Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Aynı saate nasıl veriyorlar ki randevu. Galiba beni bekletirler gibi,sizin devam eden bir muayeneniz olduğundan.

Aynı saate nasıl veriyorlar ki randevu. Galiba beni bekletirler gibi,sizin devam eden bir muayeneniz olduğundan.
08.30'da orada olduğunuzda zaten sıraya girmiş oluyorsunuz. Sırayla çağrılıyorsunuz. Bazen az yoğun oluyor çok beklemiyorsunuz, bazen de yoğunluk çok oluyor (özellikle hafta sonları) bekliyorsunuz.

Arkadaşlar adetin 2.günümü gitsem 3.günümü doktor 2 yada 3.günü gel demişti siz hangi gün başladınız

Arkadaşlar adetin 2.günümü gitsem 3.günümü doktor 2 yada 3.günü gel demişti siz hangi gün başladınız
Geçen tedavimde 3.gün gitmiştim, bu tedavimdeyse 2.gün başladım. Fark eden birşey yok aslında..

08.30'da orada olduğunuzda zaten sıraya girmiş oluyorsunuz. Sırayla çağrılıyorsunuz. Bazen az yoğun oluyor çok beklemiyorsunuz, bazen de yoğunluk çok oluyor (özellikle hafta sonları) bekliyorsunuz.
Geçen hafta 1 saat bekledik, benim için problem değil de eşim için sıkıntı yapıyorum.

Perşembe günü gitcem canım senin ne aşamada tedavin
Yumurta toplama yani opu.ya az kaldı. İğnelere devam, yumurta büyüme kontrollerim yapılıyor. Az yumurtam var ama kalitesi önemli..

Yumurta toplama yani opu.ya az kaldı. İğnelere devam, yumurta büyüme kontrollerim yapılıyor. Az yumurtam var ama kalitesi önemli..
İnşallah herşey çok güzel olur canım yumurta kontrolü kaç günde yapılıyor ben şehir dışından gelcemde nasıl yapsam acaba

İnşallah herşey çok güzel olur canım yumurta kontrolü kaç günde yapılıyor ben şehir dışından gelcemde nasıl yapsam acaba
Çok teşekkür ederim, inş senin de..yumurta kontrolü, yumurtaların iğnelere vereceği cevaba göre, 2-3 günde bir çağrılıyorsunuz. yumurtalarım geç büyüdüğü için tedavim biraz uzun sürecek. Haftaya anca opu yapılır diye tahmin ediyorum. Şehir dışından geliyorsanız, kalacağınız bir yer yakınınız varsa onun yanında kalmanızı öneriririm. Yakın bir şehirdeyseniz, git gel yapacaksınız.

Merhaba bayanlar bende tedaviye başladım 7 yumurtam görünüyor. Boyutları 13,5 ile 16,5 arasında. Ne kadar daha büyümesi gerek toplama işlemii için. bilgisi olan var mı acaba

Merhaba bayanlar bende tedaviye başladım 7 yumurtam görünüyor. Boyutları 13,5 ile 16,5 arasında. Ne kadar daha büyümesi gerek toplama işlemii için. bilgisi olan var mı acaba

Merhaba hayırlı olsun tedaviniz inşallah güzel haberler alırısınız Allahın izniyle 7. gün için gayet iyi bence boyutları 17 18 olduğunda toplamaya karar veriyorlar tabi bu 20 ye kadar da çıkabiliyor bir dahaki kontrolünüzde belli olur toplama günü büyük ihtimalle

Teşekkür ederim sağolun. Tedavinin bugün 8. Günü. Sabah gittim muayene oldum cumartesi tekrar gideceğim. Cumartesi duruma göre pazartesi yada salı toplarız dedi Mehmet bey. Kaç gün içinde transfer ediliyor peki. Bu konuda da yardımcı olur musunuz

Merhabalar, biraz daha büyümesi gerek..örneğin benim dünkü kontrolümde 16, 11, 10.5, 10, 3 adet de 9 mm boyutlarında yumurtam vardı. Elbette büyüme hızı önemli ama nereden baksanız pzt-çrş.ya dek anca büyürler. Sizin de birkaç güne büyümüş olacaklarını tahmin ediyorum. Transfer için de sizi arıyor embriyologlar. 3. veya 5.gün transferi yapıyorlar.

Evet cumartesi kesin belli olur Mehmet hoca öyle dediyse tahminimce pazartesi toplarlar bende de aynı şekilde olmuştu günü. Transfer belli olmuyor canım inşallah 5. gün transferi olur, pazartesi toplama işleminiz olursa 5. güne kadar giderse inşallah embriyolarınız cumartesi transfer olur 3. gün olursada perşembe günü transferiniz olur gönlünüzce olsun inşallah herşey çok kaliteli olur embriyolarınız inşallah

Tedavın hayırlı olsun canım 20 20 19 18 18 16 dıye gıdıyodu canım benımkıler 11 tane toplandı 9 u dollendı

İnsan bir umutla bekliyor ama eli boşa çıkınca ne yapacağını bilemiyor kürtajdan sonra 5 ay bekledim şimdi bir 3 ay daha beklemem gerekecek maddi ve manevi çok yoruldum. Ne yapmam ve ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…