Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Allah buyk kuzum insallah en verimli sekilde baslanir hepimizin yuzu guleer

Ayy cok zor vallaha Benıde 9u 51 gece tA ben arayacam sımdı benım yumuslar nadıl bı bakıver ablaları dıye

Hahah evet ya bizim yavrular nasıl ki acaba ayy inşallah ararlar 10 dakikaya ya iyice heyecan bastı beni işe bile odaklanamıyorum

Hahah evet ya bizim yavrular nasıl ki acaba ayy inşallah ararlar 10 dakikaya ya iyice heyecan bastı beni işe bile odaklanamıyorum
Aramiyolar canim ya merakdan catlayacam ruyamdada kotu kotu gordum zaten yeniden menopur falan vuruyodum kendime

Aramiyolar canim ya merakdan catlayacam ruyamdada kotu kotu gordum zaten yeniden menopur falan vuruyodum kendime

Ararlar canım benim sabret başka şeylerle oyalanmaya çalış, ayy Allah korusun olmaz öyle birşey inşallah canım tersi çıkarmış ya rüyaların sakin olalım inşallah arayıp çok iyiler diyecekler bize Allahın izniyle

Dusunerek yattimya ondan gordun heralde canim allah buyuk

KuZum 9uda iyi kalitedeymis gelisimleri iyi gidiyomus cuma tekrar arayacam dedi sevincten agladim resmen

Ayy inanmıyorum çok şükürrrrr Allahıma bende şaun o kadar tuaf hissediyorumki kendimi sanki anne oldun dediler gibi kapatır kapatmaz sana dua ettim vallahi, banada 10 uda bölünmelerine çok güzel devam ediyor kaliteleri de iyi dedi yarın aramayacağız merak etmeyin dedi cuma günü arayacağız gerekli şeyleri söyleyeceğiz cumartesiki transfer için dedi Allahıma bin şükürler olsunn

Kuzum beraber anne olacaz insallah 1 saattir agliyom vallahi benimde herseyde sen geliyosun aklima rabbim buyuk

Kuzum beraber anne olacaz insallah 1 saattir agliyom vallahi benimde herseyde sen geliyosun aklima rabbim buyuk

Aminnnnn inşalllah Allahım bizede nasip etsin o güzel duyguyu inşallah bende öyle mutluyumki aramadan önce meraktan iş yapamıyordum şimdide mutluluktan yapamıyorum İnşallah birde sonuçta böyle mutlu oluruz Allahımın izniyle

Inşallah güzel haberler alirsin canım

İkinizide çok sevindim canım gerçekten hayirlisi olsun inşallah ikiniz içinde artik her biriniz iki tane transfer eder ne dersiniz

İkinizide çok sevindim canım gerçekten hayirlisi olsun inşallah ikiniz içinde artik her biriniz iki tane transfer eder ne dersiniz

Allah razı olsun canım aminnn inşallah Ayy ben 2 transfer olmasını çok istiyorum yaa acaba bunu doktorla transfer günü mü konuşmak gerekiyorki hiç konuşmadık onu kaç transfer olacağını

Canım sordumda progestan var onlardada
Canım crinone jel Her eczanede olmuyor depodan getiriyolar progEstán bütün eczanelerde satılıyor jeli onlar getirmediği için mi yok yoksa normalde satıyorlar ama jelde sıkıntı olduğu için mi yokmuş

Allah razı olsun canım aminnn inşallah Ayy ben 2 transfer olmasını çok istiyorum yaa acaba bunu doktorla transfer günü mü konuşmak gerekiyorki hiç konuşmadık onu kaç transfer olacağını
Cuma günü arayınca belki söylerler size yasin kaç canım 35 yaş üstünde zaten iki transfer ediyolar ama istiyosaniz bırakırlar iki tane heralde

Tedaviye devam hanımlar, bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım..cuma günü tekrar gideceğim..insanın yaşı ilerleyip kaybı da olunca, küçük bir olumsuzluğa dahi tahammül edemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…