Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba canım çok geçmiş olsun.ben varım transferin 7.günü kanama oldu.hoca çok erken dedi adet değildir dedi. Fakat adetti.sonra kanama açıldı.benim de sonucun negatifdi.7.denememdi.
Size de çok geçmiş olsun çok şaşırdım böyle bişey olmasına. Sabah tekrar aradım Ahmet hocayı vücut bazen kabul etmeyebilir, dosyanı inceleyip dönüş yaparım dedi. Haber bekliyorum bir yandan farklı merkez arayışındayım 2 ay kadar zamanım var inşallah sonuç alabileceğimiz bir yere denk geliriz

Yaa inanın çok üzüldümm dediğiniz gibi böylesi çok daha zordur eminim ama mutlaka vatdır bir hayır. Allah sabrınızı arttırsın, dualarım sizinle..
çok teşekkürler, çok çok üzgünüm..

sem06? cok üzüldüm cnm ya çook geçmiş olsun. bişeyler yazmasamda takip ediyorum hala sizleri. peki nasıl olucak anlamadım su alınıp sonra ne olucak?çok değişik birsey ilk defa duydum.Allah yardımcın olsun cnm.

sem 06 bu işlemi nerde yaptıracaksın?bence AHMET beyde yaptır yapıyorssa. başkasına yapptırma derim.

Biz hala yaptırmadık açıkçası çünkü eşim üroloğa gidince bu konuyu açmış ve ona zaten bir ilaç verdiler eğer hasar varsa da bu ilaç verilecek dediler. Kullanmaya başladı bakalım zaman geçsin biraz daha Aralık ayına kadar bekleyeceğim açıkçası.

Arkadaşım çok çok üzüldüm. Neredeyse telefonun olsa arayıp bir sesini duyayım istedim. Eminim çok zordur yaşadıkların ama elden bir şey gelmiyor. Dua edip tekrar hayırlı evlat dilemekten ve sağlıkla doğumunu istemekten başka. İnşallah tekrar gebe kalacaksın ve bu sefer her şey iyi gidecek lütfen iyi şeyler duşun. Zor ama moralini yüksek tutmaya çalış.

Allah yardimciniz olsun. Sizi cok iyi anlıyorum bende yaşadım aynısını. Allah kolaylik versin. Önümüzdeki ay da ben gidicem tekrardan

Canım çok geçmiş olsun. Allah sabır versin. Dediğin çok doğru o ses var ya pit pit duyup kaybetmek korkunç üzüntü veriyor insana. Benimki çok büyük değildi hadi çok bağ kuramamis olabilirim ama o tarifsiz acıyı anlayabiliyorum. Rabbim hakkında en hayirlsiinı versin inşallah. Üzülürsun üzülme dedikce ama beteri beteri vardır deyip düşünmeye çalış allahim tekrardan nasip etsin kucağına koysun insallahh. Dualarım seninle

Selamlar arkadaşım, ben de 6.günümde kanamam başlamıştı ve ahmet hoca da yurt dışındaydı, merkezle iletişime geçmiştim. Hcg aslnda pozitifti ama kanamayla beraber sıfırlandı tabiki. Ahmet hoca döndüğü gibi aradı sağolsun, moral verici konuştu epey de. Ama bi neden öğrenememem sinirimi çok bozuyor, vücut kabul etmeyebiliyor diyorlar ok etmiyor ama neden. Aslında bana net cevap verebilen birini bulsam hemen ona yönelicem ben de. Kısmet işte...

Gerçekten elim ayağım boşaldı, o kadar üzüldüm ki canım, başıma gelse bukadar olurdu heralde transferlerimiz aynı dönem olmuştu hep takip edip sağlıkla kucağına alacağın günü bekliyordum Allah var
Evet dediğin gibi istemekten çok hayırlısını istemek önemliymiş birkere daha anladım. İnşallah sonrası gönlünce olur, Allahım kucağını boş bırakmaz.. ne olur ferah tut gönlünü, meleğin için de senin için böylesi hayırlıymış demekki

Merhaba arkadaşlar Ankarada tüp bebek merkezi araştırıyorum. Novaartı önerir misiniz yada başka hangi merkezi onerirsiniz?

Benim istediğim samimiyet ilgi anlayış bütün sorulara cevap alabilmek ellerinden geleni yaptıklarını hissetmek laboratuvarinin iyi olması. ...

Ellerinden geleni yaptilarini ve labaratuvar i icin cok iyi diyebilirim lakin yoğun olduklarından ve yapıları gereği ilgilerinden garanti veremem.ben derdimin dermanı ni novaart ta buldum Allah onlardan razı olsun hayırlısı ile kucağıma alırım inşallah. .

Canım çok çok üzüldüm Allah sabır versin gercekten kolay değil, ben 8 haftalık bebeğim düştüğünde perişan olmuştum, tekmelerini duyduktan sonra çok zor ama Allah büyük, derdi verdiği gibi dermanını da verir....

Evet bu konuda bilinen 2 ilaç var eşim de onu kullanıyor ama ben aslında bu konuda tedavi öncesi iyi bir doktorla görüşebilmesini çok daha fazla istiyorum. Yalnız işin kötü yanı bu konuda sürekli aynı isim çıkıyor karşıma ve ondan da randevu alabilmek mümkün değil. Ama aynı sorunları yaşamış biri olarak size tavsiyem; o testleri mutlaka yaptırın çünkü bazen ilaç tek başına yeterli olamayabiliyor malesef bizde biraz öyle oldu Varikosel sorunu varsa ameliyatı olsun, zaten çok basit bir işlem Çünkü sonrasında iyileşsin etsin derken yine zaman kayboluyor. Siz elinizde olanları mümkün olduğunca yapın işin içine girince bunların hep zaman kaybı olduğunu göreceksiniz en azından öncesinde bitmiş olsun.

Arkadaşlar, hepinizin yazdıklarını yeni okuyabildim. hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. koru'dayım, dün öğlenden beri suni sancı ve ilaç alıyorum rahim ağzı açılıp bebeği alabilsinler diye..2 gündür uyumadğıım için dr sabaha bıraktı doğum işlemini..bekliyorum şu an..yan odada hidrosefali bebeğimin doğmuş ve 17 kez ameliyat geçirmiş 1 yaşında hali bir çocuk var, çok üzüldüm. bebeğim zaten yaşasa erken doğup bu çocuk gibi defalarca ameliyat geçirecek ve bir yerde yine kaybedecektim. operasyonumun yapılmasını bekliyorum, sizi bilgilendiririm. sevgiler, teşekkürler..

Sağol cevabin için inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur canım

Fiyat ne kadar peki

Aynen biz de baktığımızda tek doktor çıktı karşımıza. Eşim için ayrıntılı sperm testi nova artta yapıldı ama genetik testi hiç yapılmadı. Ben ahmet hoca ile görüşeyim ve bu testi istetelim. İşin kötüsü eşimin de morali bozulup hemen umutsuzluğa kapılması. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Cidden üzücü bu şekilde yaşaması da çok yıpratıcı olurdu. Hayırlısı böyleymiş diye düşün. Haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…