldan iki kutu var, onları kullanacağım söyledim Gül hemşireye, varsa onları kullanın dedi. Diğeri de var ama ben crinone jeli tercih ediyorum.

Anladım canım iyi yapmışsın sormakla keşke bizede ondan verselerde bizde kullansak kapsül zor oluyor :110:

Anladım canım iyi yapmışsın sormakla keşke bizede ondan verselerde bizde kullansak kapsül zor oluyor :110:
Ben instagram, facebook.ta takip ettiğim sayfalarda hep görüyorum. İstanbul.da crinone JEL kullandırıyor merkezler. Bence crinone JEL iyi ve pratik..

Ben instagram, facebook.ta takip ettiğim sayfalarda hep görüyorum. İstanbul.da crinone JEL kullandırıyor merkezler. Bence crinone JEL iyi ve pratik..

Canım bencede daha kolay ve pratik burdaki topiklerde de okuyorum geneli crione jel kullanıyorlar kapsülü koyması falan da zor oluyor

Ben kapsülü hiç kullanmadım beceremem De zaten. Bugün merkezin eczacısı oradaydı jeli sordum sıkıntı çıkıyor dedi. Ama ben başka bir eczaneye getirtip kullanacağım

Ben kapsülü hiç kullanmadım beceremem De zaten. Bugün merkezin eczacısı oradaydı jeli sordum sıkıntı çıkıyor dedi. Ama ben başka bir eczaneye getirtip kullanacağım
Yapabiliyorsan öyle yap bence de..sıkıntı çıkıyorsa diğer yerler nasıl kullanıyor.. İlginç..

Bende mi öyle yapsam ki bu sefer ya ordaki eczacı öyle diyor evet :110:

X