Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Soracağım canım ama ne kadar doğru söylüyorlar? Gireceğim diye girmemezlik yaparsa kafam atar. Ben tüp bebek yaptiracagim ya gittiğimde muayene parası veriyormuyum?

Hayır muayene parası vermiyorsun canım birde ben gireceğim deyip te girmemezlik yapmıyorlar yumurta uyarılma aşmasındayken zaten o kadar da önemli değil başka doktor baksada olur ki hepsi gayet bilgili ve tecrübeliler önemli olan yumurta toplamaya ve transfere doktorunun girmesi bu konuda endişen olmasın Ahmet hoca çok güzel ilgileniyor ve çok güzel güven veriyor insana.

Sağol canım biliyorum evet bu psikolojide olmamam gerek ama inan ki merkezden kaynaklı bu durum. Mesela bu ay ilk kontrole gittim sabah sekiz buçukta. Mehmet bey in tavrı yine o kadar kötüydü ki hadi çıkıcam ben diye resmen tersledi.normalde böyle sessiz bir insan değilim çıkışırım bu tavra ama orada nedense kitleniyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum . Yani bu işi babasının hayrına yapmıyor ki bana parayla hizmet alamıyorum resmen.
Canım, ben 2 kez oldu gideli mehmet bey.e, hiç ters bir durum yaşamadım. Talihsiz bir durum olmuş seninki, yaşanmasaymış daha iyi olurmuş. Geçen yıl kızıma hamileliğimden sonra maddi açıdan mehmet bey ile devam edemedim ve ünlü bir hastanenin doğum paketini aldım. Doktorum uzmandı, çok canım cicim güleryüzlü vs, bebeğimin 20.haftası, USG.de sağlıklı bir bebek görünüyor diyor, videosu da var, 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasona aynı hastanenin perinatoloğuna gidiyorum, bebeğimin beyni su içinde..sonra yine doktoruma yönlendiriyor, tekrar o bakıyor. Biz bunu nasıl göremedik diyor. Sonra benim için kara günler başlıyor zaten. Şimdi önümüzdeki ay gebe kalırsam şayet, kesinlikle mehmet bey.le devam edeceğim çünkü hem yüksek riskli gebelikteyim hem de yaşadığım bu vahim olay neticesinde bir tek ona güveniyorum. Yani mehmet bey iletişim kurulması kolay bir doktor değil. Devam etmek istemezsen tabii ki hakkın, başka bir doktorla yola devam etmelisin.

Hayır muayene parası vermiyorsun canım birde ben gireceğim deyip te girmemezlik yapmıyorlar yumurta uyarılma aşmasındayken zaten o kadar da önemli değil başka doktor baksada olur ki hepsi gayet bilgili ve tecrübeliler önemli olan yumurta toplamaya ve transfere doktorunun girmesi bu konuda endişen olmasın Ahmet hoca çok güzel ilgileniyor ve çok güzel güven veriyor insana.
İlaç dışında tüp bebeğe ne kadar istiyor Ahmet Hoca

İlaç dışında merkeze 7250 lira veriyorsun canım Ocaktan itibaren zamlı fiyatı bu ama sağolsunlar fiyat konusunda ellerinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorlar.
Teşekkür ederim arkadaşım cvplarin için. Daha bakalım yumurta çıkacakmı görecekmiyim transfer opuyu. Benim fsh suan 70.

12 martta yumurta toplandı 17 martta blastokist transferi oldu Dr Ahmet bey yarın test günüm ben dayanamayıp 6 gün yaptırdım 0. 79 çıktı bugünde idrar testi yaptı negatif di yarın kan sonucum yükselmiş olabilir mi hiç başına böyle bişey gelmiş olan var mı acaba küçük bir ümide ihtiyacım var

12 martta yumurta toplandı 17 martta blastokist transferi oldu Dr Ahmet bey yarın test günüm ben dayanamayıp 6 gün yaptırdım 0. 79 çıktı bugünde idrar testi yaptı negatif di yarın kan sonucum yükselmiş olabilir mi hiç başına böyle bişey gelmiş olan var mı acaba küçük bir ümide ihtiyacım var

Canım Merhaba, çok erken yaptırmışsın kana zaten 8. günde geçiyor kişiden kişiye göre de değişiyor tabi bu ama yinede erken olmuş inşallah artmıştır değerin yarın pozitif sonuç alırsın inşallah. Allah büyük canım stres yapma kendini hayırlısı neyse o olsun inşallah :dua:

Canım Merhaba, çok erken yaptırmışsın kana zaten 8. günde geçiyor kişiden kişiye göre de değişiyor tabi bu ama yinede erken olmuş inşallah artmıştır değerin yarın pozitif sonuç alırsın inşallah. Allah büyük canım stres yapma kendini hayırlısı neyse o olsun inşallah :dua:

2 yıl önce bir denemem negatif ti 3 gün embriyosu ikinci denemede pazartesi topla mıştı çarşamba transfer edilmişti 9 gün idrarda ve Kanda çıkmıştı şükür pozitif ti bir oğlum var çok şükür bu 3 denemem bunda da ilk defa 5 güne ulaştı ve 2 transfer edildi 3 gün de 9 gün çıktıysa 5. Günde daha erken Çıkar diye düşünüyordu o yüzden erken yaptırdım. Şimdi Behçet hastalığına yakalandım ve hastalığım ilerliyor yaşım 34 o yüzden tedavim başlamadan oğluma kardeş istedim onun için tüm çabam ve tutmazsa korkum

2 yıl önce bir denemem negatif ti 3 gün embriyosu ikinci denemede pazartesi topla mıştı çarşamba transfer edilmişti 9 gün idrarda ve Kanda çıkmıştı şükür pozitif ti bir oğlum var çok şükür bu 3 denemem bunda da ilk defa 5 güne ulaştı ve 2 transfer edildi 3 gün de 9 gün çıktıysa 5. Günde daha erken Çıkar diye düşünüyordu o yüzden erken yaptırdım. Şimdi Behçet hastalığına yakalandım ve hastalığım ilerliyor yaşım 34 o yüzden tedavim başlamadan oğluma kardeş istedim onun için tüm çabam ve tutmazsa korkum

Anladım canım maşallah Allahım bağışlasın oğlunu inşallah buda pozitif olur kardeş gelir oğluna sen yinede ümidini kesme o hiç belli olmuyor çünkü 5. gün embriyosu bile geç çıkabiliyor kanda idrarda. İnşallah pozitif sonuç alırsın yarın hepsi üst üste gelmiş çok üzüldüm canım hastalığın için çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler alırsın yarın dua edeceğim senin için gönlünce olsun herşey :KK200:

Çok teşekkür ederim Allah ım razı olsun bu arada 41 hamile kişi 41 ayetel kürsü okursa kişiye en makbul dua bu olurmuş diye duydum eğer varsa burada 41 hamile bana da okuyabilir mi birer ayetel kürsi yer gök dua üstüne inşallah yarında sizlere mucize müjdeler veririm.

Çok teşekkür ederim Allah ım razı olsun bu arada 41 hamile kişi 41 ayetel kürsü okursa kişiye en makbul dua bu olurmuş diye duydum eğer varsa burada 41 hamile bana da okuyabilir mi birer ayetel kürsi yer gök dua üstüne inşallah yarında sizlere mucize müjdeler veririm.

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :KK54: Evet canım doğru duymuşsun diğer topiklere falan da yazarakda bulabilirsin 41 kişi bence inşallah verirsin güzel haberler canım inşallah :dua:

Ben okudum canım rabbim gönlünce göre verir ınsallah

Kızlar, yapılan iğne tedavisinden sonra, (yumurta toplama değil) normal yumurtlama dönemi ve sonrası yumurtalarında batma, sancı, varsa tabii bir de bulantı yaşayan oldu mu?

Kist oluştuysa o ağrı yapıyor canım
Canım bilmiyorum sağlı sollu, ilk kez oluyor. Ben de pek kist olmaz. Ne olduğunu anlamadım. Yumurtlama sonrası batma ve bulantım çok..reglim de tam bir hafta sonra..

Belki hamilesindir
Yok canım sanmıyorum doğal yolla hamile kalacağımı. Her ay düzenli adet görüyorum ama yumurtam zor büyüyor zaten. İğnelerin etkisi olabilir mi? İlk reglden sonra devam eder mi yumurta uyarılması?

Yok canım sanmıyorum doğal yolla hamile kalacağımı. Her ay düzenli adet görüyorum ama yumurtam zor büyüyor zaten. İğnelerin etkisi olabilir mi? İlk reglden sonra devam eder mi yumurta uyarılması?
Bazı kişiler iğne tedavisinden sonraki ay gebe kalabiliyorlar yumurta uyarılması devam edebiliyor muş o yüzden belki Hamilesindır

Bazı kişiler iğne tedavisinden sonraki ay gebe kalabiliyorlar yumurta uyarılması devam edebiliyor muş o yüzden belki Hamilesindır
Devam edebiliyor yani..sadece o ay etkiler diye biliyordum. Sağol canım, hayırlısı, sanmıyorum ama..zaten az kaldı reglime, öyle birşey olsa anlaşılır. Umarım kist vs değildir, tedavim başlayacak, ertelensin istemem artık..

X