Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar, hepinizin yazdıklarını yeni okuyabildim. hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. koru'dayım, dün öğlenden beri suni sancı ve ilaç alıyorum rahim ağzı açılıp bebeği alabilsinler diye..2 gündür uyumadğıım için dr sabaha bıraktı doğum işlemini..bekliyorum şu an..yan odada hidrosefali bebeğimin doğmuş ve 17 kez ameliyat geçirmiş 1 yaşında hali bir çocuk var, çok üzüldüm. bebeğim zaten yaşasa erken doğup bu çocuk gibi defalarca ameliyat geçirecek ve bir yerde yine kaybedecektim. operasyonumun yapılmasını bekliyorum, sizi bilgilendiririm. sevgiler, teşekkürler..
Canım rabbim seninle olsun. Allah kolaylik versin. Haberlerini bekliyoruz seninki ol insallah gerisi hallolur

Arkadaşlar, hepinizin yazdıklarını yeni okuyabildim. hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. koru'dayım, dün öğlenden beri suni sancı ve ilaç alıyorum rahim ağzı açılıp bebeği alabilsinler diye..2 gündür uyumadğıım için dr sabaha bıraktı doğum işlemini..bekliyorum şu an..yan odada hidrosefali bebeğimin doğmuş ve 17 kez ameliyat geçirmiş 1 yaşında hali bir çocuk var, çok üzüldüm. bebeğim zaten yaşasa erken doğup bu çocuk gibi defalarca ameliyat geçirecek ve bir yerde yine kaybedecektim. operasyonumun yapılmasını bekliyorum, sizi bilgilendiririm. sevgiler, teşekkürler..
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin cnm

Sağol cevabin için inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur canım

Fiyat ne kadar peki
Allah razı olsun cnm.hastane 6500 nakit ve elden istiyorlar. Eczane raporlu 825 tuttu.beni bugün aradılar 900 vermişti eşim 75 tl iade için hesap no istediler

Allah sabır ve şifa versin canim.

Çoook geçmiş olsun .Rabbim yardımcın olsun.Allah sabırlar versin.biliyorum çok zor durum.bunda da bir hayır vardır.Rabbim tez zamanda tekrar hamileliği yaşatsın.RABBİM ŞİFA VERSİN.

Arkadaşlar, sabaha karşı doğumum gerçekleştirildi, çok çok zor oldu. umarım bir daha böyle bir aci yasamam, sizin de yaşamamanız temennimdir. genetik tarama ve patoloji için bakılacak neden hidrosefali olduğu.. herkese teşekkür ederim..

Arkadaşlar, sabaha karşı doğumum gerçekleştirildi, çok çok zor oldu. umarım bir daha böyle bir aci yasamam, sizin de yaşamamanız temennimdir. herkese teşekkür ederim..

Geçmiş olsun canim.allah kimseye yaşatmasin. Şimdi toparlanma zamanı inşallah yeniden hepimiz hamile kalicaz ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getiricez. Kendine çok dikkat et ...

Geçmiş olsun canim.allah kimseye yaşatmasin. Şimdi toparlanma zamanı inşallah yeniden hepimiz hamile kalicaz ve sağlıklı bir şekilde dünyaya getiricez. Kendine çok dikkat et ...
Çok ara vermeden düşünüyorum zaten canım..sadece normal doğum bir daha yapmam.

Ahmet hoca mi vardı canim doğumda.bundan sonra ki süreç için ne dedi
Ben Koru'daki Ahmet bey ile görüştüm, doğum paketim Koru'daydı, herkes çok ilgiliydi. bir daha doğumum yada yatıșım olsa tereddütsüz burada yaparım. sabaha karşı aniden olduğu için ebe yaptı doğumumu, sağolsun çok iyi yaptı, zordu epeyce..

Ben Koru'daki Ahmet bey ile görüştüm, doğum paketim Koru'daydı, herkes çok ilgiliydi. bir daha doğumum yada yatıșım olsa tereddütsüz burada yaparım. sabaha karşı aniden olduğu için ebe yaptı doğumumu, sağolsun çok iyi yaptı, zordu epeyce..
Çok çok geçmiş olsun.. Nasipte olmayınca olmuyor.. Rabbim en kısa zamanda tekrar hamile kalmayı nasip etsin.

Arkadaşlar, sabaha karşı doğumum gerçekleştirildi, çok çok zor oldu. umarım bir daha böyle bir aci yasamam, sizin de yaşamamanız temennimdir. genetik tarama ve patoloji için bakılacak neden hidrosefali olduğu.. herkese teşekkür ederim..
Çok çok geçmiş olsun tekrar. Allah'ın izniyle inşallah tekrar hamile kalacaksın hiç merak etme. Gönlünü ferah tut. Dinlenmeye çalış.

Uygun ilaçlarla tedavi yapıldığında 3-4 denemenin sonunda gebelik oranları ve sağlıklı doğum yükselmekte olduğu için bence normal.

Çok çok geçmiş olsun Rabbim her şeyin hayırlısını versin, Allahım bundan sonra başka acı yaşatmasın, dilerim en hayırlısı ile sağlıklı bir bebek gelir bundan sonra, hepimiz için her şeyin hayırlısı arkadaşım, bir an önce iyileşmeniz dileklerimle.

Rabbim sabr edenlerle beraberdir.o bize yeter.. :KK43:

Durumumu bilen arkadaşlar herseyim iyi güzelde basdonmesi çok az yaşıyorum da bulantı kusma yok. Oldumu bir rahatsızlık olmayincda neden yok normal midir?

Durumumu bilen arkadaşlar herseyim iyi güzelde basdonmesi çok az yaşıyorum da bulantı kusma yok. Oldumu bir rahatsızlık olmayincda neden yok normal midir?

Canim benim bulantim 7.haftaya girerken başlamıştı.o da mide yanması gibiydi.herkesin farklı oluyor belirtileri.onemli olan kalp atışı. Benim bulantim biranda kesilince anlamıştım kalbinin durduğunu.

Çok geçmiş olsun inanın tanımıyorum ama o kadar içten hissettim ki yazdıklarınızı Allah inşallah hibirimize böyle bir durum yaşatmasın. Geçen sene aynı durumu çok yakın bir arkadaşım yaşadı kanama başlayınca acil alınması gerek dediler .karnı aç olsaydı anestezi uygulanacaktı fakat durumu bilmediğinden tok gitti, normal doğumla aldılar. o da aynı sizin dediklerinizi demişti. Mutlaka vardır bunda da bir hayır Moralinizi bozmayın Allah en kısa zamanda yüzünüzü güldürsün, yaşadıklarınızı unuttursun.

X