Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben varım..3.denemem dondurulmuşlar ile doğal siklusta yapıldı.Ben olumsuz sonuç aldım.Umarım siz pozitifi görürsünüz.

Çok uzun hikaye canım sadece ilk gittigimde herşey çok güzeldi sonradan anladım ki insani değer yok. Kürtajımı da orası yaptı o zaman anladım zaten vicdana sığmaz onların yaptıkları
Çok geçmiş olsun. Açıkcası ben de artık sizin gibi düşünüyorum. Bu nova arttaki 2. Denememdi ilkinde tutmadı ama en azından artık beni tanıyorlar ona göre tedavi uygulanır deneme tahtası olmam diye düşündüm. Ahmet hoca da hep çok ilgiliydi fakat transferden sonra o ilgi bitti. Gece kanamam var diye kendi telefonundan aradım tekrar dönüş yapmadı hadi yoğundur anlarım tekrar arayıp bilgilendirdim. Ertesi gün negatif olunca aradım dosyayı inceleyip döneceğini söyledi o gün bu gündür bekliyorum. Şu an farklı merkez arayışındayımbir de şehir dışından geldiğim için ne gerekiyorsa yapsın parça parça yapıp uğraştırmasın istiyorum. Bakalım inşallah hakkımda hayırlı olabilecek bir yer çıkar karşıma

Canım doktoruna güven bence...ozellikle çoklu gebeliklerde rahim ağzı açılabiliyor dikiş bile atılsa malesef çok etkili olmuyor bebeğini kaybetme riskin var hemde Allah korusun hepsini...ben 21. Haftada erken doğum yaptım benim rahmim de dar dediler bi de perde olduğu için dediler...internette araştırırsan çoklu gebelikler için serklaj yanı rahim ağzı dikmek bile fayda etmediği ile ilgili yazılar var...umarim senin ve bebeklerin için en doğru olanı karar verirsin

Ben varım canım doğal siklusla dondurulmus transferim yapıldı ve tuttu çok şükür şuan 14+6 haftalık ikizlerime hamileyim darisi başına ve isteyen herkeze nasip olsun yeterki umidin olsun
Canım önümüzdeki ay bende gidicem dondurulmuslarim var. Doğal siklus ne demek Daha mı iyi bişey biraz bilgi verirmisin

Merhaba arkadaslar bende ankarada tup bebek merkezi arıyorum. Basari orani onemli oldugu kadar fiyatida onemli. Onereceginiz doktor yada hastane varmi. Fikir verebilirseniz cok sevinirim.

Merhaba arkadaslar bende ankarada tup bebek merkezi arıyorum. Basari orani onemli oldugu kadar fiyatida onemli. Onereceginiz doktor yada hastane varmi. Fikir verebilirseniz cok sevinirim.
Fiyatlar genel olarak değişmiyor diye biliyorum sadecs başkent hastanesi diğer yerlere göre biraz daha uygun. Nova art işlem sırasında ve laboratuvar olarak gayet iyi çünkü öncesinde çok araştırmıştım. Öyle çok fazla sıra da beklemezsiniz. Benim 2 tedavim de orada oldu en ufak bir aksaklık yaşamadım tek sıkıntım siz demeden detaylı inceleme yapmamaları. Sürekli aynı testleri verip durmamız ve sonuç hakkında bilgilendirilmemiş olmam. İnternetten sürekli araştıran biriyim hocalara acaba şu testi de yapsak mı diye hep kendim sordum biraz bu konu yetersiz gibi geldi. Yoksa Ahmet hoca da mehmet hoca da işine çok hakim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ben yeni tedavime başkent unide başladım canım inş iyi olur

Canım önümüzdeki ay bende gidicem dondurulmuslarim var. Doğal siklus ne demek Daha mı iyi bişey biraz bilgi verirmisin
Tabiki daha iyi yani hic ilaç kullanmiyorsun rahminin kendiliginden kalinlasmasini bekliyorsun yanlız bn hakikî nar suyu içmiştim daha çabuk kalinlassin die bnde ise yaradı cnku bnm kalinlasmama sorunu vardı. Inşallah seninde sorunsuz bı şekilde geçer bu surecin ve mucizene kavusursun

Cok tesekkur ederim. Sen 2 kez mi tup bebek tedavisi gördün nova art.ta. sonuc ne oldu. Bide ne kadar odedin toplamda. Cevap verirsen sevinirim. Bu arada hepimiz hakkinda da hayirlisi olsun. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.

Cok tesekkur ederim. Sen 2 kez mi tup bebek tedavisi gördün nova art.ta. sonuc ne oldu. Bide ne kadar odedin toplamda. Cevap verirsen sevinirim. Bu arada hepimiz hakkinda da hayirlisi olsun. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah.
Canım fiyatlar hakkında ben bilgi vereyim. Transfer 6500. Embriyo dondurma 1500. Dondurulmuş embriyo transferi 2500. Polip alma 2000. İlaçlar benim 1400 civari tutmuştu.

Reactions: FCY
Baskent hastanesi cok kalabalik oluyor diyorlar. Sanki cok kalabalik olunca yeteri kadar ilgilenmezler gibi geliyor bana. Fiyat olarak ne soylediler sana. Hayirli olsun bu arada insallah guzel haberlerini yazarsin :)
Valla canım geçen gittim nova art kadar kalabalık değildi dr karşına alıyor konuşuyor herşeyi hemşireler güleryüzlü üni hastanesi olduğu için galiba... fiyatlar çok daha uygun raporlu olursa ilaçlar dahil 3000 raporsuz 4400... histeroskopi yapacaktı ahmet bey normalde nova artta 3000 tl idi başkentte 350-650 arasi dediler fiyatlar çok uygun dr larda iyi bence

Baskent hastanesi cok kalabalik oluyor diyorlar. Sanki cok kalabalik olunca yeteri kadar ilgilenmezler gibi geliyor bana. Fiyat olarak ne soylediler sana. Hayirli olsun bu arada insallah guzel haberlerini yazarsin :)
Teşekkür ederim inş hepimiz güzel haberler alırız baskentte sorun sadece park yeri bulma gibi gözüküyor inş iyi olur canım allah hepimize nasip etsin

Benim 3 tedavim var kısmetse 4. De ocakta ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum. Bizde rapor çıktığı için ilaçllara 750 lira ödedik, merkezde 6500 liraydı sanırım. Ama farklı işlemler uygulanarak transfer yapılırsa fiyat da ona göre değişiyor diye biliyorum. Az önce altta yazan bir arkadaşın yorumunda gördüm polip ameliyatı işe ilgili bir şey. Ben daha 3 ay önce özel bir hastanede polip ameliyatı oldum sadece 500 lira ödedik sanki farklı işlem yapaılıyor gibi 2000 lira nedirya yazık günah. İnsanlar bir umut yola çıkıp her şeyi göze almışlar diye bu kadar abartı fiyat olmazki... gebelik testleri de öyle her yerde 20 25 verirken nova artta 45 ödedik keşke ödediğimize değse, sonuç yine negatif

Allah yardimcimiz olsun canım. Gercekten maddi manevi cok zor bir surec. Insallah hayirli ve saglikli evlatlar versin Allah her birimize.

Ben klomen tedavisi goruyorum bu 3. Ayim bundan sonra asilama yapiliyormus normalde. Ama cok arastirdim doktorumada sordum asilamada gebelik sansi klomenle ayni ve 3 asilama 1 tup bebek fiyati ediyor. O da tup bebegi onerdi. Bu ay henuz neticeyi bilmiyorum 12 gun var adet tarihime insallah gerek kalmaz ama adet olursamda hemen tup bebek icin randevu almak istiyorum. Sanirim suan baskent en mantiklisi. Bir de sunu sorucam. Bana asilama yapalim once diye israr ederlermi hemen tup bebek tedavisine baslarlarmi nasil oluyor oradaki surec.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…