Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

oh çok şükür, benim ilk tüp bebek denememde ayaklar yukarda baş asağı doğruydu, ellerimi ve ayaklarımı bağlamışlardı, çok tedirgin olmuştum birazda acı çekmiştim rahim ağzı darmış, o sebeple merak ettim nasıldı diye

Anladım canım benim sadece ayaklarımı bağladılar acı hissetmedim hiç çok şükür rabbim bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin Allahım inşallah :dua:

Aminnn inşallah rabbim hepimize nasip etsin :dua: 5. Gün embriyosu 2 tane transfer oldu :KK54:
5.gün embriyoları genelde olumlu sonuç veriyor, benim de öyleydi. İyi netice olacak, içimden öyle geçti.

5.gün embriyoları genelde olumlu sonuç veriyor, benim de öyleydi. İyi netice olacak, içimden öyle geçti.

Çok teşekkür ederim ayy inşallah Rabbim yaniltmaz pozitif sonuç olur Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah sırayla :dua::KK68:

Kızlar sonucum negatif şaşırmadım :KK43:

Yaa çok üzüldüm lütfen uzulmemeye çalış kendini hayırlısı böyleymiş rabbimin vardır bi bildiği vardır bir zamanı pes etme Rabbim kendiliğinden nasip eder belki hayırlısı olsun gönlünüzce olsun herşey inşallah

Yaa çok üzüldüm lütfen uzulmemeye çalış kendini hayırlısı böyleymiş rabbimin vardır bi bildiği vardır bir zamanı pes etme Rabbim kendiliğinden nasip eder belki hayırlısı olsun gönlünüzce olsun herşey inşallah
Hayırlısı bakalım.

Anladım canım benim sadece ayaklarımı bağladılar acı hissetmedim hiç çok şükür rabbim bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin Allahım inşallah :dua:
Hayırlısı olsun canım allah yardimciniz olsun transferden sonra kaç saat merkezde kaldınız canim

Ee iyiymiş canım hemen kalkmamışsın ayağa

Aynen canım ama zaten çok aşırı sıkışiksak transferden 15 dakika sonra tuvalet için kalkabilirsiniz diyorlar ama 1 saat boyunca hep yatıyoruz inşallah sonu güzel olur Allahın izniyle :dua:

Kızlar sonucum negatif şaşırmadım :KK43:
Canım, üzüleceksin elbette. O üzüntünün içinde beklentiler, umutlar, hayaller var. Ne yazık ki bu tarz durumları kendi isteklerimize göre şekillendiremiyoruz. Kaldığı yerden devam ediyor insan acısıyla..güzellikler seni de bulacak, emin ol..

Son düzenleme:
Arkadaşlar yarın nova art ta tüp bebek tedavisi için randevu aldım,8.30 mehmet bey. Dualarınızı eksik etmeyin, şimdiden Allah razı olsun hepinizden.

Hayırlısı olsun çok güzel sonuçlanır tedaviniz inşallah Allahın izniyle :KK200:

X