Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Selam kızlar..4 ay once kürtaj olmuştum. Yarın randevum var yeniden başlıyorum tedaviye inşallah.hayirlisi olsun hakkımızda....

Selam arkadaşlar, erken doğumdan sonra 2.tüp bebek denemem için mehmet bey'de rahim kontrolüm vardı. merkezi ilk kez bu denli boş gördüm sabah saatlerinde..normal doğumdan sonra 5 veya 6 ay beklemek gerektiği için, 5. ay olan şubatta başlayacağız tedaviye..başlayacak olan herkese bol şanslar diliyorum.

Hayirli tedaviler cnm bende farkettim Merkez bos

merhaba arkadaşım okuduğum kadarıyla novart mehmet hocada tedavi gördün ve çok şükür hamilesin Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. benim 5. denememolucak mikroçip yaparız dedi eşimde sperm sorunu olmamasına rağmen birde serumuyguluyoruz. artıdan bir ücret veriliyormu nasıl oluyor. kaçıncı gün yüjlediler sana. çoksoru sordum biliyorum ama yarın opum varve çok heyecanlıyım şimdiden çok sağol V vavey_86_

Merhabalar.
Teşekkürler
Umarım herkes bir an önce kavuşur.
Mikroçip ücreti 1000 tl idi.
Serum için ayrı bir ücret almıyorlar bildiğim kadarıyla.5. Gün embriyosu transfer yapıldı.
Her şey güzel olsun sizin için.

Mikroçip nedir nasıl biraz bilgi verir misiniz avantaji yada artısi nedir? Kusura bakmayın cevaplarsaniz sevinirim

B Btlblnt bende mikroçipi hiç bilmiyorum.mehmet hoca önerdi yapalım diye. spermlerde dna kırığı fln varsa onları seçip en kaliteleerini veriyorlarmış bizde eşimde sorun olmamasına rağmen uyguladık.
dün opumu oldum az öncede aradılar.10 yumurta toplanmış 8 i olgunmuş 8 ide döllenmiş . yarın tekrar arayacaklar . Allahım hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin

Mikroçip nedir nasıl biraz bilgi verir misiniz avantaji yada artısi nedir? Kusura bakmayın cevaplarsaniz sevinirim
Mikroçip özellikle spermlerde dna hasarı varsa uygulanan bir yöntem. Nasıl ki en kaliteli yumurtayı oluşturmaya çalışıyorlar en kaliteli spermi seçip en kaliteli embriyoyu bulmaya çalışıyorlar. En son teknolojilerden biri.
Benim eşimde %35 oranında hasar vardı. B U demek oluyor ki 3 spermden 1i hasarlı yumurtaları o da dölleyebilir ama yumurta gelişmez gelişse bile düşüğe neden olabilir.
Mikroçip hasarlı veya kalitesiz sperme imkan tanımıyor.
Bizdeki başarı şansını arttıran mikroçip diye düşünüyoruz.
https://www.google.com.tr/amp/www.k...-bebek-tedavisinde-mikrocip-uygulamasi-583753

Selamlar arkadaşlar,
Durumlar nedir nova art da , buaralar pek yazan olmuyor, ocak şubat gibi 2.denememi tekrar burada yapmak istiyorum ama sanki eskisi kadar olumlu sonuç göremiyoruz

Merhaba;

Yazınızın üstünden biraz zaman geçmiş ama merak ettim ikinci deneme için karar verdiniz mi diye.

Ben de Novart ta birinci kalite iki embryo transfer edilmesine ragmen negative bir deneme yaşadım haziran ayında. Ancak kendimi toparlayabildim. Şimdi biraz diyet yapıyorum zayıflamak için ama mart ayında tekrar denemek istiyorum. Mehmet Hoca ya tamamen güvenmekle birlikte merkezde artık eskisi kadar çok pozitif sonuç gelmediğini gözlemledim...

O nedenle kafam karma karışık oldu. İkinci deneme içi Mehmet Hocayla Novaart ta mı devam etmeli yoksa başka merkeze mi geçmeli diye.

Aklımda bir de Tolga Ecemiş ve Kıbrıs'ta Halil İbrahim Tekin var.

Benimle aynı ikilemleri yaşayan hanımlar, yorumlarınızı merak ediyorum...

Sevgiler

Evet canım tekrar gittim , transferim yapıldı brkleme aşamasındayım. İlk tedavi zamanıma göre daha sakin gördüm kliniği. Araştırdım vs ilk denememde doktorlardan ya da klinikten kaynakli bi hata olmadığından ve geçmişimi de bildikleri için tekrar burayı tercih ettim. Umarım bu sefer olumlu olur. Olmazsa hemen başlamam ama tercihim bu sefer farklı bi yer olur artık.
Allah yardımcın olsun canım, olmazsa görüşmeye git ikisine de , içine sinene göre tercih edersin.

Son düzenleme:
Aynen beni anlatmissin canim benimde denemem olumsz oldu tolga ecemis bende cok iyi duydumm

Hiç görüştünüz mü peki tolga ecemiş le? Ne zor süreçlermiş Allah'ım, derdi veren sensing muhakkakki sabrını da verirsin. İnsan bir sure sonra biraz ümitsizliğe kapılmaya başlıyor...

İnşallah hepimiz bir gün yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…