Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Allah size bağışlasın rabbim analı babamı büyütsün canım

Maşallah canım çok güzel bende korkuyorum erken olurlarsa çok kuvezde kalırlar diye inşallah gerek kalmaz
Bnmde en çok korktuğum şey hastaneden eli boş donmemdi ama rabbime bin şükür girmediler kuveze inşallah gününde doğumun olur egerki olmazsa önce rabbime sonra ahmet hocama güven iyikilerimin arasında ahmet hocamda var allah ondan bin kere razı olsun

Ben Ahmet hocayla devam edemiyorum canım madıyattan sen nerde doğum yaptın

Çok ilgili bir hastane bilmiyorum belkide ahmet hocanın hastası olduğum icin belkide herkeze öyledir rabbim yardımcın olsun gününde saatinde kucağına almayı nasip etsin
Amin canım Allah razı olsun genelde öyle diyorlar Ahmet hoca söylüyormuş benim hastam dıye

Yuksek çıksa bile korkma ikiz gebeliklerde normal değerinden fazla ckiyormus bnde 2li test yaptrdim diğer kalanları ahmet hocam yaptrmadi riskli çıkıyor dedi en iyisi ultrasyon ölçümleri dedi

Yuksek çıksa bile korkma ikiz gebeliklerde normal değerinden fazla ckiyormus bnde 2li test yaptrdim diğer kalanları ahmet hocam yaptrmadi riskli çıkıyor dedi en iyisi ultrasyon ölçümleri dedi
Duyduğum iyi oldu canım saolasın kontrollere Ahmet hocayamı gittin sen

Amin canm bmem rabbim bu mübarek günde isteyen hakkında hayrli olan herkese nasip etsin ilk denememde oldu kuzum inşallah sizlerinde bu denemede sonuç alırsınız ve bnde burdan okurum

Aminn canım Allah razı olsun

sem06 Canım nasılsın nasıl geçti kontrolün herşey yolundadır inşallah

Canım çok zor şeyler yaşamışsın ama Rabbim mükafatını ikizlerinle vermiş Allahım anneli babalı büyütsün sağlıkla inşallah Allah razı olsun

sem06 Canım nasılsın nasıl geçti kontrolün herşey yolundadır inşallah
Merhaba canım, bugün kontrolüm vardı evet. Reglimin 11.günü, rahim kalınlığı 8.5 mm, iki yumurta var. 11.5 mm ve 10 mm..bir de ekoik.. Kan verdim, öğleden sonra arayacaklar. Çrş veya prş tekrar gideceğim.
Sen ne yaptın canım, var mı bir gelişme?

Canım çok şükür herşey yolunda gözüküyor en kısa zamanda alırsın yavrularını inşallah Bende hasta oldum canım benim sonunda yarın gidiyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…