Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Teşekkür ederim canım, elimden geldiğince pozitif olmaya çalışacağım.

Günaydın kızlar,
Doktora gittim, kistim yokmuş çok şükür..kan alındı. Doğal siklusta tedaviye başladık. Şimdilik folbiolle devam edeceğim. Doğal siklusun avantajı, hamilelik oranının yüksek olmasıymış. Dezavantajı da sürekli sıkı takip gerektirmesi yani bir zamandan sonra hergün kan verilmesi gerekiyor, yüzde 10 oranında da tedavinin iptal olabilmesiymiş. Embriyolarımı sordum 5 ve 8 hücreli olarak, hiç bir sorun olmaz dedi mehmet bey. Ola ki çözdürmede sorun yaşandı, transfer etmeyiz dedi ama bunu düşünmeyin şimdi dedi. Bu şekilde..

Son düzenleme:
Günaydın canım hayırlısı olsun. Ben de bu sabah oradaydım. Mehmet bey baktı. Bu benim transferden önceki son kontrolümdü. Rahim gerekli kalınlıkta fakat sağ tarafta bir sıkıntı gördü Mehmet bey. Hormon değerlerine göre karar vericez transfer iptal olabilir dedi. Kan verdim.
Bu arada crinone jeli hemşireye sordum vermiyorlar progestanı fitil olarak kullandırıyorlar.

Günaydın canım bu çok güzel bir haber hadi bakalım hayırlısı olur inşallah hiç düşünme canım bak herşey çok güzel olacak yavrularını alacaksın ve pozitif sonuç alacaksın Allahın izniyle çok sevindim senin adına Mehmet Hoca zaten her zaman ilgili işini bilen doktor emininim sonu da güzel olacak inşallah bende de bir sıkıntı çıkmaz

Canım inşallah kan değerlerin güzel çıkar bir sıkıntı çıkmazda iptal olmaz tedavin Allahım büyük bol bol dua et inşallah hayırlısı olsun hakkında ama ertelenirsede üzülme bence sonuçta bebeğinin tutunabilmesi için erteleniyor geç olsun da güç olmasın inşallah kuzum

Aynen canım en ufak bir pürüz varsa ertelensin zaten. Önemli olan sonucun olumlu olması. Hepimiz için.

Canım, sen de doğal siklustaydın değil mi? O kadar hızlı gelişiyor ki yazdıklarımız, bazen karıştırabiliyorum. Nasıl bir sıkıntı gördü mehmet bey? Ve transfere kaç günde hazır oldun canım?

Sağol canım, senden de bekliyorum güzel başlama haberi..bakalım başladık da inş rast gider. Beklemek beni strese sokuyor dedim mehmet bey.e, doğru haklısınız. Bir problem olmadığı sürece bu ay yaparız umarım dedi. Hayırlısı canım..

Ayy aminn inşallah canım kısa zamanda sırayla pozitif sonuçlarla dolduralım burayı inşallah İnşallah herşey çok güzel olur senin için canım bunu gönülden istiyorum Allahım sana sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu yada yavrularını inşallah Bende pazartesi günü böyle güzel şeyler duyarım Ahmet Hocadan inşallah canım hayırlısı bakalım

Evet doğal siklus canım. Sadece folbiol ve coraspin kullandım. İlk kontrolden bir hafta sonra ikinci kontrole gittim.sonra iki güne bir gitmeye başladım. Rahim kalınlığı ve yumurtanın kendi kendine büyüyüp çatlama sürecine bakıyorlar. Eğer benim sorun çıkmasaydı tahminen bu pazartesi salı transfer olurdu. Bugün adetimin 19.günü.
Sorunu Ben de bilmiyorum canım. Kist değil ama düzensiz bir yapı dedi.sonra eşim gidip tekrar sordu önemli birşey mi diye hayır demişler.

Duyacaksın canım, en güzeli adet olacaksın düzene girecek, sonrası iyi olur göreceksin..

830334"]Evet doğal siklus canım. Sadece folbiol ve coraspin kullandım. İlk kontrolden bir hafta sonra ikinci kontrole gittim.sonra iki güne bir gitmeye başladım. Rahim kalınlığı ve yumurtanın kendi kendine büyüyüp çatlama sürecine bakıyorlar. Eğer benim sorun çıkmasaydı tahminen bu pazartesi salı transfer olurdu. Bugün adetimin 19.günü.
Sorunu Ben de bilmiyorum canım. Kist değil ama düzensiz bir yapı dedi.sonra eşim gidip tekrar sordu önemli birşey mi diye hayır demişler.[/QUOTE]
Canım o zaman ciddi birşey yoksa transferin olur umarım zamanında. Eşim de sormuş kist var mı demiş, yok demiş dr. Bende yumurta büyüme sorunu var nasıl olacak bilmiyorum. Kendi kendilerine anca belli bir mm.ye dek büyüyorlar. Sonra erken mi çatlıyor yoksa çatlamıyor mu bilmiyorum.

Canım o zaman ciddi birşey yoksa transferin olur umarım zamanında. Eşim de sormuş kist var mı demiş, yok demiş dr. Bende yumurta büyüme sorunu var nasıl olacak bilmiyorum. Kendi kendilerine anca belli bir mm.ye dek büyüyorlar. Sonra erken mi çatlıyor yoksa çatlamıyor mu bilmiyorum.[/QUOTE]
Benim de bu ay ne oldu yumurtlama konusunda bilmiyorum canım. Ama şart değil büyüyüp çatlaması bugün anladığım kadarıyla. Çünkü benim en son İlknur hanım baktığında 10 mm de takıldı kaldı yumurtam. Hatta hep soruyordu bu yüzden adetlerin düzenli mi diye. Bugünki kontrolde ise Mehmet bey yumurtlama olmuş gibi gözüküyor dedi. Yani farazi konuştuğuna göre şart değil gibi yorumluyorum kendimce

Nasıl yani nasıl oluyor ki bu canım ama üzme kendini hayırlısı olsun inşallah Allahım doğru vakitte nasip etsin
VallA canım ben de çok şaşkınım. Hayırlısı tabii. Ama nasıl göremedi İlknur hanım anlamadım. Önümüzdeki ay başladığımda sadece Ahmet veya Mehmet beyin takip etmesini isteyeceğim

VallA canım ben de çok şaşkınım. Hayırlısı tabii. Ama nasıl göremedi İlknur hanım anlamadım. Önümüzdeki ay başladığımda sadece Ahmet veya Mehmet beyin takip etmesini isteyeceğim
Üzüldüm. Lh yükselmiştir canım. Lh çok yükselince yumurtlama oluyor. Kanda çıkmıştır. En son mm kaçtı biliyor musun? Bir de başladığın doktorun kim normalde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…