Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yok benden istenmedi
Allah hepimizin yardımcısı olsun umutla bekliyoruz olsun diye ..böyle üzücü şeyler yaşamak talihsizlik ben yazın stres olmuştum hoca olmayacak diye Allahtan vardı.. benim transferden sonraki gün gitmiş tatile şimdi yine tedirginim olmazsa diye hep soruyorum burada mısınız diye tik oldu artık bir taraftan verecek Allah diyorum o sadece vesile bir taraftanda o olsun istiyorum Allah bir an önce hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar verir inş biter bu sıkıntılar

Allah hepimizin yardımcısı olsun umutla bekliyoruz olsun diye ..böyle üzücü şeyler yaşamak talihsizlik ben yazın stres olmuştum hoca olmayacak diye Allahtan vardı.. benim transferden sonraki gün gitmiş tatile şimdi yine tedirginim olmazsa diye hep soruyorum burada mısınız diye tik oldu artık bir taraftan verecek Allah diyorum o sadece vesile bir taraftanda o olsun istiyorum Allah bir an önce hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar verir inş biter bu sıkıntılar
Mehmet bey mi doktorunuz
Tedavide misiniz şuan
Sorunca ne diyor peki

Ramazanda sıkıntı olur mu orda oluyorlar mi

Mehmet bey mi doktorunuz
Tedavide misiniz şuan
Sorunca ne diyor peki
Evet o canım geçen yaz tedaviye başlarken ne zaman tatile çıkacaksınız ben tedirgin oluyorum dedim burdayım şimdi başlayalım dedi şimdi baharda başlayacaktık ama bazı testler istedi sonuç çıkmadı daha. O yüzden tedavim yine yaza kaldı ben de yine siz olmayınca tedirgin oluyorum dedim güldü.. daha tedaviye var yine sorarım

Benim herşeyi İlknur hanım yapmıştı
Hoca olmayınca o yapıyor işlemleri bende o yüzden tedirgin oluyorum bayan doktor fobim var daha önce gittiğim yerdeki tedavilerden oluştu bu fobi... ama benim ilki tutunduğunda ara kanamalar olmuştu hoca yoktu ama hep Ahmet baksın demişti İlknur hanım bakmadı Ahmet hoca ilgilendi

Hoca olmayınca o yapıyor işlemleri bende o yüzden tedirgin oluyorum bayan doktor fobim var daha önce gittiğim yerdeki tedavilerden oluştu bu fobi... ama benim ilki tutunduğunda ara kanamalar olmuştu hoca yoktu ama hep Ahmet baksın demişti İlknur hanım bakmadı Ahmet hoca ilgilendi
Bak bu durum herşeyi açıklıyor aslında. Özellikle Ahmet bey baksın demiş kendisi

Bak bu durum herşeyi açıklıyor aslında. Özellikle Ahmet bey baksın demiş kendisi
Ama güvenmese bırakmaz diye düşünüyorum İlknur hanıma ama insan tabiki kendi doktorunu istiyor bende Mehmet beyi isterim tabiki ...benim gebeliğim riskliydi o yüzden Ahmet hocanın bakmasını istedi

Benim opu yü İlknur hanım yaptı sıkıntı yaşamadım çok şükür transferime hoca geldi ben Mehmet beyin yanında kendimi daha rahat hissettiğim için onun girmesini istiyorum sonuçta verecek olan Allah kalbini rahat tut stres herşeyi etkiler pozitif ol onlar vesile nasip edecek olanAllah ben ilk tedavide çok pozitif tim pozitif oldu ikincide çok negatiftim olmicak diye bir his oldu hep öyle gidip geldim olmadı sen sürekli 2-3 doktora gitme aynı zamanda , kafan karışır stres olursun kendini rahat bırak hep olacak de konuş yavrularınla sakin kal hocalar ne yapacağını bilir sen sadece dua et isteyeceğini Allahtan iste

Bugün başka bir doktora gittim arkadaşlar ve endometrium adetin 3.günü 4,3çıktı
Ölçüm hatası diyor dünki için zaten bir günde bu kadar değişemez
Kafam çok karışık. Lanetli olduğumu düşünüyorum

Canım neden öyle düşünüyorsun asla öyle değilsin üzme kendini olabiliyor bazen böyle peki gittiğin diğer doktor birşey dedimi kalınlıkla ilgili hayırlısı olsun hakkında inşallah

Ya araya girdim kusura bakmayın menopoza girdim 32 yaşındayım. Mehmet edemin tavirlarindan hiç hoslanmadim muayeneye gittiğimde. Genelde Dr. Lar tüp bebek olmaz diyor bana. Mehmet erdem 1 yumurta oluşturalım yapalım dedi. Ama o tavrından dolayi sinir oldum. Ahmet Erdem hakkında bilginiz varmi

Canım bende Ahmet Hoca ya gidiyorum Mehmet Hocaya göre biraz daha güleryüzlü ben çok ama çok memnunum hiç değiştireceğimi sanmıyorum. Aslında Mehmet Hoca da iyi ama neden öyle oldu anlamadım yani ben hiç girmedim muayenesine ama ona gidenlerde çok memnun genelde hakkında hayırlısı olsun inşallah ama merkez çok ilgili ve güzel gerçekten bütün çalışanları

X