Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hadi bakalım bu ay başlar mıymış sordun mu

Hadi bakalım bu ay başlar mıymış sordun mu

Canım sordum hepsini hani nisan da başlayacaktık ama gecikince nasıl olacak şimdi dedim tedavimi çok da geciktirmek istemiyorum dedim oda gel bakalım ultrasonla bide kan değerlerine bkalım bi adet söktürücü veririz olmadı dedi ondan sonra duruma göre bakalım bu aymı olur gelecek ay mı olur konuşuruz dedi inşallah bu ay olur ya

Aaa canım süper haber bu darısı bana inşallah ya yazamadım akşam canım ya gittin mi bugün ne yaptın bende pazartesi gideceğim inşallah
Canım, Seda hanıma söyledim, yarın sabah 2.gün olacak ya, o yüzden yarın gideceğim. İnş kistsiz, enfeksiyonsuz haberler alırım. Sen de bence hemen görüş derim doktorumla. Bu gecikmeler neden oluyor anlayamıyorum. Hormonsal gibi geliyor bana. .

İnş bu ay olur canım Allah gönlüne göre versin ama bu ay olmazsada üzülme önemli olan bir ay sonra da olsa olması İnşallah en hayırlı vakitte olur

Anladım canım inşallah inşallah bir sıkıntı olmadan başlarsın Allahın izniyle korkma hayırlısı olur inşallah. Evet canım konuştum Ahmet Hocayla gidecem pazartesi sabah bakalım ne diyecek

İnş bu ay olur canım Allah gönlüne göre versin ama bu ay olmazsada üzülme önemli olan bir ay sonra da olsa olması İnşallah en hayırlı vakitte olur

Allah razı olsun canım benim aminn inşallah aynen öyle doğruyu söylüyorsun işte ahh bide sabredebilsek ama sabredeceğiz mecbur bebiş geldinde yeterki bu ay gelmezse diğer ay gelsin inşallahh hepimize nasip eder Rabbim

Aynen sabretmek çok zor ama gelsin de bir ay sonra gelsin önemli değil diyorum artık

inşallah canım inşallah hepimize nasip etsin Rabbim

Insallah bebısım bu an önce Allah'ım hepinize nasip etsın

Çok bulantılılar teyzelerı hiç halim kalmıyo uykusuzum sürekli rabbim hepinize çıftet çifter nasıp etsin inşallah

Ayy canım oda zor oluyordur ya inşallah geçer yakın zamanda. Ayy bitanem aminn inşallah

Kızlar gittim,Doğum kontrol hapı verdiler ,valla ne yapmaya çalıştıklarını hiç anlamıyorum,dün adeti beklemeden tedavi başlanacak dendi,bugün de adet olmam için günde 2 defa 5 gün hap almam söylendi.Valla kızlar benim hiç umudum yok.neden doğum kontrol hapı veriyorsunuz.Adet söktürücü daha çok kadınlık hormonu içermiyor mu.

Canım kistin falan var mıydı ? Adet söktürücü ile daha iyi sonuç alacak olsalar onu vermezler miydi belki senin durumundakilere Bu şekilde tedavi uygulanıyor dur bence canını sıkma tedavini olumsuz etkiler

Doktorun kim hangi hoca baktı

Polikistik var mı? Genelde adet düzeni için, kist ve pko hastalarında kullanılır doğum kontrol hapı..

Canım kistin falan var mıydı ? Adet söktürücü ile daha iyi sonuç alacak olsalar onu vermezler miydi belki senin durumundakilere Bu şekilde tedavi uygulanıyor dur bence canını sıkma tedavini olumsuz etkiler
Canım dün sordum kist yok dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…