Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım çok şükür herşey yolunda gözüküyor en kısa zamanda alırsın yavrularını inşallah :dua: Bende hasta oldum canım benim sonunda yarın gidiyorum inşallah :KK200:
Canım inş, bakalım son güne birşey çıkmasın da..belli de olmaz. İnş yolunda gider herşey de olur bu ay hayırlısıyla..
Regl olmuşsun, gözünaydın. İnş güzelliklerle başlarsın yarın canım.

sem06 sem06 maşallah transferin sorunsuz olacak sanırım. Hep Mehmet hoca mı giriyor muayeneye?
Canım, sağol inş bakalım, son güne kötü bir sürpriz olmaz umarım da şu sıkıntı az da olsa kalkar üzerimden. Bugün İlknur hanım girdi, ardından mehmet bey geldi hemen, o da baktı. Yani İlknur hanım diğer tedaviyle birlikte toplamda 2 kere girdi muayeneme ama o bakarken mehmet bey hep başında duruyordu.
İnş senin de tez zamanda başlasın yeniden.

Canım inş, bakalım son güne birşey çıkmasın da..belli de olmaz. İnş yolunda gider herşey de olur bu ay hayırlısıyla..
Regl olmuşsun, gözünaydın. İnş güzelliklerle başlarsın yarın canım.

İnşallah çıkmaz canım benim alırsın güzelce yavrularını inşallah :dua: Ayy inşallah canım heyecanlandım valla bu sefer güler yüzlerimiz inşallah :KK200:

Canım, sağol inş bakalım, son güne kötü bir sürpriz olmaz umarım da şu sıkıntı az da olsa kalkar üzerimden. Bugün İlknur hanım girdi, ardından mehmet bey geldi hemen, o da baktı.
İnş senin de tez zamanda başlasın yeniden.

Evet canım benimde gecikme ile gittiğimde de öyle olmuştu ilk başta ilknur hoca girdi hemen arkasından Ahmet Hocada girdi beraber incelediler muayenede bakalım yarın nasıl olacak

Evet canım benimde gecikme ile gittiğimde de öyle olmuştu ilk başta ilknur hoca girdi hemen arkasından Ahmet Hocada girdi beraber incelediler muayenede bakalım yarın nasıl olacak
Evet canım öyle oluyor, hemen kendileri de bakıyorlar. Yarın güzel haberlerini bekliyorum..

Ben de birkaç gün içinde adet olup tekrar başlayacağım. Allahım inşallah sonuca ulaşırız bu sefer hayırla sağlıkla

İnşallah canım inşallah hayırlısı olsun gönlünce olsun herşey inşallah mayıs ayında hepimiz pozitif sonuçlar alalım inşallah :KK200: :dua:

Anneler gününe en güzel hediyemiz olsun inş bebeciklerimiz..güzel haberler alalım.

İnşallah güzel haberı alırsınız en güzel hediyeniz olur canım dualarım sızınle sem06 sem06 Dlk2606 Dlk2606 :anneadayı::anneadayı::KK200::KK73:

Bitanem allah razı olsun ilk denememde hep yanımdaydın herşeyi beraber yaşadık beraber mutlu olduk beraber üzüldük iyiki varsın inşallah bu kez bende güzel haberler veririm Allahın izniyle :emir_bebek::KK200::KK68:

Bitanem allah razı olsun ilk denememde hep yanımdaydın herşeyi beraber yaşadık beraber mutlu olduk beraber üzüldük iyiki varsın inşallah bu kez bende güzel haberler veririm Allahın izniyle :emir_bebek::KK200::KK68:
Ne zaman gideceksın doktora kuzum ne zaman istersen canım benim kendim kadar istedim inan tüm bekleyenlere bu kez çok umutluyum ıkınızdende

Ne zaman gideceksın doktora kuzum ne zaman istersen canım benim kendim kadar istedim inan tüm bekleyenlere bu kez çok umutluyum ıkınızdende

İnşallah canım benim inşallah yarın gideceğim bakalım ne diyecek Ahmet Hoca inşallah sıkıntısız devam eder de alırım biran önce yavrularımı :dua:

Allah razı olsun canım benim aminn inşallahh :KK200: Senin ikizler ne yapıyor bakalım :KK5:
iyiler teyzesi cuma günü gorecem inşallah bebıslerımı 2lı testimiz var :confused:
Eşimın bugün rüyasında 2 kızı oluyormuş 3 tane daha var ya onları koyduruyomusuz onlarda 3uz oluyormuş 5 tane kızı oluyormuş babalarını korkuttular bugün sıpalar :olamaz: aksine ben birini oğlan hissediyorum ıyımı :KK70:

iyiler teyzesi cuma günü gorecem inşallah bebıslerımı 2lı testimiz var :confused:
Eşimın bugün rüyasında 2 kızı oluyormuş 3 tane daha var ya onları koyduruyomusuz onlarda 3uz oluyormuş 5 tane kızı oluyormuş babalarını korkuttular bugün sıpalar :olamaz: aksine ben birini oğlan hissediyorum ıyımı :KK70:

Ohh büyüyorlar valla maşallah inşallah güzel çıkar sonuçlarıda çubukta mı yaptıracaksın
Ayy hakkaten yazık korkmuştur korkulmazmı 5 tane kız birden :KK70: Yaa birini oğlanmı hissediyorsun 1 kız 1 oğlan olsa bari sağlıklı olsun önemli olan o tabi :KK200:

Ohh büyüyorlar valla maşallah inşallah güzel çıkar sonuçlarıda çubukta mı yaptıracaksın
Ayy hakkaten yazık korkmuştur korkulmazmı 5 tane kız birden :KK70: Yaa birini oğlanmı hissediyorsun 1 kız 1 oğlan olsa bari sağlıklı olsun önemli olan o tabi :KK200:
İlk bastan beri erkek hissediyorum kuzum rabbim saglıklıversınde

X