Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım crinone jel Her eczanede olmuyor depodan getiriyolar progEstán bütün eczanelerde satılıyor jeli onlar getirmediği için mi yok yoksa normalde satıyorlar ama jelde sıkıntı olduğu için mi yokmuş
Ben cubukdayım canım 2 eczaneye sordum ıkısıde progestan var dedı galıba jelı satan yer yok

B
Allah razı olsun canım aminnn inşallah :KK200: Ayy ben 2 transfer olmasını çok istiyorum yaa acaba bunu doktorla transfer günü mü konuşmak gerekiyorki hiç konuşmadık onu kaç transfer olacağını :KK64:
ende sormadım da 2 koyar galıba dıye dusunuyorum neye gore koyuyo accaba

Arkadaşlar bende yarın ilk kez görüşmek için novaarta gitcem merkezin labaratuvarı ve embriyologu nasıl acaba bilginiz varmı

Merhaba arkadaşlar. Az önce adet gördüm. Hormon testi için 2. Gün gel demişti doktorum. İl dışındayım hastaneyi aradım açan yok. Acaba randevu almadan gitsem sıkıntı olur mu birde testi aç tok nasıl yaptırdınız acil bilgi verebilir misiniz

Merhaba arkadaşlar. Az önce adet gördüm. Hormon testi için 2. Gün gel demişti doktorum. İl dışındayım hastaneyi aradım açan yok. Acaba randevu almadan gitsem sıkıntı olur mu birde testi aç tok nasıl yaptırdınız acil bilgi verebilir misiniz
Bende ılk gıttıgımde randevusuz gıtmıstım sadece sabah erken gıt 8.30 da en gec

Bende bilmiyorum valla canım inşallah 2 koyar :dua:
Kuzum yengeme sordum novartta hamıle kalana boyle yazmış

Devlet Hastanesi'nde 35 yaş altı 1 tane transfer ediyorlar.35 yaş üstü 2 tane.ama özel hastanede embriyon varsa direk 2 tane transfer ediyorlar şans daha yüksek oliyo

Ahmet Hoca ile devam etmeyecek misin canım gerçi benimde belli değil inşallah pozitif olursa devam edip etmeyeceğim de
Cok isterdim kuzum ama maddıyat acısından sıkıntı eşim hava limanında calısıyo ev kıra cok sukur anca yetıyo bende bıraktım aylık 350 tlymıs galıba

X